deja vue çanakkale
Advert
Advert

HEMODİYALİZ MERKEZİNDE KALİTE VE KONFOR BİRARADA

1993 tarihinden itibaren, hastane bünyesinde faaliyet gösteren hemodiyaliz merkezi Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinde daha modern ve daha geniş bir ortamda hizmet veriyor.

HEMODİYALİZ MERKEZİNDE KALİTE VE KONFOR BİRARADA
HEMODİYALİZ MERKEZİNDE KALİTE VE KONFOR BİRARADA Taner Arçukoğlu
Bu içerik 1212 kez okundu.
Advert Advert

M1993 tarihinden itibaren, hastane bünyesinde faaliyet gösteren hemodiyaliz merkezi Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinde daha modern ve daha geniş bir ortamda hizmet veriyor.

297 metrekare Hemodiyaliz salonu, 52 metrekare dinlenme odasından oluşan, hastaların giriş çıkışını kolaylaştırmak için ayrı bir girişi olan ve zemin katta bulunan merkezin merkezi ısıtma - soğutma sistemi ile her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi bulunmaktadır. Hemodiyaliz merkezinde 2 Nefroloji Uzmanı, 3 Diyaliz Hekimi ve 12 tecrübeli Sağlık personeli hizmet veriyor ve günde ortalama 45 hastaya Sağlık hizmet verebilecek donanıma sahip.

Kayıtlı 70 hastası bulunan Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi hemodiyaliz merkezinde hastane aracı ile hastalar tedavileri için evlerinden alınarak tedavileri sonrasında yine araçla evlerine ulaştırılmakta Hemodiyaliz merkezinde hastalar son teknolojik donanıma sahip olan hasta yataklarında sağlık hizmetlerini almaktadır. Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi hemodiyaliz merkezinde kendine ait TV ve kulaklığı bulunan 15 yataktan oluşan geniş ve ferah bir ortamda hastaların tedavileri i tamamlanmaktadır.

Çanakkale

İl Sağlık Müdürlüğü

Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobil kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
İki otomobilin çarpıştığı kazada 1’i ağır 2 kişi yaralandı.