Advert

Çocuk Parkında oyun grubunu yaktılar...

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde bir çocuk parkında bulunan oyun grubu, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakıldı.

Çocuk Parkında oyun grubunu yaktılar...
Çocuk Parkında oyun grubunu yaktılar... Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2805 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
 
Gelibolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler ekipleri tarafından Yeni Çeşme Sokak'ta bulunan çocuk oyun park alanına kurulan oyun grubu, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılmak suretiyle kullanılmaz hale getirildi. Gelibolu Alaeddin Mahallesi Yeni Çeşme Sokak'ta kurulan ve içerisinde çocuk oyun grupları bulanan parka giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler, parkta kurulu olan oyun grubunu yakarak zarar verdi. Mahalle sakini çocukların yararlandığı park alanına yapılan saldırı, vatandaşların da tepkisini çekti.
 
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, "Yapılan iyilik ve güzellikleri yok etmeye çalışan zihniyetleri ilçe halkının takdirine bırakıyorum. Kötü niyetli bu kişileri kınıyorum. Yapılan hizmetleri, özellikle de çocuklar için yapılan hizmetleri yok etmeye, kırıp dökmeye hiç kimsenin hakkı yok. Vatandaşlarımızı bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum" dedi.
 
Öte yandan, park bahçeler ekipleri, parkta yapılan çirkin saldırıyı tutanak altına alarak, yakılan ve zarar verilen malzemeyi yenisi ile değiştirip, parktaki tüm oyun malzemelerinin de bakım ve onarımını gerçekleştirdi. - ÇANAKKALE
 
 
 
 
 
haberler.com
Çanakkale Gelibolu ilçesi çocuk parkı bulunan oyun grubu kimliği belirsiz yakıldı.
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi
Danıştay Çanakkale'de termik santral projelerine 'dur' dedi