EMLAK
Giriş Tarihi : 28-06-2018 19:02   Güncelleme : 28-06-2018 19:02

Karpaş'tan Çanakkaleye Değer katacak bir proje daha!.... Bulvar 17

Çanakkale Esenler'de en farklı yaşam projesi Karpaş Bulvar 17'de geri sayım başladı

Karpaş'tan Çanakkaleye Değer katacak bir proje daha!.... Bulvar 17

Çanakkale Esenler'in en farklı yaşam projesi Karpaş Bulvar 17'de geri sayım başladı. Geride bıraktığı her gününe başarılar sığdıran Karpaş, şimdi de Bulvar 17 ile her metrekareye mutlu bir yaşam tasarımı yolculuğunda.

FARKLIYIZ ÇÜNKÜ;

Konum

Çanakkale'nin kalbi sayılabilecek en hızlı gelişen yatırım bölgesi, şehrin her noktasına kolayca ulaşmanın rahatlığı, prestijli yatırım ve kazanç adresi Karpaş Bulvar 17'de sunuluyor.

Yapı

Bize göre tasarım; Aşk'la başlayan ve hiç bitmeyen uzun bir yolculuktur. Karpaş Bulvar 17 için bilim, teknik ve tecrübemizi, aşkımızın emrine sunduk. Tasarımdaki düşümüzü, Karpaş Bulvar 17'de gerçeğe dönüştürmek için çalıştık.

Mimari

Esenler'de fark yaratan projemizde, en iyisini yapabilmek çin deneyim, kalite ve profesyonel ekipler ile harcanan uzun zaman ve uzun uğraşlar içinde olduk. Mimari anlayışta en ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlayıp takip ettik ve şimdi sizin için hayata geçiriyoruz. Karpaş Bulvar 17'de evinizi çok sevmeniz için bir çok sebep sunuyoruz.

Manzara

Karpaş Bulvar 17 konutlarında, mekansal anlamlı bütünlükler ve uyumlu bir kompozisyon yarattık. İç mekanlarda kontrast renkler, atmosferde rahatlatıcı bir dizayn ile ışıltıyı mekanlarla buluşturduk.

İşlev

İşlevsel ayrıntıları ön planda tutan, fonksiyonel ve estetik çözümleri bir araya getirdik.

Benzersiz

Esenler, potansiyeli yüksek, gelecek vaadeden ve her geçen gün hızla gelişen bir bölge. Karpaş Bulvar 17 şehrin cazip noktasında karlı bir yatırım yapmak isteyen herkes için benzersiz bir fırsat veriyor.

Kalite

Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur. Kalitenizi yansıtması gereken bir proje, şüphesiz kaliteden ödün vermemelidir. Bu sebeple Karpaş Bulvar 17'de mimari tasarım ve malzemelerde akıllı bir gayretle kaliteyi tesadüfe bırakmadık.

 

İletişim

Hamidiye Mah. Fatih Cad.
Şehri Manzara Evleri No:16/1
Kepez Çanakkale
T: +90 286 2630663
Email: bilgi@karpas.com.tr
Web: www.karpas.com.tr

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA