Reklamı Geç
mektebim okulları çanakkale
anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert

Söylentiler Yine Ortaya Çıktı.. MHP’den Açıklama Geldi

2014 yerel seçimlerinin hemen ardından başlayan ve dönem dönem tekrar ortaya çıkan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’in AK Parti’ye geçeceği iddiaları tekrar gündeme geldi. İddiaların tekrar gündeme gelmesinin sebebi ise Bayram’da Gökçeada’yı ziyaret eden AK Parti Grupbaşkanvekili Bülent Turan ile Ünal Çetin’in yanyana gelmesiydi.

Söylentiler Yine Ortaya Çıktı.. MHP’den Açıklama Geldi
Söylentiler Yine Ortaya Çıktı.. MHP’den Açıklama Geldi Taner Arçukoğlu
Bu içerik 2366 kez okundu.
Advert biga can hastanesi Advert
“Ha bugün AK Parti’ye geçiyor, ha yarın geçecek” iddiaları ile 2014 yerel seçimlerinden bu yana Çanakkale siyasetinde gündemden düşmeyen MHP’li Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, yine aynı iddialarla gündeme geldi. Ramazan Bayramı sebebi ile adaya ziyarette bulunan AK Parti Grupbaşkanvekili Bülent Turan ile Ünal Çetin’in bir araya gelmesi konuyu tekrar gündeme getirdi. Bugüne kadar oldukça sık konuşulan konuyla ilgili olarak söylentiler hep asılsız kalırken; konunun Bayram ziyaretinde tekrar gündeme gelmesi ve yazılı basında yer alması üzerine MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar yazılı açıklamada bulundu.
 
KİMSE ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMASIN
 
Yazılı basında çıkan “MHP İkiye Bölündü” başlıklı habere tepki gösteren İl Başkanı Hakan Pınar yaptığı yazılı açıklamada; “Bize yöneltilen soru Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekilinin adaya gerçekleştirdiği Bayramlaşma ziyaretinde Belediye Başkanının aynı masada oturmasını nasıl yorumluyorsunuzdu. Bizde Ada'nın Belediye Başkan'ı sıfatıyla gelen her Devlet Ricaline olduğu gibi Sayın Vekile de Ada halkı adına hoşgeldiniz demek sohbet edip çay içmesinde insanı ölçülerde bir beis olmadığını Türk Misafirperverliğine uygun olduğunu ifade ettik, ama hayretle müşahade ediyoruz ki bu Bayrama özel durumu getirip parti değiştirmeye bağlamak son derece yakışıksızdır.”
 
“Sayın Belediye Başkanının “Değişim”den yana imza verdiği bilgimiz dahilindedir, o konuda ki değerlendirmemiz sorulsaydı ona da çekinmeden cevap verirdik. Bu olayda basit bir Ev sahipliği görevinin ifasınında yanlış görmemek sizin ifadenizle “Meral Akşener Grubunu mu  kokluyor” anlamı çıkarmak akla ziyan zorlama bir değerlendirmedir. Bizim atandığımız günden beri duruşumuz net ve sarihtir. Liderimiz Devlet Bahçeli, siyasi kıblemiz Balgattır. Şu ana kadar da bize emanet edilen 3 hilalide dava Şehitlerimizin aziz hatıralarını da lekesiz muhafaza etmekteyiz. Kimse öküz altında buzağı aramasın” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
www.canakkaleaynalipazar.com
Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin AK Parti Bülent turan hakan pınar mhp
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Feci kaza!...İki otomobilin çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı..
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki
Çanakkale'de 'altın madeni' için ağaç katliamına tepki