newjoy çanakkale deja vue çanakkale relax çanakkale
newjoy home Advert Advert
Advert

CHP`li Kepez Belediye Başkanı hastanelik edildi

CHP'li Kepez Belediye Başkanı Mutan, sosyal medyada uzun süredir karşılıklı küfürleştiği kişinin kafesini bastı, hazırlıklı bekleyen kafedekiler onu hastanelik etti,

CHP`li Kepez Belediye Başkanı hastanelik edildi
CHP`li Kepez Belediye Başkanı hastanelik edildi Taner Arçukoğlu
Bu içerik 13208 kez okundu.
Advert

Çanakkale'nin CHP'li Kepez Belde Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ile CHP üyeliğinden atıldığı öne sürülen Doğan Akıncı isimli yurttaş uzun süredir sosyal medya ortamında, hayli galiz küfürlü biçimde karşılıklı çatışma sürdürüyorlardı. Sosyal medyadaki kavgaya Mutan'ın oğlu Çanakkale Belediyesi Kültür ve Soyal İşler Müdürlüğü'nde çalışan oğlu Recai Mutan'da karıştı. CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın da karıştırıldığı küfürlü, hakaretli, tehditli sosyal medya kavgası bu geceye kadar sürerken, sonunda bu gece fiili saldırı ile yeni bir evreye girdi.

Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Doğan Akıncı'nın işlettiği kafeyi beraberindekilerle bastı. Kafede hazırlıklı bekleyen Doğan Akıncı ve arkadaşları, Ömer Faruk Mutan'ı hastanelik etti. Olaya müdahale eden polis, yaralıları Çanakkale Devlet Hastanesi'ne kaldırdı ve gerekli soruşturmayı başlattı.

Haber kaynağı: bigazete.com.tr

anafartalar market
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aynı yönde giden iki otomobilin çarpıştı 1 kişi yaralı..
Aynı yönde giden iki otomobilin çarpıştı 1 kişi yaralı..
Kayıp vatandaş AFAD Ekiplerince Ölü Olarak Bulundu
Kayıp vatandaş AFAD Ekiplerince Ölü Olarak Bulundu