GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2020 11:25

Genç adam iki kadın tarafından dövülerek öldürüldü

Ezine ilçesinde Genç adam arazi anlaşmazlığı yüzünden iki kadın tarafından darp edilerek öldürüldü

Genç adam iki kadın tarafından dövülerek öldürüldü


Çanakkale'nin Ezine ilçesinde, Şükrü Gökbudak (39) babası ile tartışan N.E. ve G.Ö.adlı kadınlarla ikarşılaşınca aralarında kavga çıktı. Kavgada dövülen Gökbudak yaşamını yitirdi, 2 kişi jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

ÖNCE BABASI SONRA OĞLU İLE TARTIŞTILAR
Olay, saat 16.00 sıralarında Ezine ilçesine bağlı Alemşah köyünde meydana geldi. Köyde oturan Ender Gökbudak'ın hayvanları bir tarlaya girdi. Gökbudak hayvanlarının yanına giderken, tarla sahipleri N.E. ve G.Ö. adlı kadınlarla karşılaştı. Bu sırada taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışmadan kısa süre sonra N.E. ve G.Ö., bu kez de Gökbudak'ın oğlu Şükrü Gökbudak ile karşılaştı. Taraflar arasında yine tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine N.E. ve G.Ö., Şükrü Gökbudak'ı darbetti. Başına darbe alan Gökbudak yaralandı.

 

BAŞINA ALDIĞI DARBE NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ
Olayı gören köylülerin ihbarı üzerine bölgeye gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan Şükrü Gökbudak Ezine Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Gökbudak, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Şükrü Gökbudak'ın cesedi, Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Jandarma ekipleri, olayla ilgili N.E. ve G.Ö.'yü gözaltına aldı.