GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2020 21:50

VAHŞET!...İhbar edene para ödülü verilecek.....

Ayvacık’ta yaşanan hayvan katliamı Köpekleri göz göre göre katleden bir cani, hem ilçe halkını hem de vicdanı olan tüm vatandaşları isyan ettirirken bu vahşetin sorumlusunu ihbar edene ‘para ödülü’ vereceği ifade edildi.

VAHŞET!...İhbar edene para ödülü verilecek.....

Çanakkale Ayvacık’ta yaşanan hayvan katliamı hayvanseverleri isyan noktasına getirdi. Eline silah alan bir cani ilçede her gün yeni bir katliama yol açıyor.

Hayvanseverler ise konuyla ilgili harekete geçerek bu katilin yakalanması için ihbar edene para ödülü dahi verileceğini açıkladı. Facebook üzerinden yapılan söz konusu açıklamada şöyle dendi:

“Bir katil elinde silah bu zavallıları katlediyor! Resimde gördükleriniz bu iblisin vurduğu masumlardan sadece bir kaçı! Kimi bu dünyadan göçüp gitti, kimi ise hala yaşam mücadelesi veriyor! Ve bu mahlukatı tanıyanlar, en az onun kadar suçlu olduklarını bilmeden hala susup bu caniye cesaret vermeye devam ediyorlar! Her tür yasal girişim yapıldı ama muhatap yok! Lütfen bol paylaşım ve etiket yapın. Yapın ki insanlıktan nasibini almış birileri varsa bu şahsı aşağıdaki telefonu arayarak ihbar etsin!”

Çanakkale Gündem