SİYASET
Giriş Tarihi : 19-01-2020 20:02   Güncelleme : 19-01-2020 20:08

Çanakkale İYİ Parti Merkez İlçe Delege seçimleri coşkuyla gerçekleştirildi.

Çanakkale İYİ Parti üyeleri, 23 Şubat'ta yapılacak kongrede oy kullanacak delegeleri belirlemek üzere sandık başına gitti.

Çanakkale İYİ Parti Merkez İlçe Delege seçimleri coşkuyla gerçekleştirildi.

Yİ Parti üyeleri, 23 Şubat'ta yapılacak kongrede oy kullanacak delegeleri belirlemek üzere sandık başına gitti. 

İYİ PARTİ Merkez  İlçe Teşkilatı, olağan kongre süreci kapsamında delege seçimlerini gerçekleştirdi. Merkez İlçe Parti binasında düzenlenen delege seçimlerinde İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahatdin Yıldızlar , GİK Üyesi Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, İl Gençlik Kolları, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.Delege seçimlerine çarşaf liste ile gidildi. Seçim sonucunda 23 Şubat'ta yapılacak kongrede başkan ve yönetimini, oyları ile belirleyecek delegeler tespit edildi.Delege seçimlerine İYİ Partili üyeler yoğun ilgi gösterdi.iYİ Partiye katılan yeni üyelere ise rozet takıldı.
"KONGREMİZİ HAKKIYLA YAPACAĞIZ"

Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, delege seçimlerinin partisine hayırlı ve uğurlu olmasını diledi "Güzel bir delege seçimleri yaptık. Seçime katılım oranı tahminimizden de yüksekti ve  Delegelerimizi belirledik. 23 Şubat'ta da kongremizi hakkıyla yapacağız" ifadelerini kullandı.
GİK Üyesi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımçısı Rıdvan Uz  ise yaptığı açıklamada  ; '' Tam bir demokrasi şöleni içinde geçen ve 400 Merkez İlçe Delegelerimiz için  demokratik haklarını kullanarak oy kulanan İYİ Partili  üyelerimize hayırlı olsun der, kazananları tebrik ederiz, diyerek teşekkür etti..

.