SİYASET
Giriş Tarihi : 03-02-2020 21:25   Güncelleme : 11-02-2020 18:24

İYİ Partide Yoğun Hafta Sonu 4 İlçe kongresi yapıldı..

İYİ Partide Yoğun Haftasonu 4 İlçe kongresi yapıldı Başkan ve yönetimler belirlendi..

İYİ Partide Yoğun Hafta Sonu 4 İlçe kongresi yapıldı..

İYİ Partide Yoğun Haftasonu 4 İlçe kongresi yapıldı Başkan ve yönetimler belirlendi..

BAYRAMİÇ 

İYİ Parti Bayramiç Belediye  düğün salonunda yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in mesajı okundu.

Kongrede Divan Başkanı olarak İYİ Parti il başkan yardımcısı Harun Baytekin seçildi faaliyet raporu ve Mali rapor okunarak oy birliği ile ibra edildi İlçe Başkanı ve İl Başkanı Selahattin Yıldızlar'ın yaptığı konuşmalardan sonra Seçime geçildi Yapılan oylama sonucunda ,

Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan Ziya Erol yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Erol, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

Kongreye, İyi Parti  Çanakkale il Başkanı Selahattin yıldızlar İl  Başkan yardımcıları Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım  .Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç. Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal,Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, Lapseki İlçe Başkanı Yakup Uzun Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun Belediye Başkan yardımcısı ve partililer katıldı.

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Ayla Kakız,Munise Uysal,Selma Acar,Yılmaz Yıldız,Şükrü Yılmaz,İmat Dönmez,Alaaddin Arslan,Murat Çalışkan,Ramazan Yalavuz,Selahattin Güven,Erdoğan Berk,Nizamettin Çakırtaş,Yılmaz Göksu,Salih Zeki Aygün,Cemali Bilgin,Mehmet Tunçay

AYVACIK 

İYİ Parti Ayvacık  Belediye  düğün salonunda yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in mesajı okundu.

Kongrede Divan Başkanı olarak İYİ Parti Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal Erdil seçildi faaliyet raporu ve Mali rapor okunarak oy birliği ile ibra edildi İlçe Başkanı ve İl Başkanı Selahattin Yıldızlar'ın yaptığı konuşmalardan sonra Seçime geçildi Yapılan oylama sonucunda ,

Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan Emine Şükran Özkan yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Özkan, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

Kongreye, İyi Parti  Çanakkale il Başkanı Selahattin yıldızlar İl  Başkan yardımcıları Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım .Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç. Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal Erdil ,Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, Lapseki İlçe Başkanı Yakup Uzun Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram Belediye Başkan yardımcısı ve partililer katıldı.

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Şahin Akyel,Toygar Aslan,Arif Murat Bilir,Zehra Can,Huriye Durmaz,Mustafa Durmaz,İsmail Güler,Erkan Güler,Semiha Güler,Yusuf Özkan,Fatma Medine Özkul,Kenan Sarı,Ali Taş,Ayşe Taş,Handan Yarar,Muharrem Özbek,Fayik Sakallı

GELİBOLU

İYİ Parti Gelibolu İlçe Binasında yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in mesajı okundu.

Kongrede  faaliyet raporu ve Mali rapor okunarak oy birliği ile ibra edildi İlçe Başkanı ve İl Başkanı Selahattin Yıldızlar'ın yaptığı konuşmalardan sonra Seçime geçildi Yapılan oylama sonucunda ,

Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan Hakan Aliş yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Aliş, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

Kongreye, İyi Parti  Çanakkale il Başkanı Selahattin yıldızlar İl  Başkan yardımcıları Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran Yenice İlçe Başkanı Ali Galip Akyıldırım Çan İlçe Başkanı Mustafa Kılıç. Ezine İlçe Başkanı Zühtü Şansal,Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, Lapseki İlçe Başkanı Yakup Uzun ve partililer katıldı.

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Şakir Aslan,Ayhan Tülün,Süleyman Büyüksüzer,Cafer Çalışkan,Halil Efe,Abdürrahim Gökçe,Savaş Gülen,Sevim Güvenç,Süleyman İnel,Yaşar Kıratlı,Tanju Köse,Canan Özdemir,Murat Özinan,Birsen Pantolluoğlu,Serdar Sağkan,Mehmet Sandal,Hakan Suakar,Selahattin Tiryaki

GÖKÇEADA

İYİ Parti Gökçeada Avcılar Lokali salonunda yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in mesajı okundu.

Kongrede Divan Başkanı olarak İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Taner Arçukoğlu Divan Üyeleri İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Fahriye Dede, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Burak Yücel, olarak Belirlendi faaliyet raporu ve Mali rapor okunarak oy birliği ile ibra edildi  Gökçeada İlçe Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Taner Arçukoğlu'nun yaptığı konuşmalardan sonra Seçime geçildi Yapılan oylama sonucunda ,Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan Özgür Köse ilçe başkanlığına seçildi.

Köse, kongreye katılan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

Kongreye, İYİ Parti  Çanakkale il Başkan Yardımcısı Taner Arçukoğlu, Fahriye Dede Merkez İlçe Başkan yardımcısı Hasan Burak Yücel,Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Muharrem SERTTAŞ, CHP Belediye Meclis Üyeleri Ahmet AYDIN Şebnem AVCI ve partililer katıldı.

İlçe Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Zerafettin UZUN, Ali GÖKÇÜ, Ayşe ÖZER, Emine AKTAŞ, Ahmet Gazi AVCI, Ömer KESER, Hasan BAYRAKTAR, Abdülkadir SERTTAŞ, Mendires GÖKCAN, Mustafa CEYLAN Ayşe Aymak ÜZMEZ ve Osman ÖZER.