Çanakkale Haber

Rıfat SERDAROĞLU
Köşe Yazarı
Rıfat SERDAROĞLU
 

SOKAĞA ÇIKAMAZSINIZ!

CB Erdoğan AKP’li Milletvekillerine; “Meydanlarda, sokaklarda olacağız. Hepiniz vatandaşın ayağına gideceksiniz” talimatını verdi! Erdoğan’ı dinlemekte olan bir milletvekili, yanındaki Kayseri Milletvekiline; “Bizde de 1500-2000 koruma olsa her yere giderdik. İnsanların ağzından ateş çıkıyor. Meydana çıkıp da, Soylu’yu mu savunacağım? Korkmaz Karaca’yı mı, Bilal Erdoğan’ı mı, Binali’nin oğlunu mu, hırsız danışmanları mı, beş-on maaş alan avantacıları mı savunacağım? Sen çık meydana, sen savun! Bıraktığımız pislik o kadar büyük ki, onu temizlemeye bizim gücümüz yetmez. Hanımefendiyi de koluna tak, açlıktan ölmek üzere olan insanlara öğün küçültmeyi birlikte anlatın. Yetti yahu, köle miyiz biz?” Eyy AKP’li Milletvekilleri; Bundan sonra sizler, yanınızda korumanız olmadan sokağa çıkamazsınız, pazara gidemezsiniz. Hele yanılıp da yakanıza AKP rozeti takarsanız, akşam evinize sağlam gidemezsiniz. Aklınız varsa, milletin önüne sandığı getirin. Getirin ki millet sandıkta alsın sizlerden öcünü! Siz Türk Milletine devamlı YALAN söylediniz, hala da söylüyorsunuz. Allah-Kitap-Din deyip, milleti soydular, insanları boğazlarına kadar borca batırdılar, siz seyrettiniz. Türk Devletini kuran Atatürk’e ve silah arkadaşlarına hakarete göz yumdunuz. Kul hakkı yediniz. Üniversite mezunu bir gencimiz işsiz gezerken, sizler bir kişinin 3-5-15 maaş almasına ses çıkarmadınız. Türk Ordusunu, radikal dinci militanlarla beraber savaştırdınız. Türk Milletinin hakkı, Suriyelilere, Arabın itine köpeğine yedirildi, ses çıkarmadınız. Gözünüzün önünde çaldılar, soydular, batırdılar, peşkeş çektiler, öylece baktınız. Bakın bir vatandaş neler yazmış; Hükümeti kazandınız ama, Hikmet’i kaybettiniz. Makamı kazandınız ama, mevkiyi kaybettiniz. Seçimleri hile ile kazandınız ama, geçimi kaybettiniz. Büyük büyük camiler yaptınız ama. Cemaati hepten kaybettiniz. Örtüyü kazandınız ama, başı kaybettiniz. Hedefe ulaştınız ama, edebi kaybettiniz. Adliye Sarayları yaptınız ama, adaleti kaybettiniz. Toy’u kazandınız ama, soy’u kaybettiniz. Hırlıyı baştacı yaptınız, hırsızı serbest bıraktınız, namusluyu kaybettiniz. Geleceğinizi belki kazandınız ama, gençliği kaybettiniz. Kolay kazanmanın yolunu buldunuz ama, karakterinizi, ahlakınızı kaybettiniz… Tüm bunları isteyerek, bilerek, inanarak yaptınız. Bugün size yön vermeye kalkanlar, sizi halkımızla karşı-karşıya bırakanlar, yarın yanınızda olmayacak. Aksine sizleri suçlayacaklar. Köprüden önceki son çıkıştasınız. Değil siz, feriştahınız da gelse, Atatürk’ün kurduğu bu Cumhuriyeti yıkamazsınız. Gidin abdest tazeleyin ve nedamet getirin. Türk Milletinin önüne sandığın getirilmesi için biraz gayret gösterin. Gösterin ki Türk Milleti sizleri affetsin. Daha da ne diyeyim be arkadaş! Allah akıl- fikir versin, gözlerinizdeki perdeyi kaldırsın… Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Temmuz 2021 Rifat Serdaroğlu DOĞRU Parti Genel Başkanı
Ekleme Tarihi: 09 Temmuz 2021 - Cuma

SOKAĞA ÇIKAMAZSINIZ!

CB Erdoğan AKP’li Milletvekillerine; “Meydanlarda, sokaklarda olacağız. Hepiniz vatandaşın ayağına gideceksiniz” talimatını verdi!

Erdoğan’ı dinlemekte olan bir milletvekili, yanındaki Kayseri Milletvekiline; “Bizde de 1500-2000 koruma olsa her yere giderdik. İnsanların ağzından ateş çıkıyor. Meydana çıkıp da, Soylu’yu mu savunacağım? Korkmaz Karaca’yı mı, Bilal Erdoğan’ı mı, Binali’nin oğlunu mu, hırsız danışmanları mı, beş-on maaş alan avantacıları mı savunacağım? Sen çık meydana, sen savun! Bıraktığımız pislik o kadar büyük ki, onu temizlemeye bizim gücümüz yetmez. Hanımefendiyi de koluna tak, açlıktan ölmek üzere olan insanlara öğün küçültmeyi birlikte anlatın. Yetti yahu, köle miyiz biz?”

Eyy AKP’li Milletvekilleri;
Bundan sonra sizler, yanınızda korumanız olmadan sokağa çıkamazsınız, pazara gidemezsiniz. Hele yanılıp da yakanıza AKP rozeti takarsanız, akşam evinize sağlam gidemezsiniz. Aklınız varsa, milletin önüne sandığı getirin.
Getirin ki millet sandıkta alsın sizlerden öcünü!

Siz Türk Milletine devamlı YALAN söylediniz, hala da söylüyorsunuz.
Allah-Kitap-Din deyip, milleti soydular, insanları boğazlarına kadar borca batırdılar, siz seyrettiniz.
Türk Devletini kuran Atatürk’e ve silah arkadaşlarına hakarete göz yumdunuz.
Kul hakkı yediniz. Üniversite mezunu bir gencimiz işsiz gezerken, sizler bir kişinin 3-5-15 maaş almasına ses çıkarmadınız.
Türk Ordusunu, radikal dinci militanlarla beraber savaştırdınız.
Türk Milletinin hakkı, Suriyelilere, Arabın itine köpeğine yedirildi, ses çıkarmadınız. Gözünüzün önünde çaldılar, soydular, batırdılar, peşkeş çektiler, öylece baktınız.

Bakın bir vatandaş neler yazmış;
Hükümeti kazandınız ama, Hikmet’i kaybettiniz.
Makamı kazandınız ama, mevkiyi kaybettiniz.
Seçimleri hile ile kazandınız ama, geçimi kaybettiniz.

Büyük büyük camiler yaptınız ama. Cemaati hepten kaybettiniz.
Örtüyü kazandınız ama, başı kaybettiniz.
Hedefe ulaştınız ama, edebi kaybettiniz.
Adliye Sarayları yaptınız ama, adaleti kaybettiniz.

Toy’u kazandınız ama, soy’u kaybettiniz.
Hırlıyı baştacı yaptınız, hırsızı serbest bıraktınız, namusluyu kaybettiniz.
Geleceğinizi belki kazandınız ama, gençliği kaybettiniz.
Kolay kazanmanın yolunu buldunuz ama, karakterinizi, ahlakınızı kaybettiniz…

Tüm bunları isteyerek, bilerek, inanarak yaptınız. Bugün size yön vermeye kalkanlar, sizi halkımızla karşı-karşıya bırakanlar, yarın yanınızda olmayacak. Aksine sizleri suçlayacaklar.

Köprüden önceki son çıkıştasınız.
Değil siz, feriştahınız da gelse, Atatürk’ün kurduğu bu Cumhuriyeti yıkamazsınız.
Gidin abdest tazeleyin ve nedamet getirin. Türk Milletinin önüne sandığın getirilmesi için biraz gayret gösterin. Gösterin ki Türk Milleti sizleri affetsin. Daha da ne diyeyim be arkadaş!
Allah akıl- fikir versin, gözlerinizdeki perdeyi kaldırsın…

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Temmuz 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Yazıya ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve canakkaleninsesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.