YEREL
Giriş Tarihi : 13-07-2018 23:22   Güncelleme : 13-07-2018 23:22

Belediye Başkanı Gökhan'ın 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı...

15 Temmuz 2016 Cuma günü devlet kurumları içinde çöreklenip, devleti çökertmek için fırsat kollayan hainlerin başlattığı sözde darbe girişimi, milletin dik ve demokrasiye sahip çıkan duruşuyla amacına ulaşamamıştır.

Belediye Başkanı Gökhan'ın 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı...

Darbe girişiminde bulunan hainler demokratik devletin temeli, milli egemenliğimizin sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizi bile bombalama cüretinde bulunmuş ancak milletvekillerimiz milletin meclisini, canları pahasına korumuşlardır. Halkımız vatan uğruna sokaklara dökülmüş, hiç düşünmeden canlarını feda etmiştir.

15 Temmuz şüphesiz ki, demokrasimizi ve özgürlüğümüzü elimizden almaya, birlik ve bütünlüğümüzü bozmaya yönelik acımasız bir saldırıdır. Neticesinde ise bu hain plan; demokrasinin, birlik ve bütünlüğün elimizden alınamayacağını kanıtladığımız büyük bir başarı ile sonuçlanmıştır.

15 Temmuz’un yıl dönümünde milletimize, laik ve demokratik devletimize yapılan her türlü kötü niyetli saldırıyı lanetliyor, 15 Temmuz Şehitlerini bir kez daha rahmet, gazilerimizi minnetle anıyorum.

Unutmayınız, özgürlük, barış ve demokrasi bizimdir. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi korumak bizlerin asli görevidir.

Saygılarımla

Ülgür GÖKHAN

Belediye Başkanı

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA