newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

Çanakkale Girişimci İş kadınları Derneği Dur Yolcu Projesini Anlatıyor..

Çanakkale Girişimci İş kadınları Derneği Dur Yolcu Projesinin İçeriğini Dünya Kadınlar Günün de Parion Otelde vereceği Kokteylle duyuruyor.

Çanakkale Girişimci İş kadınları Derneği Dur Yolcu Projesini Anlatıyor..
Çanakkale Girişimci İş kadınları Derneği Dur Yolcu Projesini Anlatıyor.. Taner Arçukoğlu
Bu içerik 4705 kez okundu.

Çanakkaleli üreten ve değer yaratan kadınların ürünlerini “Dur Yolcu” markası altında aynı çatıda toplayacak olan proje, Çanakkale’nin yerel ürünlerinin de tanıtımını sağlayacak. Ekonomide kadın gücünü arttırmaya yönelik olan proje Çanakkale Turizmine de katkı sunuyor. Her geçen gün Türkiye ve Dünyanın dikkatini çeken Çanakkale’nin marka değerine katkı sağlayacak projede kadın emeğinin ne kadar anlamlı olduğunun da altı çiziliyor.
 
‘Kadınız Varız’ Sloganı ile yola çıkan ÇAGİKAD bu projenin belkemiği. Çanakkale Valiliğinin Çanakkale Belediyesinin, ÇOMÜ ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteklediği ‘Dur Yolcu’ Projesi detayları ve sunumu 8 Mart 2017 tarihinde Parion Otel de Protokolün dernek üyelerinin ve proje partnerlerinin eşliğinde tanıtılacak.

Çanakkaleli üreten ve değer yaratan kadınların ürünlerini “Dur Yolcu” markası altında aynı çatıda toplayacak olan proje Çanakkale’nin yerel ürünlerinin de tanıtımını sağlayacak. Ekonomide kadın gücünü arttırmaya yönelik olan
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 1 yaralı
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..
EDREMİT - Vahşet!...Kafasını kesip zeytinliğe attılar..