anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
ŞEYTANLAR SUSSUN !
Ramazan NARİN NOGAYTÜRK

ŞEYTANLAR SUSSUN !

Bu içerik 763 kez okundu.
I. BÜYÜK YÜRÜYÜŞ BAŞLADI...Ses çıkarmadınız bunca yıldır, şimdi SUS-UN !
Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır ! (Hadis-i Şerif) madem, ŞEYTANLARDAN ricamdır, susun ulan !
16 Yıldır, salı günleri yaptığınız gaz alma toplantılarında ; HIRSIZLARI yargılatmazsak, yüce divanda yargılatmazsak, 17-25 in hesabını sormazsak... namerdiz ! Dediniz, biz de gaza geldik ve sizi dinledik !
Şimdi, SUSMA sırası sizde...Konuşma sırası bizde. Aşağıdaki konularda, eğer kelam etmişseniz... gelin yanımıza ve katılın büyük yürüyüşümüze ve konuşun, ama bu konularda susmuşsanız, şimdi memleketin beka sorunu var, bu sorun için R.Tayyip ERDOĞAN ı BAŞKAN yapacağız, onu ölünceye kadar koruyacağız diyorsanız... lütfen susun şimdi ! Şeytansanız da susun, değilseniz de susun ! Konuşacaksanız da, buyrun II. BÜYÜK YÜRÜYÜŞE, orda konuşun !
CİA nın kurdurduğu FETÖ, yıllarca Bolu/Abant Toplantıları yaptı, Türkiye’ye ve AKP ye dizayn verdi ve o toplantılara, PKK lısından CHP lisinden MHP lisinden AKP lisine kadar, herkes katıldı, şak şak yaptınız veya izlediniz ve, PKK ya cüret, silah, para verildi, IŞİD e para ve silah verildi... SES ÇIKARMADINIZ !
Münci İnci nin evinde ; ABD Konsolosu Morton Abramowitz VE...Nazlı ILICAK, Emin ŞİRİN, Nail KEÇELİ, Fehmi KORU, Yalçın DOĞAN, Bülent AKARCALI, Güler KÖMÜRCÜ, Avni ÖZGÜREL, Fehmi GÜLTEKİN, Tezcan YARAMANCI...VAR ! Erol Mütercimler eve gidiyor...Arkasından, R.Tayyip ERDOĞAN Danışmanıyla, o da Münci İnci'nin evine giriyor... Az sonra, ABD Konsolosluğuna ait 2 resmi araç yanaşıyor...Araçların birinden, Y.Tuğrul TÜRKEŞ ve ABD Konsoloslarından KATE Sets, kolkola ! onlar da eve giriyor...
Mortonla, Münci nin ilk sözleri ; TAYYİP Bey TÜRKİYE ye BAŞBAKAN OLACAK !Münci İnci’nin evine, Amerikan Büyükelçisinin kolunda gelen Y.Tuğrul TÜRKEŞ’in de bulunduğu toplantıda, AKP nin kurulmasına TAYYİP BAŞBAKAN OLACAK ! 24 Kasım 1999 Bu toplantıdan haberi olmayan siyasi ve emniyet ve istihbarat olabilir mi ? Hele Devlet Bahçeli’nin haberinin olmaması mümkün mü ? CİA Kararına, o tarihlerde SES ÇIKARMADINIZ !
FETULLAH’ın CHP li Kasım GÜLEK dahil, ECEVİT-TÜRKEŞ dahil, bütün siyasi partilerden ve liderlerden destek alıp, BERABER YÜRÜDÜKLERİ yollarda, fetullah-i kurdukları yüzlerce şirket ve yurtları, okulları, fabrikaları ve bunların devlet desteğindeki denetimsizliklerini (hiçbiri vergi dairelerince incelenmedi ve yol verildi) gördünüz, devletin bütün kurumları adım adım ele geçirilirken, gene izlediniz ve SES ÇIKARMADINIZ !
Çoğunluğu asker kökenli vatanseverlerin derinden giderek hainleri çökertme çalışmalarının önü kesilip, Ergenekon-Balyoz davaları doğarken de bu davaların savcısıyım diyenlerle, hapishanelerde karartılan hayatları izlediniz yine SES ÇIKARMADINIZ !
Hakimler, savcılar, generaller, polis müdürleri... namaz kılan alnı secdeye değen kişilerlerden oluşturulurken ve hukuka aykırı kararlarla, yıkılan, yok edilen mağdur edilen hayatları, izlediniz ve yine SES ÇIKARMADINIZ !
Yüzlerce Vakıf ve Dernekler kurulup, Türkiye Cumhuriyetinin altı oyulurken gerek devletten, gerekse yabancı güçlerden burs ve yardım ve para alanları gördükçe de sevindiniz ve globalleştik anasını satayım dediniz, liderimiz DÜNYA LİDERİ oldu dediniz, resinizle övündükçe övündünüz ve yıkılışı sadece seyrettiniz ve SES ÇIKARMADINIZ !
KU’RAN ile dalga geçtiler, BAKARA makara yaptılar, SES ÇIKARMADINIZ !
Kendisine dokunmak bile İBADETTİR dediler, ibadet için sıraya geçenler dahil seyredenler nedense yine hiç konuşmadılar ve SES ÇIKARMADINIZ !
Allah’ın bütün vasıflarını toplamış bir lider dediler...SES ÇIKARMADINIZ !
Doğduğu şehirler MÜBAREKTİR dediler, nereli dediniz ama ; SES ÇIKARMADINIZ !
Rahmetimiz gazabımızı aştı...rahmetimiz gazabımızı da aşacaktır inşallah dedi, gazap gösteriyorsak rahmetimizden de faydalanıyorsunuz dedi ! Yine ; SES ÇIKARMADINIZ !
Haşa, ölümsüzmüş gb bu lider ezeli ve ebedi başkandır dediler, SES ÇIKARMADINIZ !
Kendisinin yayında olduğu TV yere konmaz dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Hz. İbrahim’e uzanan davanın, son neferi budur dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Peygamberimiz gurur yaptı ama biz yapmadık dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Kendisi için, FETÖ ye benzetip, kutlu doğum düzenlendi ; SES ÇIKARMADINIZ !
Biz varsak, siz de varsınız, ben gidersem devlet yıkılır dedi; SES ÇIKARMADINIZ !
Aday AK Parti yerine, AKP adayıyım dedi sopayı yedi ; SES ÇIKARMADINIZ !
Tarih ve Coğrafya, O geliyor diye kıyama durdu dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Tayyip Erdoğan’a oy vermeyen cehennemliktir ! İman bunu emreder, İslam bunu emreder... Dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Allah yaptılar, Peygamber yaptılar, Halife yaptılar... SES ÇIKARMADINIZ !
17-25 çalınanları için, bu varsa bile sadece % 20’dir dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
17-25 Hırsızlardan hesap sormazsam namerdim dedi...sormadı : SES ÇIKARMADINIZ!
Yolsuzluğa HIRSIZLIK demek, iftiradır dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
REZA için, bütçenin cari açığını kapatan işadamı dediler ; SES ÇIKARMADINIZ !
Kürtlere açılım dediler, bütün şehirlere hendek kazıldı ve bombalar stoklandı razı geldiniz, arkasından savaşa geçildi onlarca vatan evladımız şehit edildi, şehirlerimiz mahf oldu, imarını bile devletten yaptılar ; SES ÇIKARMADINIZ !
Devletin bütün imkanlarını yandaşlarına peşkeş çektiler, kredi- teşvik- bağış- hibe ile tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını, yandaşlara yedirdiler ; SES ÇIKARMADINIZ !
ESAT, Bekaa vadisini PKK ya kamp yaparken kardeşim esat dediler ses yok, sonra Müslüman Kardeşler Suriyeyi alsın, Esat hain dediler...SES ÇIKARMADINIZ !
FETÖCÜ işadamları yaratılırken, fetöcüler donsuz olarak geldikleri şehirlerde trilyonluk altın ve silahlara sahip olurken ; SES ÇIKARMADINIZ !
Çalınan, satılandan dolayı ağır kriz kapıya dayandı...SES ÇIKARMIYORSUNUZ !
v.s v.s.......................ve SUSUN ULAN ! Artık, IYI konuşacak !
Şimdi, IYI Parti bu yıkılışa dur demek, tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumak, şehit tabutlarını durdurmak, talana ve soyguna dur demek için yola çıktı, bugüne kadar susan, SES ÇIKARMAYAN şeytanlar, almışlar sazları ellerine, habire konuşuyorlar da konuşuyorlar. Şeytanlar sussun, çünkü artık ; IYI ve VATANDAŞ konuşacak ! 12.11.2017 NOGAYTÜRK
 
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÖKÇEADA- Taş mercan kolonileri ölüyor
GÖKÇEADA- Taş mercan kolonileri ölüyor
ENEZ- Kaçak göçmenleri taşıyan bot battı 5 ölü!..
ENEZ- Kaçak göçmenleri taşıyan bot battı 5 ölü!..