DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Murat CEVAHİR
Murat CEVAHİR
Giriş Tarihi : 04-11-2017 00:00

TÜRKİYELİLER!

ARAFAT’TA, DÖNMELER;

Türk Milleti’nin ekmeğinden aşından kesilen vergiler, doğandan,ölenden ve de evlenenden devşirilen paralarla beslenip,Türk düşmanlığının, Din olarak yine Türk’lere yutturulduğu,Kürtçülüğün, Arapçılığın ve Judahcılığın en büyük kalesi,Türk’ten başka her türlü ırk, kabile ve aşiret Milliyetçilerinin oluşturduğu Diyanetin BAŞ’ı yozlaşmış  GÖRMEZ,soyadına inat uzakları görür hem de ne görme.!!

Kocatepe’den ta Kandile kadar kartal misali şöyle bir bakar.Güneydoğuda Camilerde Kürtçülüğü içselleştirememiş, acemi İmamları ve Dağlarda sıkışmış din kardeşi katil Karayılanları,Türk Yurdunu bölme ve emperyalistlere yem etme savaşında,darda ve zorda görür.

Kürtçü eşkiyalar Türk’e ve Türk Cumhuriyeti’ne karşı isyanlarını,düşmanlıklarını tabana iyice yaymak ve son darbeyi İndirmek için,ehli imandan görünüp dincileri de dindarları da silahlı ve silahsız isyana dahil etmeleri gerektiğini bilirler.

Ama bir sorun vardır. O bölgede görev yapan din adamları,Devletin kutsal(!) dili Kırmanço’yu yeterince bilmezler.Dolayısıyla da, din üzerinden etkili bir Kürtçülük de yapamazlar.

Onun için de Diniyle,Diliyle Kürtçülük yapacak din adamı kılıklı Kürtçü, isyancı ve uşak Mollalara ihtiyaç vardır.Ve bu arada Kutsal(!) Adanın Yosması  Aysel ferman eyler; "Dün Şeyh Sait ne ise, bugün de önder Öcalan aynıdır."

Şeyh Sait’i, Kürt yalakası Üstad’ı gibi zulme uğramış sayan ve gizliden gizliye Hayranlık duyan Görmez,bunu duyunca frenleri boşalır.Yetişir imdadına, Ehli Sünnet ve Cemaat bağlısı imanı bütün Din kardeşleri, Şehit MEMET’lerin eli kanlı katilleri,yeni Şeyhler Öcalan ve Karayılanların. 

Görmez, İsyancı Kürt Sait, Şeyh Sait ve Seyit Rıza müridi,1000 cahil mollayı Sözleşmeli olarak Diyanete alır.Bu molla sürüleri de Kürtçe hutbe, vaaz ve irşat ne varsa verirler.Yeterince hurafe ve uydurma Kürt hikâyelerini dinden ve isyancı hain sahtekar Kürt şeyhlerini de Keramet ehli evliyadan olduğunu yutturan Kürtçü MEEE’ler, camilerde mescitlerde Kürtleri meeeletip, imanlarına iman(!) isyanlarına isyan katarlar.

PKK ya yeterince hizmetle vicdanını rahatlatan Görmez, başka ulu(!) hedeflere yönelir.Bu sefer Mübarek(!) Görmez, madde aleminden ruh alemine yönelir.

Daha henüz kendinden habersiz sabi sübyan Türk Çocuklarının iç dünyasını görebilme ululuğuna erer.Türk’ün Milli bayram Törenlerinde üşüyen(!) ve günaha(!) giren, daha kıçını temizlemekten aciz masum ilkokul ve ortaokul öğrencisi Türk Çocuklarını ısıtmak(!) ve pisliklerden(!) arındırmak için,yarıyıl tatilinde Arabistan’a Umre seferi düzenler.

Bin üçyüz yıldır Tarihten silinmeye çalışılan Kara Yazgılı Türk’ün adını,ve Türklük Bilincini Türk evlatlarının kafasına yerleştirmek,bir daha çıkmamak üzere yeniden ruhuna kazımak için, sabahları okulda gururla ve de onurla,"Türküm Doğruyum Çalışkanım.." diye AND’ımızı okuyan Türk Çocukları, meğer günah işliyorlarmış, hem de çok büyük günah!!

Andımızı okumak ırkçılıkmış,bölücülükmüş!!

Irkçılık harammış. 

İbrani’si Arab’ı Fars’ı ve hatta Tarihte, izi esemesi olmayan kıytırık ırkların mensupları bile kendi ırklarıyla övünürken, milliyetçilik, ırkçılık yaparken,kitaplar da yeri vardır, Sevaptır, Vaciptir, Farzı Ayındır ama,Tarihle var olan, Soylu,Yalın, Duru, Saf ve Din için Kırıla kırıla tükenen, sürülen, dönüştürülen Türk Ulusunun Evlatları öz yurdunda kendine ait ve kendi ruhuna hitap eden AND’dımızı okuması, ne hikmetse(!) gene aynı Kitaplar’a göre ırkçılıktır(!), haramdır(!).

Türk olmanın övüncünü yaşayabilmek, Türk Kahramanlığına,Türk Bayrağına ve Türk Yurduna ait bir şiiri, veya Kemal’in Gençliğe Hitabe’sini göğsünü gere gere okuyabilmek,ya da Türk Folklorundan bir halayı oynayabilmek için,23 Nisan’ı 19 Mayıs’ı dört gözle bekleyip iple çeken ve heyecandan uyuyamayan Türk Çocukları,meğer zorla bekliyor ve de seviniyormuş(!)

23 Nisan ve 19 Mayıs törenlerinde kendini göstereceğim,Türk’ün ve Türk Cumhuriyetinin bir parçası olacağım diye,içi içine sığmayan Türk Çocuğunun,içine de baskı yapılmış Resmi Tarih ve olması gereken ama,olmayan hayali Derin Devlet tarafından.

Türk’ün yeniden dirilişinin Anadolu direnişinin mihenk taşı sadece Türk’ün değil bütün mazlum ulusların,ilk Ulusal Kurtuluş savaşı başkaldırısının şanlı tarihi 19 Mayıs’lar,On yıllardır…Eli kanlı istilacı tecavüzcü Batılı Eşkıyalara, Türk Düşmanı dünkü devşirmelere, yerli işbirlikçilere ve bu sinsi hainlerin,bugün ki torunlarına, yalçın dikitler ve eğri hançer sarkıtlar gibi batar,Evlat acısı gibi oturur yüreklerine.

Sinelerinde onarılmaz bir yaradır, Kurtuluş Savaşı ve adı Türk olan Türk Cumhuriyeti. Hınçları vardır önünde diz çöktükleri,Türk’e Türklüğe ve Kemal’e.

Öyle ki, Devşirmeler, işbirlikçiler, Baş olurlar, Otağ verilir kıçlarına,Tuğ dikilir başlarına, Yıldızlar verilir omuzlarına ama, Türk’e ait ne varsa silerler yasadan kanundan nizamdan.Onlar sildikçe, yok ettikçe, aşağıladıkça, horladıkça,Sürüleşmiş,Müritleşmiş Türk Milleti onları yine baş tacı yapar,yalanırlar arkalarından…

Kutsarlar, Türk’e kinleri azgın sel olan İblisin Askerlerini.

Ama yinede sönmez nefretleri, dinmez Türk’e olan hınçları.

İşbirlikçi ve devşirme Dedeleri de istilacı katiller gibi diz çöktükleri için midir nedir? bilinmez,Batıcılık, çağdaşlık dindarlık maskesi altında iki yüzlülükte, şirretlikte,sözde küfrettikleri İbni Sebe’ye rahmet okuturlar.

Türk’ün  23 Nisan’larını, 19 Mayıs’larını çağ dışıdır günahtır(!) diye yasaklarlar.Ve intihalci (Hırsız)  çakma Prof. Ömer’e göre, 19 Mayıs törenlerinde,Antalya’da İzmir'de Çocuklar üşümüş hasta olmuşlardır.

Törenlerde Üşüyen hasta olan Şanssız(!) Çocuk,Dini Mübin(!) Ailesinin yardımıyla, Şubat Ayında,  Görmez Amca’nın Umre seferine yazılıp ısınmak için,Sıcak Suudi Arabistan’a gider Şanslı(!) olur.

Şanslı(!) Çocuk varır Kabe’ye ,Döner etrafında Kabe’nin, kelebeğin, ışığın etrafında döndüğü gibi.360'tan teke indirilen kutsallara dokunur, yüz sürer,içten içe yanar, yandıkça da Türk’e ait ırkçı(!) törenlerde üşüyen iliği kemiği Isınır(!) 

Çok ısınıp yanmaya başlayınca da, Melek kanadıyla çıkarılan Kutsal sudan kana kana içer, söner ciğer yangını Şanslı Çocuğun.Hicret gecesinde yedi kat arşı aşıp gelirken yolunu şaşırmayıp akıllı davranan, ama Kabe’de, bir yerlere kaçmasın diye,direğe bağlandığı söylenen, Eşekten büyük Attan küçük kutsal binek hayvanı Burak’ın bağlandığı direğe sarılır,sarıldıkça öptükçe, 1400 yıldır kaybolmayan,Kutsal binek Burak’ın kokusunu alır. Ötelerden gelen kokuyu aldıkça da dağılır Şanslı Çocuk.

Kabe duvarındaki siyah taşa varır. Elini sürer, dokunur, okşar.Oyuktan içeri kolunu sokar, heyecan kaplar içini,dayanamaz, kafasını sokmaya çalışır. Arap polis “Haram haram!” diye bağırsa da, direnir, kafasını sokup kutsanmak ister.

Tanrının yasakladığı nesnelere taparak  Yaratana eş koşarken nasıl kurtuluşa erişilirmiş öğrenir Şanslı Çocuk.Kadınların, sadece cinsel tatmin ve üreme aygıtı olarak kabul edildiği, Şeytan sınıfından görülüp insan sayılmadığı,onun içinde, kimlik dahi verilmeğe değer bulunulmadığı,siyasi iktidar için,Sıffın ve Camel savaşlarında sahabenin sahabeyi kılıçtan geçirdiği,binlerce kişinin ölümüne mezar olan,kendi kanından canından bir bebeği annesiyle beraber,uçsuz bucaksız çöle bırakıp arkasına bakmadan gidenler tarafından,Tapınaklar inşa edilen, Kutsal topraklara giden Şanslı Çocuk,kutsiyet kazanır, çağdaşlık nedir?, özgürlük nedir? Kadın nedir?Ana nedir? bacı nedir? Ve de insanlık neymiş öğrenir!!!

Dinci partiye ait soysuz ve sefil bir vekil;

“Kurtuluş Savaşı diye bir şey yoktur Şehitlikler uydurmadır demiş”

Herhalde kendi gibi soysuz olan dedesi, kurtuluş savaşında sıçan gibi bir deliğe saklanmış, Ya da Pontus’çu eşkıyalarla,yol kesip tecavüz ediyor, düşmana yalanıyor olmalı ki, kör gözleri ve katran vicdanıyla salyalar akıtıyor bu alçak.

Dış'ta yedi düvele iç'te yetmiş türlü işbirlikçi kalleşe karşı savaşan ,Trablus’ta,Şam’da ,Halep’te,Balkan’larda, Çanakkale’de,Sakarya’da, Kocatepe’de,Dumlupınar’da mevziden mevziye koşan,ömrünü, itilmiş ,horlanmış aşağılanmış,Türk Irkının adını yeniden diriltmek ve yüceltmek için harcayan,Türk’ün ölümle dalga geçen Direniş ve Kurtuluş Önderi,Tarihte, ikinci kez göğsünü gere gere utanmadan,korkmadan,onurla,gururla kurduğu devlete TÜRK adını veren Mustafa Kemal’de yalanmış(!) Daha 16'sında göğüslerini,düşman kurşunlarına, şarapnellerine, süngülerine siper eden,gök ekinken biçilen,Şehit MEMET’ler de ve onların katıldığı savaşlarda yalanmış(!) Olmayan savaşları, hayali şehitleri ve Kurtuluş önderlerini anan, onlarla övünç ve gurur duyan, bıraktıkları eserlerine sahip çıkan,saygı ve minnetle yad ederken günaha(!) batan Türk Çocukları,Umreye gidince,hanı,hamamı, kaşığı, tabağı, yalağı, Kıçını koyduğu Klozeti bile altın olan, Kutsal toprakların korunmasını Amerikan Eşkıyasına bırakan, Libya’da Irak’ta mazlumlar üzerine bomba yağdıran, yüz binlerce mazlum kadın, kız ve çocuklara tecavüz eden eli kanlı katil Amerika’ya yalanan,Amerikan uşağı,Suud’lu büyük Demokrat(!) Büyük savaşçı(!) Abdullah’tan ve ülkesinden,emperyalizme karşı direniş nedir,vatan sevgisi ve vatan için din için savaş nedir, kimsesizlerin kimi, umudu ve düşü, lider nasıl olurmuş öğrenir(!)

Ve dahası,

Dedelerimiz Kara yazgılı MEMET’ler Arap çöllerinde İngiliz’e karşı Arapların vatanını namusunu hatta kıçlarını  korurken,bugünkü Abdullah’ın dedeleri Şerif Hüseyinler İngiliz’le işbirliği yapıp,binlerce masum ve mazlum Türk evladı MEMET’leri sırtından vurup Çöllerde Kurda Kuşa yem etmişlerdi.

Kutsal topraklara gitmişken, Şehit dedelerinin kalleş katili  Şerif Hüseyin’leri de ziyaret eder minnetle yad eder Çocuk(!) Büyük lider Şerif Hüseyin’den Kurtuluş savaşı nedir, Şeref nedir,Din kardeşliği nedir, mertlik nedir vefa nedir öğrenir Şanslı Çocuk(!)

Milli bayramlarda, fes, çarşaf, şalvar, sarık ve cüppe giymediği,yüzünü peçelemediği,evde oturup bir mübarek(!) kırmanço Şeyhe, ya da, Lud kavminden kalma keramet ehlinden görünen aşağılık bir ite mürit olup, el ayak öpüp aile boyu kadın erkek düzülmek yerine,Şeytana uyup okullara gitmek, ilim irfan öğrenmek, edepsizlik(!) edip Türkün milli bayramlarına katılmak, İmansızlıkmış, çağ dışılıkmış, büyük günahlardanmış(!)

Onun için Şanslı Çocuk Umreye gittiğin de,Atina senatörleri gibi, bir omuzun çıplak olduğu, avrat yerlerinin havalandığı, dikişsiz beyaz bez parçasını, günaha girmiş Cehennemlik bedenine aşkla dolayarak tesettüre bürünür.Zayıflayan imanı yavaş yavaş geri yüklenir arınır günahlardan(!)Kesilir ayakları yerden(!), kanatlanır(!) sanki  Şanslı Çocuk.

23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı,29 Ekim Türk'ün Cumhuriyet Bayramı, ve “Ne Mutlu Türküm Diyene” derken ırkçılık yapıp, şeytana uyan, uymakla da kalmayıp,Şeytanı içselleştirip, şeytanlaşan, Günahkar Çocuk(!)

Mısırlı Taharetsiz işçilerin dokuduğu bezlere el yüz sürüp,gözyaşlarına boğulup masumlaşır günahsızlaşır.

Yarım hoca; “şimdi Mina’ya gidiyoruz” dediğinde değişir masum Çocuk düzelir boynu, gerilir yüz hatları,  gözlerini kan bürür, hızlanır damarlarında kanı, nefes alışlar sıklaşır. Şimdi taşlama, başka bir deyişle intikam vaktidir diye.

Varır şeytan Mahalline…

Pakistanlı işçilerin yaptığı beton sütun ve duvarlardan oluşan,Küçük Şeytan, Orta Şeytan ve Büyük Şeytana bakar bir an için,Şeytanların önünde şeytana uyarak itiraz eder içinden,duvardan da şeytan olur mu? diye.Sonra kendini günahkar hisseder, tövbe yarabbi der.Taşlamak ister şeytanları, ama yasaktır. Çünkü Şeytan taşlama mevsimi değildir.Büyük bir hınç ve imanla, fırlatır hayali taşları Beton Şeytanlara. Öyle bir kuvvetle nefretle taşlar ki, yorgun düşer, sonunda öldürür,yoldan çıkaran günaha sokan içinde ki şeytanı.Anadan doğmuş gibi günahsız olur şanslı Çocuk.

Ve şanslı Çocuğun beyni,Umre sürecinde müritleşmiş çeyrek hoca ve cahil mollalar tarafından,kirli ve de düşmanca bilgilerle öyle bir yıkanır,Irkı, Kimliği, Dili öyle bir aşağılanır öyle bir horlanır ki,başı döner,midesi bulanır kusmak ister, göğüs kafesi daralır, nefes alamaz kimsesiz garip.Ve kahreder kendi kendine.

Niye?

Benim de Dilim Cennet dili Arapça değil ?

Niye ?

Dokunacağımız kafamızı sokacağımız bir Hacerul Esved diye kutsal taşımız yok?

Niye?

Tapınacağımız etrafında döneceğimiz her an yönümüzü çevirip ibadet Edeceğimiz bir Kabemiz yok?

Niye?

Kana kana, içeceğimiz bin bir derde şifa sonsuz varlık kutsal su Zemzem’imiz yok?

Niye?

İçimizde ki şeytanı çıkarmak öldürmek için taşlayacağımız taştan da olsa betondan da olsa bir Şeytan’ımız  yok?

Ve niye?

Türk Milletinden de, sülale boyu Baba Oğul Torun Peygamberler  yok? diye,aşağılık duygulara kapılır.

Boynu bükülür mahzun ve mahcup olur ve birazda utanarak,alçalarak yüzü kızararak içinden geçirir.

Niye?

Bende Arap değilim ki?

Isınmak için gittiği Suud’da kimsesizleşen,kimliksizleşen,çıplaklaşan Şanslı(!) Çocuk.

Asıl şimdi üşüyorum titriyorum diye kıvrandığında,Bir Türk fidanını daha kuruttuk dönüştürdük yozlaştırdık diye  kınalanırlar sevinirler,Görmez'ler, Gülen'ler, Gül'ler ve Erdoğanlar.

Ve hoş geldin.

İbranileşmeyi ve Araplaşmayı;din, dindarlık, çağdaşlık ve insanlık gören, kendi Diline, Kültürüne, Töresine  ve Irkına  hor bakan,İsrail Oğullarına ve türevlerinin bugünkü torunlarına imrenen,öykünen, ağıtlar yakan,dönüşmüş, kutsanmış(!) yeni mahsul, yarınların işbirlikçisi,Türkiyeli(!), Şanslı(!) ve Dindar(!) Çocuk,

Hoş geldin.

NELER SÖYLENDİ?
@
Murat CEVAHİR

Murat CEVAHİR

DİĞER YAZILARI Neoconların Minyatür Osmanlısı.. TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ DİN DİLİ KRALIN SOYTARILARI... Türk Eğitimine Vurulan Kilit TÜRK TANRI'YI KORUSUN...!!! Türk Geni Nedir? Türk Genleri Nelerdir? Türk Haplogrupları Nelerdir? (G, I, J1, J2, L, N, O, Q, R1a, R1b) DEVŞİRME ZİHNİYETİ DEVAM EDİYOR KİMLER MİLLİYETÇİ VE VATANSEVER OLAMAZLAR... 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANISINA TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU M.KEMAL ATATÜRK ... Türkiye’nin Milli Para’sı yok ANADOLUDA KAYBOLAN GAYRİTÜRKLER...!! Ben Bir TÜRKÜM !... TÜRKLER NASIL MÜSLÜMAN OLDU... ÇOK ŞÜKÜR TÜRKİYE SÖMÜRGE OLMADI,YOKSA...!!! MEVLANA'NIN TÜRK DÜŞMANLIĞI ve BİAT KÜLTÜRÜ ROTARY, LIONS ve MASONLAR Anunnaki'ler (Anunnaku) DEVE BİR GİRERSE.. Laiklik Dinsizlik midir? YALAKA KOYUN, KASABIN KESKİN BIÇAĞINI ÖVERMİŞ. BİR ÜLKE İÇERDEKİ İŞBİRLİKÇİLERLE NASIL ÇÖKERTİLİR! Yeşeren Zehir: Osmanlıcılık İSLAMCILIK VE KÜRTÇÜLÜĞE KARŞI TÜRKÇÜLÜK TÜRK TARİHİNE BAKIŞIMIZ NASIL OLMALIDIR ACELE EDİN ve DEFOLUP GİDİN! ARAP/EMEVİ MİLLİYETÇİLERİ 79 yıllık gaflet uykusu ve sorumluları Atatürk ve Maya Medeniyetleri 15 TEMMUZ’U ANLAMAK! 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI MİLLİ SİYASET BİZ YENİ BİR ÜLKE KURACAĞIZ TEMEL SORUNUMUZ TÜRKİYE’ YE VE TÜRK ULUSUNA İHANET VE MELANET GÖSTERGELERİ TÜRKLER NEDEN İSLAM’A DİRENDİLER? BİZ, TÜRK’LER KENDİMİZİ TANIYORMUYUZ ? Siyaset meydanı’ndan siyaset pazarına… Gagauzlar: Gök Oğuz’dan Hristiyan Türkler Tengricilikte Oruç Tengricilikte Oruç İbadeti Milleti koruyan zırhlar yok ediliyor MODERN ZAMAN KÖLELİĞİ GÖK TANRI,KÖK TENGRİ,TENGRİCİLİK YADA TENGRİZM BEDENİMİZDEKİ HÜCRELERİ NASIL TESLİM ALDILAR? BİZ NASIL BU KADAR TEPKİSİZ TOPLUM OLDUK? YA DA NASIL VE NEDEN GENLERİMİZLE OYNUYORLAR? Kılavuzu emperyalizm olanın başı beladan kurtulmaz Tüm dünya alfabelerinin kökeni `TÜRK´ alfabesidir.! Göktürk Alfabesi Göktürk Alfabesi SİZLER HANGİ İSLAM'A İNANIYORSUNUZ? TOPLUM PSİKOLOJİSİNİ YÖNLENDİRMEK AKP'nin TÜRKİYE'yi BÖLME PLANI... BESMELE,HAMDELE VE SALVELE İLE SIFIRLANAN TÜRKİYE VE İSLAM... ÜLKÜCÜLÜK VE TÜRKÇÜLÜK 3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ Kayın Ağacının Türk Mitolojisindeki Yeri Biat Kültürü ve Günümüze Yansımaları Türk oğlu, Türk kızı Türklüğünü koru! Gök Tanrı'nın Özellikleri (Tengri) MİKROPLAR DEVLETİN TEPESİNE NASIL YERLEŞİR? Türkçülüğün Doğuşu Devlet; sen milletten aldığın bu vergiyi ne yaptın? SON YÜZYILIN EN BÜYÜK İTİRAFLARI ‘Hayır’ aklı temsil eden uygarlık, ‘Evet’ ise akılsızlığın sembolü biatçılıktır YÖRÜKLER - KÖKENİ VE TARİHÇESİ KÜRT ALEVİ YOKTUR ALEVİLER ÖZ BE ÖZ TÜRKTÜR... AKP ADINA İTİRAF: BAŞKANLIK TÜRK KAVMİNE GÖNDERİLEN PEYGAMBER... Geçmişten Günümüze MÜTAREKE BASINI ve ALİ KEMAL’ler… TÜRKÇÜLÜK VE SİYASET Başkanlığa EVET(!) TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK (2) TÜRKLER ASİMİLE EDİLMEK İSTENİYOR TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK ÜMMETÇİ – KÜRTÇÜ DAYANIŞMASI Türkiye kendisine son formatı mı atıyor? Kokuşmuş Kapitalizmin ,Kokuşmuş Medyası Eski Türklerde Tanrı İnancı Evet şovu için Türkiye’yi aşağılatanlar! TÜRK IRKÇILIĞI TÜRKİYENİN İTİBARI SIFIRLANDI... TÜRKÇÜLERİ VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AŞAĞILAYAN ALÇAK KRİPTO DÖNME VE NAYLON ETNİK KİMLİKLİLER. Laiklik Fransız değil Türk icadı AMAZON KADINLARI TÜRKTÜ! SÜMERLER…Tarih Türklerde başlar TIKANDI BABA!.. TÜRKİYE ‘YUMUŞAK İŞGAL’ ALTINDA AYYAŞ CIA ve Türklerin genetik şifreleri! Tengricilikte Oruç Dinlerin Ortaya Çıkışına İlişkin Bir Tez: Kleptokrasi Gök Tanrı İnancında İbadetler (Tengricilik'te İbadetler) TÜRKİYE'Yİ KİM SATIN ALIYOR? Ayvacık Depreminden Ne Anlamalıyız? EKONOMİ ÇOK ZORDA DEVLET BİR MİLLETİN GENETİK MİRASIDIR HANGİ REFARANDUM? Son Asırların Acı Gerçeği: Ümmetçi Tuzakları NOSTALJİ... TENGRİCİ TÜRKİYE Atatürk sebataistmidir ? ve Atatürk Mason mudur? NURCULUK DENEN SAYIKLAMA Anadolu Türklerinin Orta Asya Türkleri ile Genetik Benzerlikleri 'Türkler Yüzlerce Yıldır Kendinden Olmayanların Yönetiminde! Devlet Bizim,Ya İktidar?' Yecüc ve Mecüc Türklerdir TÜRK IRKI AK-BABALAR!!! Eski Türk İnancının Adlandırılması Sorunu SEMAVİ DİNLER ASLINDA TENGRİCİLİKTİR SEMAVİ DİNLERİN SÜMER MİTOLOJİSİ OLDUĞU GERÇEĞİ Bozkurt mu? Mankurt mu? Neoconların Minyatür Osmanlısı Osmanlı Türk'mü? Şamanizmden günümüze uzanan ve hala uygulanan Türk adetleri! KÜRESEL SALDIRI: ÖZELLEŞTİRME TÜRK TARİHİNİN BİLİNMEYEN GERÇEKLERİ BİLİNEN İLK TÜRK KİMDİR? ATATÜRK TÜRK TARİH TEZİNİN TASFİYESİ ve TÜRK İSLAM SENTEZCİLİĞİ ATATÜRK’ÜN HAYALİ; “BOZKURT BAŞLI GÖK BAYRAK”…
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Adana Demirspor00
 • 2Alanyaspor00
 • 3Antalyaspor00
 • 4Başakşehir FK00
 • 5Beşiktaş00
 • 6Fatih Karagümrük00
 • 7Fenerbahçe00
 • 8Galatasaray00
 • 9Gaziantep FK00
 • 10Giresunspor00
 • 11Hatayspor00
 • 12İstanbulspor00
 • 13Kasımpaşa00
 • 14Kayserispor00
 • 15Konyaspor00
 • 16MKE Ankaragücü00
 • 17Sivasspor00
 • 18Trabzonspor00
 • 19Ümraniyespor00
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA