Çanakkale Haber

Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Yaptığınız her işin gözle görülür olması sizi kıskanılacak bir hale getiriyor. İnsanların sizi acımasızca eleştirmesi siz çok etkilememeli tam tersine yaptığınız işlerde başarılı olduğunuzu hissettirmeli ve bunun için mutlu olmalısınız. Bugün ani ruh değişimlerinizden minimum düzeyde etkilenmeye çalışın. Sürpriz karşılaşmalara hazır olun.
Boğa
Geçmişte yaşanmış olaylarla ilgili konular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Olayların farklı tarafını görmenize yardımcı olacak bilgilerle gerçekleri idrak etmeye çalışabilirsiniz. Gerçekleri öğrendikçe sakinliğinizi korumalısınız. İkili ilişkileriniz ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz.
İkizler
Mali konularınızı ve planlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Yeni yatırım kaynakları arayışınız bugün çözülebilir. İş hayatınızda beklenmedik problemlerle karşılaşabilir ve olayları çözmek için çok efor harcayabilirsiniz. Kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.
Yengeç
İş hayatınızda duygusal davranışlar içinde olmanız sizi yıpratabilir. Kendinizi yormadan profesyonelce bir çalışma içinde olmanız sizin daha az üzülmenize ve daha az yıpranmanıza neden olur. Kendinize zaman ayırarak enerjinizi tekrar yükseltebilirsiniz.
Aslan
İş ortamınızda ani gerginlikler olabilir ve beklenmedik tartışmalar yaşayabilirsiniz. Üslubunuzun kırıcı olmamasına çok özen göstermelisiniz. Bugün farklı ortamlara girebilirsiniz ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Burada tanışacağınız birileriyle ilerleyen zamanlarda sevgili olabilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan ilişkiye başlamayın.
Başak
Yaşadıklarınızı şehirle özdeşleştirebilir ve artık bunu taşımaktan yorulabilir ve şehir değiştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizin karşı çıkmasına rağmen düşüncelerinizi hayata geçirmekte kararlı olabilirsiniz. Yeni iş fırsatları için güzel bir gün olabilir, şartları düşünüp değerlendirmek için doğru bir zaman diyebiliriz şansı iyi değerlendirin.
Terazi
İş hayatınızda yapılan işleri titizle yürütebilir ve bu yüzden iş arkadaşlarınız tarafından eleştirilebilirsiniz. Geçmiş ilişkinizdeki partnerinizle sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz. Kahve içip sohbet etmek geçmiş günleri yad etmek size iyi gelirken aynı zamanda kafa karışıklığı yaşamanıza da sebep olabilir. Kalbinizin sesini dinleyin.
Akrep
Gizli olayların açığa çıktığı bir gün olabilir. Beklemediğimiz insanlardan beklemediğiniz tepkileri görebilir ve bu durumdan büyük bir yara alabilirsiniz. İş yerinizde kadın otorite figürlerine karşı dikkatli olun. Bazı durumlarda alttan almayı öğrenmeniz gerekecek. Böyle anlarda anlamaya ve anlayışlı olmaya çalışın.
Yay
İş ortamınızla ilgili yapacağınız toplantılarda sunacağınız öneriler ekip liderleriniz tarafından beğenilebilir ve burada takdir görebilirsiniz. Özgüveninizin getirdiği iletişim gücünüzü yüksek olması hayatınızın her alanında size başarı getirebilir.
Oğlak
Partneriniz tarafından mükemmeliyetçiliğiniz eleştirilebilir. Çevrenizdeki herkesin sizin gibi davranışlar sergilemesini bekleyemezsiniz. Eğer ortaklı i̇ş ilişkileriniz varsa bunları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir ve yolunuza ne şekilde devam edeceğinizin sorgulamasını yapabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttırmanın yollarına bakın.
Kova
Bazı konularda takıntı boyutunda davranışlar ve düşünceler sergiliyor olabilirsiniz. Kendinize zarar verecek alışkanlıklarınızdan vazgeçmelisiniz. İş hayatınızda köklü bir değişim içine girebilir ve düşüncenizi çevrenizle paylaşarak onların desteğini görmek isteyebilirsiniz. Sağlıklı karar almak için aceleci olmayın.
Balık
Dış görünüşünüzden rahatsızlık duyarak değişiklik yapmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Çevrenizden etkilenerek yola çıkarsanız değişiminiz kalıcı olmayacaktır. Bu değişim içinizden gelmiyorsa yapmayın. Bunun yerine özgüveninizi tazeleyen olaylara odaklanın.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.