DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Murat CEVAHİR
Murat CEVAHİR
Giriş Tarihi : 07-05-2017 00:00

BESMELE,HAMDELE VE SALVELE İLE SIFIRLANAN TÜRKİYE VE İSLAM...

Türkiye`de yıllarca İslam ve müslümanlar sürekli “irtica”, “şeriat”, “tarikat” ve değişik “paranoyalarla” ötekileştirilip sıfırlandı. Belli dönemlerde silindir gibi müslümanların üzerinden geçildi. Ancak gerek Türkiye gerekse islam dünyası artık asırlık yıllanmış din düşmanı, proje münafık liderlerden yorulmuştu. Hem küresel dinsiz komite, hemde Türkiye`deki derin yapı artık Türkiye ve islam dünyasını islam düşmanları görünümlü değil bilakis müslüman kılıfındaki dönme, süzme, sızıntı münafık ve firavunlarla yönetmeye karar verdi. Sözde Arap baharı ama özde Arap kaosu da bunun başlangıç noktasıydı. İşte bu noktada Türkiye başı çekiyordu. Yıllarca Türkiye`de filizlenmeye durmuş ehl-i sünnet İslami hareketleri tırpanlayan anlayış bu sefer adeta sağ gösterip sol vurdu. Hem öyle vurdu ki muhafazakar kesim hala o sersem, derin uykuda uyuyor.
                    

Bütün bu sinsi oyunları kuran derin dinsiz şebeke güya bir başörtüsü meselesini çözdürdü ama milyonların ahlakını muta ile mahvetti. Bazı “harami camiler” yaptılar ama milletin imanını sıfırladılar. Maksat muhafazakar kesim üzerinden menfaat ve saltanata yatırımdı. İslam adına yapılan bütün projelerin aslı esası budur. Camiler, başörtüsü, Osmanlıcılık vs.. bunların bütünü muhafazakar kesimi gafil avlamaktı. Bu müfsit birgün oy icin “Türkiye`ye şeriatı da getireceğim” derse şaşmayacağım. Türk tarihinde Türklüğü, İslam tarihinde islamı, Kur`an`ı, başörtüsünü, Efendimiz`i (SAV) ve topyekün müslümanları kullanarak Türkiye`yi ve islamı sadece Türkiye`de değil islam dünyası ve bütün dünyada sıfırlayan böylesi “Usta” bir lider dünya görmemiştir.

Bir münafık düşünün ki, meydanlarda yolsuzluklarına kılıf yaptığı bütün harami projelerini “Ya Allah Bismillah” diyerek açıyor meydanlar ona adeta tapıyor… Bir Tiran düşünün ki, meydanlarda yediği haram lokmalardan sonra “Hamdolsun” diyor yığınlar ona kul ve köle edasıyla afiyet şeker olsun diyor… Bir Müfsit düşünün ki milleti fesatla parçalayıp yok ediyor “Elhamdulillah” diyor ama zavallılar onu iştahla alkışlayıp Maşallah diyor… Bir zalim Şarlatan düşünün ki meydanlarda teröristlere yahşi çekip sadece Türkiye`nin değil yeryüzünün en emin insanlarına kahpece terörist diyor bütün terör yardakçıları büyük bir keyifle Barekellah diyor… Türkiye`de paralel her türlü illegal yapıların çete ve terör örgütü lideri düşünün ki milletin asil ve asıl evlatlarına paralel, terörist diyor yığınlar evet diyerek salya akıtıyorlar…

Bakın bu millet asırlarca islama bayraktarlık yapmış bir millettir. Allah, Peygamber, Kur`an ve İslam deyince her şey durur orda. Peki bu meş`um fitne döneminde bu değerlerimize kimler nasıl saldırıp hakaretler etti ve tepkiler nasıl oldu? Bunları hatırdan asla çıkarmamak lazım. Bugüne kadar çok yazdım. Ama muhafazakarlığı kimseye bırakmayan sözde müslümanlar bazı hakikatları görmemekte kararlılar. Simdi ben onlarında anlayacağı dilden yazıyorum. Bu millet asırlarca Allah (cc) Efendimiz (sav) ve Kur`an uğrunda her şeyini feda etmeye amade olmuştur. Peki nasıl oldu da saygısından bulunduğu odada ayaklarını dahi uzatmayarak gözü gibi baktığı Kur`an`a bakanlık koltuğunu işgal eden bir küstah münafık yaratık çıkıp “bakara, makara” diyerek dalga geçti de AKP`lilerin ve diyanetin gıkı çıkmadı. Bu yaratığın yaptığı ayrı bir şey ama onu yanında gururla taşıyan Şarlatan`dan bir ses duymadık. Daha sonra ise bir başka bakanlığı işgal eden diğer küstah müfsit sefih bir yaratık ise Efendiler Efendisi, Kainiatın İftihar tablosu Efendimiz`e (SAV) “kibire gurura kapılmış” diyecek kadar alçaldı. Bu ayrı bir küfür. Ama yine bu küstaha, “Usta” Diktatör bir kelime söylemedi. Daha sonra bir başka küstah zındık AKP`li vekil “Erdoğan Allah`ın bütün vasıflarını üzerinde taşıyan bir liderdir” diyecek kadar dinden çıktı. Fakat Küresel fesatın başı Tiran buna da bir kelam etmedi. Dolayısıyla onun sesinin çıkmadığı bu küstaha da AKP`lilerden, cemaatlerden ve diyanetten çıt çıkmadı. Ve nihayet Yalanın Küresel aktörü çıkıp “rahmetimiz gazabımızı geçecektir” diyerek büyük bir şirke imza attı. Yine kendisine bir tek tepki çıkmadı.

Bu millet izzet ve şerefine çok düşkündür. Ama bir soysuz adam çıkıp “bu milletin a… koyacağım” dedi.. Milletten çıt çıkmadı. Diyanetin başında bulunan bir süzme müfsit, asrımızda firak-ı dallenin en büyüklerinden biri, yetmiş bin taylasanlı süper münafıkların başlarından biri çıktı yeryüzünün en nezih topluluğuna, ehl-i sünnetin en masum mümessillerine firak-ı dalle dedi bir tane cami imamı bile tek kelime etmedi, edemedi ve dinini makam, mansıp, maaşlarına sattılar..  Allah (cc), Efendimiz (SAV), Kur`an, İslam ve müslümanlar tarihte hiçbir islam ülkesinde ve hatta gayri müslim ülkede bu denli aleni ve kalleşce açık saldırıya uğramamıştır.

Geçen gün bir Bakan Hollanda`da RTE/AKP militanlığı ve propagandası yapmak isteyince Hollanda izin vermedi. Yandaş sürüler Hollanda, Avrupa ve Türkiye`yi ayağa kaldırdı. Ulan müslüman diye geçinen sürüler, yığınlar, sefiller.. Allah`a, Peygamber`e, Kur`an`a, İslam`a yapılan bunca hakaretlerin zalim bir bakana yapılanlar kadar da mı kıymeti yoktu ki sokaklara çıkıp ayağa kalkmadınız?. Siz kime tapıyorsunuz?. Siz kimin kulusunuz?.

Oysa Hollanda`da bir serseri kafir Efendimiz`e (SAV) hakaret edince millet ayağa kalkmıştı. Iyi de dışardaki bir kefere bu küfürleri yapınca kükrüyorsunuz. İçerdeki kafirler bu küfürleri yapınca neden gıkınız çıkmıyor? Şimdi halkın diliyle açıkça yazayım. Peki Hollanda`lı kafir`in hakaret ettiği Peygamberimiz (SAV) de, Efkan`ın hakaret ettiği başka biri miydi? Kur`an yakan Kefere rahip Terry Jones Kur`an yaktı, Egemen ne yaptı? Allah`a (cc) Şirk koşanlar sana, bana mı şirk koştular? Allah`a (cc) şirk koşan, Efendimiz`e (SAV) hakaret eden, Kur`an`la dalga geçenlerin Wilderg`ten, Terry Jones`ten farkı nedir? Tek farkları Türkiye`de yaşıyor olmaları ve AKP`lilerce ve diyanetce toz kondurulmamasıdır.

Peki ey AKP, Diyanet camiası, ve Müfsit Tiran`a herşeyiyle teslim olmuş cemaatler, liderler, yazarlar, din adamları, müslümanım diye geçinen yığınlar ve sürüler.. Allah`a (cc) Efendimiz`e (sav) ve Kur`an`a ve İslam’a yapılan bunca hakaretlerin binde biri taptığınız şahsa yapılsaydı kıyameti koparırdınız. Nitekim öyle de yaptınız. O zaman soru, siz kime tapıyorsunuz? Allah (cc) Efendimiz (sav) ve Kur`an`a ve islama yapılan hakaret ve küfürlere sesi çıkmayanlar sizler kimin kulusunuz? O halde ey Müfsit Tiran`a kul olan menfaatperest yığınlar siz Allah`a (cc) Efendimiz`e (sav) ve Kur`an`a ve islama yapılan bunca küfürler karşısında bir kelime ile sesi soluğu çıkmayan bir zalim diktatorü Allah`a (cc) ile, Peygamberimiz`e (SAV) ile, Kur`an`a ve İslam`a tercih ettiniz. Zalime meyletme bir yana arka çıktınız. Münafıkları alkışladınız. Allah (cc) hepinizi ıslah etsin.. Islahlık sizden geçmiş ise şayet topunuzu derbeder ve perişan etsin en kısa zamanda Lut kavminden bin beter yerin dibine soksun.. Soyunuzu sopunuzu kurutsun.. Bütün yeryüzünü sizden temizlesin… Masum, mazlum ve samimi insanları da muhafaza buyursun.. Vesselam…

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

NELER SÖYLENDİ?
@
Murat CEVAHİR

Murat CEVAHİR

DİĞER YAZILARI Neoconların Minyatür Osmanlısı.. TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ DİN DİLİ KRALIN SOYTARILARI... Türk Eğitimine Vurulan Kilit TÜRK TANRI'YI KORUSUN...!!! Türk Geni Nedir? Türk Genleri Nelerdir? Türk Haplogrupları Nelerdir? (G, I, J1, J2, L, N, O, Q, R1a, R1b) DEVŞİRME ZİHNİYETİ DEVAM EDİYOR KİMLER MİLLİYETÇİ VE VATANSEVER OLAMAZLAR... TÜRKİYELİLER! 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANISINA TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU M.KEMAL ATATÜRK ... Türkiye’nin Milli Para’sı yok ANADOLUDA KAYBOLAN GAYRİTÜRKLER...!! Ben Bir TÜRKÜM !... TÜRKLER NASIL MÜSLÜMAN OLDU... ÇOK ŞÜKÜR TÜRKİYE SÖMÜRGE OLMADI,YOKSA...!!! MEVLANA'NIN TÜRK DÜŞMANLIĞI ve BİAT KÜLTÜRÜ ROTARY, LIONS ve MASONLAR Anunnaki'ler (Anunnaku) DEVE BİR GİRERSE.. Laiklik Dinsizlik midir? YALAKA KOYUN, KASABIN KESKİN BIÇAĞINI ÖVERMİŞ. BİR ÜLKE İÇERDEKİ İŞBİRLİKÇİLERLE NASIL ÇÖKERTİLİR! Yeşeren Zehir: Osmanlıcılık İSLAMCILIK VE KÜRTÇÜLÜĞE KARŞI TÜRKÇÜLÜK TÜRK TARİHİNE BAKIŞIMIZ NASIL OLMALIDIR ACELE EDİN ve DEFOLUP GİDİN! ARAP/EMEVİ MİLLİYETÇİLERİ 79 yıllık gaflet uykusu ve sorumluları Atatürk ve Maya Medeniyetleri 15 TEMMUZ’U ANLAMAK! 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI MİLLİ SİYASET BİZ YENİ BİR ÜLKE KURACAĞIZ TEMEL SORUNUMUZ TÜRKİYE’ YE VE TÜRK ULUSUNA İHANET VE MELANET GÖSTERGELERİ TÜRKLER NEDEN İSLAM’A DİRENDİLER? BİZ, TÜRK’LER KENDİMİZİ TANIYORMUYUZ ? Siyaset meydanı’ndan siyaset pazarına… Gagauzlar: Gök Oğuz’dan Hristiyan Türkler Tengricilikte Oruç Tengricilikte Oruç İbadeti Milleti koruyan zırhlar yok ediliyor MODERN ZAMAN KÖLELİĞİ GÖK TANRI,KÖK TENGRİ,TENGRİCİLİK YADA TENGRİZM BEDENİMİZDEKİ HÜCRELERİ NASIL TESLİM ALDILAR? BİZ NASIL BU KADAR TEPKİSİZ TOPLUM OLDUK? YA DA NASIL VE NEDEN GENLERİMİZLE OYNUYORLAR? Kılavuzu emperyalizm olanın başı beladan kurtulmaz Tüm dünya alfabelerinin kökeni `TÜRK´ alfabesidir.! Göktürk Alfabesi Göktürk Alfabesi SİZLER HANGİ İSLAM'A İNANIYORSUNUZ? TOPLUM PSİKOLOJİSİNİ YÖNLENDİRMEK AKP'nin TÜRKİYE'yi BÖLME PLANI... ÜLKÜCÜLÜK VE TÜRKÇÜLÜK 3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ Kayın Ağacının Türk Mitolojisindeki Yeri Biat Kültürü ve Günümüze Yansımaları Türk oğlu, Türk kızı Türklüğünü koru! Gök Tanrı'nın Özellikleri (Tengri) MİKROPLAR DEVLETİN TEPESİNE NASIL YERLEŞİR? Türkçülüğün Doğuşu Devlet; sen milletten aldığın bu vergiyi ne yaptın? SON YÜZYILIN EN BÜYÜK İTİRAFLARI ‘Hayır’ aklı temsil eden uygarlık, ‘Evet’ ise akılsızlığın sembolü biatçılıktır YÖRÜKLER - KÖKENİ VE TARİHÇESİ KÜRT ALEVİ YOKTUR ALEVİLER ÖZ BE ÖZ TÜRKTÜR... AKP ADINA İTİRAF: BAŞKANLIK TÜRK KAVMİNE GÖNDERİLEN PEYGAMBER... Geçmişten Günümüze MÜTAREKE BASINI ve ALİ KEMAL’ler… TÜRKÇÜLÜK VE SİYASET Başkanlığa EVET(!) TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK (2) TÜRKLER ASİMİLE EDİLMEK İSTENİYOR TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK ÜMMETÇİ – KÜRTÇÜ DAYANIŞMASI Türkiye kendisine son formatı mı atıyor? Kokuşmuş Kapitalizmin ,Kokuşmuş Medyası Eski Türklerde Tanrı İnancı Evet şovu için Türkiye’yi aşağılatanlar! TÜRK IRKÇILIĞI TÜRKİYENİN İTİBARI SIFIRLANDI... TÜRKÇÜLERİ VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AŞAĞILAYAN ALÇAK KRİPTO DÖNME VE NAYLON ETNİK KİMLİKLİLER. Laiklik Fransız değil Türk icadı AMAZON KADINLARI TÜRKTÜ! SÜMERLER…Tarih Türklerde başlar TIKANDI BABA!.. TÜRKİYE ‘YUMUŞAK İŞGAL’ ALTINDA AYYAŞ CIA ve Türklerin genetik şifreleri! Tengricilikte Oruç Dinlerin Ortaya Çıkışına İlişkin Bir Tez: Kleptokrasi Gök Tanrı İnancında İbadetler (Tengricilik'te İbadetler) TÜRKİYE'Yİ KİM SATIN ALIYOR? Ayvacık Depreminden Ne Anlamalıyız? EKONOMİ ÇOK ZORDA DEVLET BİR MİLLETİN GENETİK MİRASIDIR HANGİ REFARANDUM? Son Asırların Acı Gerçeği: Ümmetçi Tuzakları NOSTALJİ... TENGRİCİ TÜRKİYE Atatürk sebataistmidir ? ve Atatürk Mason mudur? NURCULUK DENEN SAYIKLAMA Anadolu Türklerinin Orta Asya Türkleri ile Genetik Benzerlikleri 'Türkler Yüzlerce Yıldır Kendinden Olmayanların Yönetiminde! Devlet Bizim,Ya İktidar?' Yecüc ve Mecüc Türklerdir TÜRK IRKI AK-BABALAR!!! Eski Türk İnancının Adlandırılması Sorunu SEMAVİ DİNLER ASLINDA TENGRİCİLİKTİR SEMAVİ DİNLERİN SÜMER MİTOLOJİSİ OLDUĞU GERÇEĞİ Bozkurt mu? Mankurt mu? Neoconların Minyatür Osmanlısı Osmanlı Türk'mü? Şamanizmden günümüze uzanan ve hala uygulanan Türk adetleri! KÜRESEL SALDIRI: ÖZELLEŞTİRME TÜRK TARİHİNİN BİLİNMEYEN GERÇEKLERİ BİLİNEN İLK TÜRK KİMDİR? ATATÜRK TÜRK TARİH TEZİNİN TASFİYESİ ve TÜRK İSLAM SENTEZCİLİĞİ ATATÜRK’ÜN HAYALİ; “BOZKURT BAŞLI GÖK BAYRAK”…
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Adana Demirspor00
 • 2Alanyaspor00
 • 3Antalyaspor00
 • 4Başakşehir FK00
 • 5Beşiktaş00
 • 6Fatih Karagümrük00
 • 7Fenerbahçe00
 • 8Galatasaray00
 • 9Gaziantep FK00
 • 10Giresunspor00
 • 11Hatayspor00
 • 12İstanbulspor00
 • 13Kasımpaşa00
 • 14Kayserispor00
 • 15Konyaspor00
 • 16MKE Ankaragücü00
 • 17Sivasspor00
 • 18Trabzonspor00
 • 19Ümraniyespor00
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA