SİYASET
Giriş Tarihi : 20-12-2018 22:30   Güncelleme : 20-12-2018 22:43

İYİ Parti Ezine ve Geyikli Adaylarını Açıkladı

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday adaylarını ve adaylarını bir bir açıklamaya devam ediyor..

İYİ Parti Ezine ve Geyikli Adaylarını Açıkladı

İYİ Parti 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi adaylarını  açıklamaya devam ediyor 

İYİ Parti’nin Ezine Belediye Başkan Adayı Avukat Zühtü Şansal Erdil ve Geyikli başkan Adayı İsmail Tezel bugün başvurusunu yaptı 

İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Ezine ve Geyikli Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada; “İYİ Parti olarak yerel seçim sürecine girdiğimiz şu günlerde her zamankinden daha hızlı ve daha iyi çalışmaya devam ediyoruz. Partimize olan ilgi ve güvenin arttığı şu günlerde üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu bilinç ile partimiz ilkeleri doğrultusunda Çanakkale’ye en iyi hizmeti verebilecek ve şehrimize yakışacak adaylarımızla seçim sürecini çok başarılı bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz. Bu inançla Çanakkale’mizin güzide ilçelerinden Ezine’mizin güzide insanı, belediye başkan adayımızı kamuoyuna takdim ediyorum. Kendilerine hayırlı olmasını ve başarılar diliyorum” dedi.

"İYİ PARTİ SÜREKLİ İYİ İNSANLARLA BİR ARAYA GELMİŞTİR"

İYİ Parti GİK ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Ezine Belediye Başkan adayı Avukat Zühtü Şansal Erdil ve Geyikli Belediye Başkan adayı İsmail Tezel’e başarılar dileyerek şunları söyledi; “Her iki adayımız da birbirinden kıymetli arkadaşlarımızdır. Ezine ilçemizde rüştünü ispat etmiş, herkes tarafından sevilen ve sayılan, garibanların avukatı yol arkadaşımla belediyeyi kazanacağına inandığım arkadaşımla beraber yürüyeceğiz. Çanakkale’nin şimdiye kadar açıkladığımız birbirinden kıymetli aday arkadaşlarımızla olduğu gibi İYİ Parti sürekli iyi insanlarla bir araya gelmiştir. İyi insanlarla iyi belediyeyi tanıtmak üzere kervan yola çıktı. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi Ezine’de tüm siyasi partili insanlarımızı kucaklayarak, tabiri caiz ise Ezine’nin tozunu atmaya gelen arkadaşımızla yok yürümekten onur duyuyoruz. İnanıyoruz ki Ezine’miz de Geyikli beldemizde iyi insanlar belediyeyi alacaklardır. Bu yolda iki arkadaşımıza da başarılar diliyorum” dedi.

 

İYİ Parti GİK ve Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Geyikli Belediye Başkan aday İsmail Tezel için ise şunları söyledi; “Geyikli’nin sokaklarında top oynamış, okullarında okumuş, oranın suyunu içmiş ve gelmiş yaşadığı beldenin adayı olmuş bir arkadaşımızdır. Biz dışarıdan aday ithal etmiyoruz. Dolayısıyla biz bu noktada Geyikli Beldemizden de eminiz. Geyikli’nin de anahtarlarını getireceğinden eminiz. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA