anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
BAHÇELİ / ÜNAL İKİLİSİ
Rıfat SERDAROĞLU

BAHÇELİ / ÜNAL İKİLİSİ

Bu içerik 699 kez okundu.

Bahçeli; Partisinde Cumhurbaşkanı Adayı olacak kalitede kimse bulamayan, değişmez değiştirilmesi teklif dahi edilemez, eski Ülkücü yeni Mücahit, çaresiz ve ilginç bir Genel Başkan!

Aydın Ünal; AKP Ankara Milletvekili. Erdoğan’ın Başdanışmanı. Erdoğan’ın camdan okuduğu konuşmaları yazan eski gazeteci! Halen Sayın Cumhurbaşkanı’na en yakın sırdaş Milletvekili!

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri yapılmıştı! Seçim sonuçları açıklanınca, AKP önderliği, affedersiniz aynen eşekten düşmüş gibi olmuştu! TBMM tablosu; AKP=258 / CHP=132 / MHP=80 / HDP 80 Milletvekili şeklinde idi! Türk Milleti AKP’ye tek başına iktidar vermemişti! Eyvah ki eyvah! AKP, karalar bağlamıştı! AKP iktidar olmazsa dünyanın sonu gelecekti sanki!

İşte böylesi panik ve gelecek korkusu havasının estiği bir ortamda, aldığı talimat gereği Aydın Ünal, resmi tivitır hesabından şu tivitleri atmıştı; (Bu tivitler halen hesabında duruyor. Biz de noter yoluyla tespit ettirdik!)

- “Ağzından köpükler saçarak konuşan, siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor!”

- “Devlet Bahçeli AKP ile koalisyona yanaşmasa bile, seçim kararına TIPIŞ-TIPIŞ destek verecek. Aksi takdirde HDP’li bakanlara da MHP’li bakan denir!”

- “Devlet Bahçeli’yi önümüzdeki günlerde Sn. Cumhurbaşkanı ve ailesine ettiği tüm hakaretlerden dolayı bin pişman göreceğiz. Evet zavallılık!”

Bu tivitlere yanıt, doğal olarak MHP Genel Merkezi resmi hesabından gelmişti; -Ak Saraya tavsiyemizdir! “Bütün itlerin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal’ı da karantinaya alsın!”

Değerli Okurlar; Kim kuduz aşısı olup karantinaya alındı, kim ağzından çıkan köpükleri yaladı, orasını ben bilmiyorum! Doğru olup olmadığı henüz bilinmeyen, önümüzdeki günlerde gerçeği ortaya çıkacak olan bir habere göre ise, bu tivitler atılmadan önce, üst kademede bir devlet görevlisi Bahçeli’yi gece evinde ziyaret edip, kendisine küçük bir paket verir!

Bu olayları takip eden günlerde Bahçeli önce hiçbir parti ile koalisyona girmeyeceğini söyledi! Bu söz, tüm AKP’siz koalisyon hükümeti olanaklarını ortadan kaldırıyordu! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 Haziran seçimlerinden tam 32 gün sonra hükümet kurma görevini AKP Genel Başkanı Davutoğlu’na verdi! Davutoğlu, aldığı talimat gereği, süreyi sürüncemede bıraktı ve 1 Kasım’da seçime gitme kararı alındı. Bu arada ülkede toplu katliamlar, bombalamalar, silahlı eylemler yapıldı! Ahlaksızca bir seçim kampanyası yürütüldü ve 1 Kasım sonunda TBMM şöyle oluştu; AKP=317 / CHP=134 / HDP= 59 / MHP=40 Milletvekili!

Bahçeli, 40 milletvekili kaybetme pahasına, kendi sırrını korumayı başarmıştı… Sonra ki dönemi beraberce yaşadık! 50 yıllık MHP, bizzat Bahçeli tarafından parçalandı, ayrılanlar İYİ Parti’yi kurdu ve MHP, bir kişi uğruna Saray Bekçisi yapıldı…

Bu yazının amacı, herkese şu soruların cevaplarını düşünmelerini sağlamaktır; -AKP MV Aydın Ünal, Sarayda ne öğrendi ne gördü ki, Bahçeli’nin teslim olacağını önceden bildi?

-AKP MV Aydın Ünal, Bahçeli’nin “Erken Seçimi” tıpış-tıpış kabul edeceğini önceden nasıl bildi?

-Bahçeli, ne karşılığında, daha önce “Hırsızlık-Rüşvet-Vatana İhanet-Kandil Uşaklığı” gibi çok ağır suçlarla defalarca itham ettiği birini, partisini ve kendisine yıllardır emek veren teşkilatlarını yok sayarak T.C Cumhurbaşkanlığına şartsız olarak aday gösterdi? Neden, neden, neden?

Şu gerçeği herkes iyi bilmelidir; Siyasette iki kişinin bildiği, hiçbir zaman sonsuza kadar sır olarak kalmaz! Hele laf, Saray soytarılarının eline düştüyse…

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Nisan 2018 Rifat Serdaroğlu

DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı
Traktör kepçe devrildi. altında kalan sürücü hayatını kaybetti
Traktör kepçe devrildi. altında kalan sürücü hayatını kaybetti