Erdoğan AKTAŞ
Erdoğan AKTAŞ
Giriş Tarihi : 30-09-2015 21:49

Kadın mı aldatır, erkek mi, uzmanlar mı?

Aşağıda okuyacağınız yazı, Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde tam sayfa yer alan, iki değerli ilişki uzmanının saçmaladıklarıyla ilgili. Konu aldatma… Defalarca okudum, okuduklarıma inanamadım, bakalım siz nasıl yorumlayacaksınız?
Kelebek’in arka kapağında tam sayfa olarak bir sürü önce yayınlanan yazı, “Kadın mı aldatır, erkek mi?” başlığını taşıyor. Başlığından tutun da yazım tarzına kadar o kadar sıkıntılı bir haber ki… Fakat bu kadarla da kalmıyor. İki uzmanın görüşü alınmış. Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak ile Aile Danışmanı Psikolog İlkim Öz. İki uzmanın söylediklerini okudukça, ister istemez “Bir de insanlar bu kişilere gidip para ödeyerek danışmanlık hizmeti alıyor. Yazık ki ne yazık” dedim kendi kendime.
Ünlülerin gazete sayfalarına düşen aldatma haberlerinden yola çıkarak bu iki isme sormuşlar, “Kadın mı aldatır, erkek mi?” diye. Onlar da bu saçma soru üzerine saçmaladıkça saçmalamışlar. Bakın gazete sayfalarında boy boy fotoğrafı çıkan ve ilişkiler üzerine türlü yorumlar yapan uzman Aşkım Kapışmak neler söylemiş: “Aşkla cinsellik bir araya geldiğinde aldatma olur. O yüzden aldatan kadındır, erkek değil. Sadece cinsel ilişki kurulduğunda bu aldatmaya girmiyor.”
İşte böyle diyor Aşkım Kapışmak. İsterseniz tekrar tekrar okuyun. Yani kadın aldatırmış, erkek değil. Sadece cinsel ilişki aldatmaya girmiyormuş. Acaba meşhur uzman Aşkın Kapışmak kendi söylediklerini anlıyor mu? Ağzından çıkanı kulağı duyuyor mu? İnanılır gibi değil.
Bir de şunu ekliyor değerli uzman: “ Aldatılmış kadınlar da intikam almak için aldatıyor. Seksüel enerjisi yüksek kadınlarda da meyil var.” Biliyorum siz de “Yahu bu nasıl bir saçmalama modeli diyeceksiniz” fakat o uzman gazete sayfasında aynen bunu söylüyor.

Yazının devamı için lütfen tıklayınız.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA