GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-07-2019 23:28   Güncelleme : 21-07-2019 23:37

Zehirlendi denilip cinsel saldırıya uğradığı anlaşılan Çanakkale'li genç kız öldü

Uşak'ta zihinsel engelli olan Çanakkale'li genç kadın zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı ancak ilk muayenede kadına cinsel saldırıda bulunulduğu anlaşıldı.

Zehirlendi denilip cinsel saldırıya uğradığı anlaşılan Çanakkale'li genç kız öldü

Zehirlenme şüphesiyle hastaneye getirilip, cinsel saldırı bulgusu rastlanan kadının ölümüne soruşturma

Uşak'ta zihinsel engelli olan 27 yaşındaki Beyhan A, toksik zehirlenme şüphesiyle kaldırıldığı hastanede cinsel saldırı belirtilerinin bulunması üzerine yapılan ameliyat sonrası yaşamını yitirdi. Özel bir rehabilitasyon merkezinde kaldığı belirtilen kadının ölümüyle ilgili hem adli, hem de idari soruşturma başlatıldı.

​Uşak'ta özel bir rehabilitasyon merkezinde yatılı olarak kalan zihinsel engelli Beyhan A, toksik zehirlenme şüphesiyle Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan doktor muayenesinde Beyhan A'nın vücudunda cinsel saldırı belirtilerinin bulunması üzerine ameliyata alındı. Ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesine alınan Beyhan A, sonrasında yaşamını yitirdi.

Savcılık tarafından yapılan ilk otopside vücudunda cinsel saldırı bulgularına rastlanan aslen Beyhan A, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumuna götürüldü. kesin ölüm nedeninin 3 ay sonra çıkacak otopsi sonuçlarına göre kesinlik kazanacağı belirtildi. Otopsinin tamamlanmasının ardından Beyhan Arslan'ın Çanakkale'de yaşayan anne, baba ve kardeşi İzmir Adli Tıp Kurumu'na geldi. Aile kızlarının ölümüyle ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, cenaze aracına konan Beyhan Arslan'ın naaşı Çanakkale'ye götürüldü. Olayla ilgili adli ve idari soruşturma sürüyor.

DHA

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA