DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Murat CEVAHİR
Murat CEVAHİR
Giriş Tarihi : 04-11-2017 21:54

TÜRKİYELİLER!

ARAFAT’TA, DÖNMELER;

Türk Milleti’nin ekmeğinden aşından kesilen vergiler, doğandan,ölenden ve de evlenenden devşirilen paralarla beslenip,Türk düşmanlığının, Din olarak yine Türk’lere yutturulduğu,Kürtçülüğün, Arapçılığın ve Judahcılığın en büyük kalesi,Türk’ten başka her türlü ırk, kabile ve aşiret Milliyetçilerinin oluşturduğu Diyanetin BAŞ’ı yozlaşmış  GÖRMEZ,soyadına inat uzakları görür hem de ne görme.!!

Kocatepe’den ta Kandile kadar kartal misali şöyle bir bakar.Güneydoğuda Camilerde Kürtçülüğü içselleştirememiş, acemi İmamları ve Dağlarda sıkışmış din kardeşi katil Karayılanları,Türk Yurdunu bölme ve emperyalistlere yem etme savaşında,darda ve zorda görür.

Kürtçü eşkiyalar Türk’e ve Türk Cumhuriyeti’ne karşı isyanlarını,düşmanlıklarını tabana iyice yaymak ve son darbeyi İndirmek için,ehli imandan görünüp dincileri de dindarları da silahlı ve silahsız isyana dahil etmeleri gerektiğini bilirler.

Ama bir sorun vardır. O bölgede görev yapan din adamları,Devletin kutsal(!) dili Kırmanço’yu yeterince bilmezler.Dolayısıyla da, din üzerinden etkili bir Kürtçülük de yapamazlar.

Onun için de Diniyle,Diliyle Kürtçülük yapacak din adamı kılıklı Kürtçü, isyancı ve uşak Mollalara ihtiyaç vardır.Ve bu arada Kutsal(!) Adanın Yosması  Aysel ferman eyler; "Dün Şeyh Sait ne ise, bugün de önder Öcalan aynıdır."

Şeyh Sait’i, Kürt yalakası Üstad’ı gibi zulme uğramış sayan ve gizliden gizliye Hayranlık duyan Görmez,bunu duyunca frenleri boşalır.Yetişir imdadına, Ehli Sünnet ve Cemaat bağlısı imanı bütün Din kardeşleri, Şehit MEMET’lerin eli kanlı katilleri,yeni Şeyhler Öcalan ve Karayılanların. 

Görmez, İsyancı Kürt Sait, Şeyh Sait ve Seyit Rıza müridi,1000 cahil mollayı Sözleşmeli olarak Diyanete alır.Bu molla sürüleri de Kürtçe hutbe, vaaz ve irşat ne varsa verirler.Yeterince hurafe ve uydurma Kürt hikâyelerini dinden ve isyancı hain sahtekar Kürt şeyhlerini de Keramet ehli evliyadan olduğunu yutturan Kürtçü MEEE’ler, camilerde mescitlerde Kürtleri meeeletip, imanlarına iman(!) isyanlarına isyan katarlar.

PKK ya yeterince hizmetle vicdanını rahatlatan Görmez, başka ulu(!) hedeflere yönelir.Bu sefer Mübarek(!) Görmez, madde aleminden ruh alemine yönelir.

Daha henüz kendinden habersiz sabi sübyan Türk Çocuklarının iç dünyasını görebilme ululuğuna erer.Türk’ün Milli bayram Törenlerinde üşüyen(!) ve günaha(!) giren, daha kıçını temizlemekten aciz masum ilkokul ve ortaokul öğrencisi Türk Çocuklarını ısıtmak(!) ve pisliklerden(!) arındırmak için,yarıyıl tatilinde Arabistan’a Umre seferi düzenler.

Bin üçyüz yıldır Tarihten silinmeye çalışılan Kara Yazgılı Türk’ün adını,ve Türklük Bilincini Türk evlatlarının kafasına yerleştirmek,bir daha çıkmamak üzere yeniden ruhuna kazımak için, sabahları okulda gururla ve de onurla,"Türküm Doğruyum Çalışkanım.." diye AND’ımızı okuyan Türk Çocukları, meğer günah işliyorlarmış, hem de çok büyük günah!!

Andımızı okumak ırkçılıkmış,bölücülükmüş!!

Irkçılık harammış. 

İbrani’si Arab’ı Fars’ı ve hatta Tarihte, izi esemesi olmayan kıytırık ırkların mensupları bile kendi ırklarıyla övünürken, milliyetçilik, ırkçılık yaparken,kitaplar da yeri vardır, Sevaptır, Vaciptir, Farzı Ayındır ama,Tarihle var olan, Soylu,Yalın, Duru, Saf ve Din için Kırıla kırıla tükenen, sürülen, dönüştürülen Türk Ulusunun Evlatları öz yurdunda kendine ait ve kendi ruhuna hitap eden AND’dımızı okuması, ne hikmetse(!) gene aynı Kitaplar’a göre ırkçılıktır(!), haramdır(!).

Türk olmanın övüncünü yaşayabilmek, Türk Kahramanlığına,Türk Bayrağına ve Türk Yurduna ait bir şiiri, veya Kemal’in Gençliğe Hitabe’sini göğsünü gere gere okuyabilmek,ya da Türk Folklorundan bir halayı oynayabilmek için,23 Nisan’ı 19 Mayıs’ı dört gözle bekleyip iple çeken ve heyecandan uyuyamayan Türk Çocukları,meğer zorla bekliyor ve de seviniyormuş(!)

23 Nisan ve 19 Mayıs törenlerinde kendini göstereceğim,Türk’ün ve Türk Cumhuriyetinin bir parçası olacağım diye,içi içine sığmayan Türk Çocuğunun,içine de baskı yapılmış Resmi Tarih ve olması gereken ama,olmayan hayali Derin Devlet tarafından.

Türk’ün yeniden dirilişinin Anadolu direnişinin mihenk taşı sadece Türk’ün değil bütün mazlum ulusların,ilk Ulusal Kurtuluş savaşı başkaldırısının şanlı tarihi 19 Mayıs’lar,On yıllardır…Eli kanlı istilacı tecavüzcü Batılı Eşkıyalara, Türk Düşmanı dünkü devşirmelere, yerli işbirlikçilere ve bu sinsi hainlerin,bugün ki torunlarına, yalçın dikitler ve eğri hançer sarkıtlar gibi batar,Evlat acısı gibi oturur yüreklerine.

Sinelerinde onarılmaz bir yaradır, Kurtuluş Savaşı ve adı Türk olan Türk Cumhuriyeti. Hınçları vardır önünde diz çöktükleri,Türk’e Türklüğe ve Kemal’e.

Öyle ki, Devşirmeler, işbirlikçiler, Baş olurlar, Otağ verilir kıçlarına,Tuğ dikilir başlarına, Yıldızlar verilir omuzlarına ama, Türk’e ait ne varsa silerler yasadan kanundan nizamdan.Onlar sildikçe, yok ettikçe, aşağıladıkça, horladıkça,Sürüleşmiş,Müritleşmiş Türk Milleti onları yine baş tacı yapar,yalanırlar arkalarından…

Kutsarlar, Türk’e kinleri azgın sel olan İblisin Askerlerini.

Ama yinede sönmez nefretleri, dinmez Türk’e olan hınçları.

İşbirlikçi ve devşirme Dedeleri de istilacı katiller gibi diz çöktükleri için midir nedir? bilinmez,Batıcılık, çağdaşlık dindarlık maskesi altında iki yüzlülükte, şirretlikte,sözde küfrettikleri İbni Sebe’ye rahmet okuturlar.

Türk’ün  23 Nisan’larını, 19 Mayıs’larını çağ dışıdır günahtır(!) diye yasaklarlar.Ve intihalci (Hırsız)  çakma Prof. Ömer’e göre, 19 Mayıs törenlerinde,Antalya’da İzmir'de Çocuklar üşümüş hasta olmuşlardır.

Törenlerde Üşüyen hasta olan Şanssız(!) Çocuk,Dini Mübin(!) Ailesinin yardımıyla, Şubat Ayında,  Görmez Amca’nın Umre seferine yazılıp ısınmak için,Sıcak Suudi Arabistan’a gider Şanslı(!) olur.

Şanslı(!) Çocuk varır Kabe’ye ,Döner etrafında Kabe’nin, kelebeğin, ışığın etrafında döndüğü gibi.360'tan teke indirilen kutsallara dokunur, yüz sürer,içten içe yanar, yandıkça da Türk’e ait ırkçı(!) törenlerde üşüyen iliği kemiği Isınır(!) 

Çok ısınıp yanmaya başlayınca da, Melek kanadıyla çıkarılan Kutsal sudan kana kana içer, söner ciğer yangını Şanslı Çocuğun.Hicret gecesinde yedi kat arşı aşıp gelirken yolunu şaşırmayıp akıllı davranan, ama Kabe’de, bir yerlere kaçmasın diye,direğe bağlandığı söylenen, Eşekten büyük Attan küçük kutsal binek hayvanı Burak’ın bağlandığı direğe sarılır,sarıldıkça öptükçe, 1400 yıldır kaybolmayan,Kutsal binek Burak’ın kokusunu alır. Ötelerden gelen kokuyu aldıkça da dağılır Şanslı Çocuk.

Kabe duvarındaki siyah taşa varır. Elini sürer, dokunur, okşar.Oyuktan içeri kolunu sokar, heyecan kaplar içini,dayanamaz, kafasını sokmaya çalışır. Arap polis “Haram haram!” diye bağırsa da, direnir, kafasını sokup kutsanmak ister.

Tanrının yasakladığı nesnelere taparak  Yaratana eş koşarken nasıl kurtuluşa erişilirmiş öğrenir Şanslı Çocuk.Kadınların, sadece cinsel tatmin ve üreme aygıtı olarak kabul edildiği, Şeytan sınıfından görülüp insan sayılmadığı,onun içinde, kimlik dahi verilmeğe değer bulunulmadığı,siyasi iktidar için,Sıffın ve Camel savaşlarında sahabenin sahabeyi kılıçtan geçirdiği,binlerce kişinin ölümüne mezar olan,kendi kanından canından bir bebeği annesiyle beraber,uçsuz bucaksız çöle bırakıp arkasına bakmadan gidenler tarafından,Tapınaklar inşa edilen, Kutsal topraklara giden Şanslı Çocuk,kutsiyet kazanır, çağdaşlık nedir?, özgürlük nedir? Kadın nedir?Ana nedir? bacı nedir? Ve de insanlık neymiş öğrenir!!!

Dinci partiye ait soysuz ve sefil bir vekil;

“Kurtuluş Savaşı diye bir şey yoktur Şehitlikler uydurmadır demiş”

Herhalde kendi gibi soysuz olan dedesi, kurtuluş savaşında sıçan gibi bir deliğe saklanmış, Ya da Pontus’çu eşkıyalarla,yol kesip tecavüz ediyor, düşmana yalanıyor olmalı ki, kör gözleri ve katran vicdanıyla salyalar akıtıyor bu alçak.

Dış'ta yedi düvele iç'te yetmiş türlü işbirlikçi kalleşe karşı savaşan ,Trablus’ta,Şam’da ,Halep’te,Balkan’larda, Çanakkale’de,Sakarya’da, Kocatepe’de,Dumlupınar’da mevziden mevziye koşan,ömrünü, itilmiş ,horlanmış aşağılanmış,Türk Irkının adını yeniden diriltmek ve yüceltmek için harcayan,Türk’ün ölümle dalga geçen Direniş ve Kurtuluş Önderi,Tarihte, ikinci kez göğsünü gere gere utanmadan,korkmadan,onurla,gururla kurduğu devlete TÜRK adını veren Mustafa Kemal’de yalanmış(!) Daha 16'sında göğüslerini,düşman kurşunlarına, şarapnellerine, süngülerine siper eden,gök ekinken biçilen,Şehit MEMET’ler de ve onların katıldığı savaşlarda yalanmış(!) Olmayan savaşları, hayali şehitleri ve Kurtuluş önderlerini anan, onlarla övünç ve gurur duyan, bıraktıkları eserlerine sahip çıkan,saygı ve minnetle yad ederken günaha(!) batan Türk Çocukları,Umreye gidince,hanı,hamamı, kaşığı, tabağı, yalağı, Kıçını koyduğu Klozeti bile altın olan, Kutsal toprakların korunmasını Amerikan Eşkıyasına bırakan, Libya’da Irak’ta mazlumlar üzerine bomba yağdıran, yüz binlerce mazlum kadın, kız ve çocuklara tecavüz eden eli kanlı katil Amerika’ya yalanan,Amerikan uşağı,Suud’lu büyük Demokrat(!) Büyük savaşçı(!) Abdullah’tan ve ülkesinden,emperyalizme karşı direniş nedir,vatan sevgisi ve vatan için din için savaş nedir, kimsesizlerin kimi, umudu ve düşü, lider nasıl olurmuş öğrenir(!)

Ve dahası,

Dedelerimiz Kara yazgılı MEMET’ler Arap çöllerinde İngiliz’e karşı Arapların vatanını namusunu hatta kıçlarını  korurken,bugünkü Abdullah’ın dedeleri Şerif Hüseyinler İngiliz’le işbirliği yapıp,binlerce masum ve mazlum Türk evladı MEMET’leri sırtından vurup Çöllerde Kurda Kuşa yem etmişlerdi.

Kutsal topraklara gitmişken, Şehit dedelerinin kalleş katili  Şerif Hüseyin’leri de ziyaret eder minnetle yad eder Çocuk(!) Büyük lider Şerif Hüseyin’den Kurtuluş savaşı nedir, Şeref nedir,Din kardeşliği nedir, mertlik nedir vefa nedir öğrenir Şanslı Çocuk(!)

Milli bayramlarda, fes, çarşaf, şalvar, sarık ve cüppe giymediği,yüzünü peçelemediği,evde oturup bir mübarek(!) kırmanço Şeyhe, ya da, Lud kavminden kalma keramet ehlinden görünen aşağılık bir ite mürit olup, el ayak öpüp aile boyu kadın erkek düzülmek yerine,Şeytana uyup okullara gitmek, ilim irfan öğrenmek, edepsizlik(!) edip Türkün milli bayramlarına katılmak, İmansızlıkmış, çağ dışılıkmış, büyük günahlardanmış(!)

Onun için Şanslı Çocuk Umreye gittiğin de,Atina senatörleri gibi, bir omuzun çıplak olduğu, avrat yerlerinin havalandığı, dikişsiz beyaz bez parçasını, günaha girmiş Cehennemlik bedenine aşkla dolayarak tesettüre bürünür.Zayıflayan imanı yavaş yavaş geri yüklenir arınır günahlardan(!)Kesilir ayakları yerden(!), kanatlanır(!) sanki  Şanslı Çocuk.

23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı,29 Ekim Türk'ün Cumhuriyet Bayramı, ve “Ne Mutlu Türküm Diyene” derken ırkçılık yapıp, şeytana uyan, uymakla da kalmayıp,Şeytanı içselleştirip, şeytanlaşan, Günahkar Çocuk(!)

Mısırlı Taharetsiz işçilerin dokuduğu bezlere el yüz sürüp,gözyaşlarına boğulup masumlaşır günahsızlaşır.

Yarım hoca; “şimdi Mina’ya gidiyoruz” dediğinde değişir masum Çocuk düzelir boynu, gerilir yüz hatları,  gözlerini kan bürür, hızlanır damarlarında kanı, nefes alışlar sıklaşır. Şimdi taşlama, başka bir deyişle intikam vaktidir diye.

Varır şeytan Mahalline…

Pakistanlı işçilerin yaptığı beton sütun ve duvarlardan oluşan,Küçük Şeytan, Orta Şeytan ve Büyük Şeytana bakar bir an için,Şeytanların önünde şeytana uyarak itiraz eder içinden,duvardan da şeytan olur mu? diye.Sonra kendini günahkar hisseder, tövbe yarabbi der.Taşlamak ister şeytanları, ama yasaktır. Çünkü Şeytan taşlama mevsimi değildir.Büyük bir hınç ve imanla, fırlatır hayali taşları Beton Şeytanlara. Öyle bir kuvvetle nefretle taşlar ki, yorgun düşer, sonunda öldürür,yoldan çıkaran günaha sokan içinde ki şeytanı.Anadan doğmuş gibi günahsız olur şanslı Çocuk.

Ve şanslı Çocuğun beyni,Umre sürecinde müritleşmiş çeyrek hoca ve cahil mollalar tarafından,kirli ve de düşmanca bilgilerle öyle bir yıkanır,Irkı, Kimliği, Dili öyle bir aşağılanır öyle bir horlanır ki,başı döner,midesi bulanır kusmak ister, göğüs kafesi daralır, nefes alamaz kimsesiz garip.Ve kahreder kendi kendine.

Niye?

Benim de Dilim Cennet dili Arapça değil ?

Niye ?

Dokunacağımız kafamızı sokacağımız bir Hacerul Esved diye kutsal taşımız yok?

Niye?

Tapınacağımız etrafında döneceğimiz her an yönümüzü çevirip ibadet Edeceğimiz bir Kabemiz yok?

Niye?

Kana kana, içeceğimiz bin bir derde şifa sonsuz varlık kutsal su Zemzem’imiz yok?

Niye?

İçimizde ki şeytanı çıkarmak öldürmek için taşlayacağımız taştan da olsa betondan da olsa bir Şeytan’ımız  yok?

Ve niye?

Türk Milletinden de, sülale boyu Baba Oğul Torun Peygamberler  yok? diye,aşağılık duygulara kapılır.

Boynu bükülür mahzun ve mahcup olur ve birazda utanarak,alçalarak yüzü kızararak içinden geçirir.

Niye?

Bende Arap değilim ki?

Isınmak için gittiği Suud’da kimsesizleşen,kimliksizleşen,çıplaklaşan Şanslı(!) Çocuk.

Asıl şimdi üşüyorum titriyorum diye kıvrandığında,Bir Türk fidanını daha kuruttuk dönüştürdük yozlaştırdık diye  kınalanırlar sevinirler,Görmez'ler, Gülen'ler, Gül'ler ve Erdoğanlar.

Ve hoş geldin.

İbranileşmeyi ve Araplaşmayı;din, dindarlık, çağdaşlık ve insanlık gören, kendi Diline, Kültürüne, Töresine  ve Irkına  hor bakan,İsrail Oğullarına ve türevlerinin bugünkü torunlarına imrenen,öykünen, ağıtlar yakan,dönüşmüş, kutsanmış(!) yeni mahsul, yarınların işbirlikçisi,Türkiyeli(!), Şanslı(!) ve Dindar(!) Çocuk,

Hoş geldin.

Murat CEVAHİR

Murat CEVAHİR

DİĞER YAZILARI Neoconların Minyatür Osmanlısı 05-03-2020 21:12 TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ DİN DİLİ 17-01-2018 15:18 KRALIN SOYTARILARI... 30-12-2017 11:04 Türk Eğitimine Vurulan Kilit 11-12-2017 14:50 TÜRK TANRI'YI KORUSUN...!!! 25-11-2017 18:33 Türk Geni Nedir? Türk Genleri Nelerdir? Türk Haplogrupları Nelerdir? (G, I, J1, J2, L, N, O, Q, R1a, R1b) 23-11-2017 15:17 DEVŞİRME ZİHNİYETİ DEVAM EDİYOR 18-11-2017 13:49 KİMLER MİLLİYETÇİ VE VATANSEVER OLAMAZLAR... 08-11-2017 18:39 TÜRKİYELİLER! 04-11-2017 21:54 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANISINA TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU M.KEMAL ATATÜRK ... 29-10-2017 00:27 Türkiye’nin Milli Para’sı yok 25-10-2017 20:42 ANADOLUDA KAYBOLAN GAYRİTÜRKLER...!! 12-10-2017 20:09 Ben Bir TÜRKÜM !... 11-10-2017 17:05 TÜRKLER NASIL MÜSLÜMAN OLDU... 30-09-2017 21:02 ÇOK ŞÜKÜR TÜRKİYE SÖMÜRGE OLMADI,YOKSA...!!! 27-09-2017 20:09 MEVLANA'NIN TÜRK DÜŞMANLIĞI ve BİAT KÜLTÜRÜ 24-09-2017 00:23 ROTARY, LIONS ve MASONLAR 18-09-2017 21:54 Anunnaki'ler (Anunnaku) 12-09-2017 19:41 DEVE BİR GİRERSE.. 11-09-2017 23:30 Laiklik Dinsizlik midir? 07-09-2017 23:36 YALAKA KOYUN, KASABIN KESKİN BIÇAĞINI ÖVERMİŞ. 05-09-2017 23:35 BİR ÜLKE İÇERDEKİ İŞBİRLİKÇİLERLE NASIL ÇÖKERTİLİR! 01-09-2017 08:53 Yeşeren Zehir: Osmanlıcılık 17-08-2017 23:34 İSLAMCILIK VE KÜRTÇÜLÜĞE KARŞI TÜRKÇÜLÜK 14-08-2017 21:09 TÜRK TARİHİNE BAKIŞIMIZ NASIL OLMALIDIR 07-08-2017 22:34 ACELE EDİN ve DEFOLUP GİDİN! 04-08-2017 21:33 ARAP/EMEVİ MİLLİYETÇİLERİ 30-07-2017 20:17 79 yıllık gaflet uykusu ve sorumluları 26-07-2017 20:22 Atatürk ve Mu - Maya Medeniyetleri 19-07-2017 18:59 15 TEMMUZ’U ANLAMAK! 17-07-2017 19:11 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 16-07-2017 18:37 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 14-07-2017 23:43 MİLLİ SİYASET 13-07-2017 21:56 BİZ YENİ BİR ÜLKE KURACAĞIZ 11-07-2017 21:54 TEMEL SORUNUMUZ 10-07-2017 02:19 TÜRKİYE’ YE VE TÜRK ULUSUNA İHANET VE MELANET GÖSTERGELERİ 03-07-2017 21:44 TÜRKLER NEDEN İSLAM’A DİRENDİLER? 02-07-2017 21:04 BİZ, TÜRK’LER KENDİMİZİ TANIYORMUYUZ ? 28-06-2017 22:32 Siyaset meydanı’ndan siyaset pazarına… 16-06-2017 22:04 Gagauzlar: Gök Oğuz’dan Hristiyan Türkler 15-06-2017 01:27 Tengricilikte Oruç Tengricilikte Oruç İbadeti 10-06-2017 20:25 Milleti koruyan zırhlar yok ediliyor 09-06-2017 18:28 MODERN ZAMAN KÖLELİĞİ 06-06-2017 21:52 GÖK TANRI,KÖK TENGRİ,TENGRİCİLİK YADA TENGRİZM 30-05-2017 17:46 BEDENİMİZDEKİ HÜCRELERİ NASIL TESLİM ALDILAR? BİZ NASIL BU KADAR TEPKİSİZ TOPLUM OLDUK? YA DA NASIL VE NEDEN GENLERİMİZLE OYNUYORLAR? 25-05-2017 19:56 Kılavuzu emperyalizm olanın başı beladan kurtulmaz 23-05-2017 03:32 Tüm dünya alfabelerinin kökeni `TÜRK´ alfabesidir.! 19-05-2017 00:25 Göktürk Alfabesi 17-05-2017 00:01 SİZLER HANGİ İSLAM'A İNANIYORSUNUZ? 12-05-2017 17:44 TOPLUM PSİKOLOJİSİNİ YÖNLENDİRMEK 10-05-2017 12:19 AKP'nin TÜRKİYE'yi BÖLME PLANI... 09-05-2017 19:00 BESMELE,HAMDELE VE SALVELE İLE SIFIRLANAN TÜRKİYE VE İSLAM... 07-05-2017 22:02 ÜLKÜCÜLÜK VE TÜRKÇÜLÜK 04-05-2017 23:52 3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ 03-05-2017 18:17 Kayın Ağacının Türk Mitolojisindeki Yeri 02-05-2017 21:55 Biat Kültürü ve Günümüze Yansımaları 30-04-2017 23:16 Türk oğlu, Türk kızı Türklüğünü koru! 28-04-2017 16:10 Gök Tanrı'nın Özellikleri (Tengri) 26-04-2017 23:57 MİKROPLAR DEVLETİN TEPESİNE NASIL YERLEŞİR? 25-04-2017 23:54 Türkçülüğün Doğuşu 24-04-2017 21:18 Devlet; sen milletten aldığın bu vergiyi ne yaptın? 22-04-2017 23:42 SON YÜZYILIN EN BÜYÜK İTİRAFLARI 21-04-2017 15:46 ‘Hayır’ aklı temsil eden uygarlık, ‘Evet’ ise akılsızlığın sembolü biatçılıktır 17-04-2017 18:16 YÖRÜKLER - KÖKENİ VE TARİHÇESİ 14-04-2017 18:39 KÜRT ALEVİ YOKTUR ALEVİLER ÖZ BE ÖZ TÜRKTÜR... 12-04-2017 19:16 AKP ADINA İTİRAF: "TÜRK MİLLETİNİ TASFİYE EDİYORUZ!" 06-04-2017 21:06 BAŞKANLIK 05-04-2017 23:43 TÜRK KAVMİNE GÖNDERİLEN PEYGAMBER... 03-04-2017 01:00 Geçmişten Günümüze MÜTAREKE BASINI ve ALİ KEMAL’ler… 01-04-2017 11:48 TÜRKÇÜLÜK VE SİYASET 31-03-2017 10:17 Başkanlığa EVET(!) 30-03-2017 17:03 TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK (2) 28-03-2017 17:17 TÜRKLER ASİMİLE EDİLMEK İSTENİYOR 27-03-2017 17:24 TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK 25-03-2017 17:52 ÜMMETÇİ – KÜRTÇÜ DAYANIŞMASI 20-03-2017 23:30 Türkiye kendisine son formatı mı atıyor? 19-03-2017 20:03 Kokuşmuş Kapitalizmin ,Kokuşmuş Medyası 18-03-2017 20:02 Eski Türklerde Tanrı İnancı 17-03-2017 19:45 Evet şovu için Türkiye’yi aşağılatanlar! 16-03-2017 21:12 TÜRK IRKÇILIĞI 15-03-2017 18:38 TÜRKİYENİN İTİBARI SIFIRLANDI... 12-03-2017 11:52 TÜRKÇÜLERİ VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AŞAĞILAYAN ALÇAK KRİPTO DÖNME VE NAYLON ETNİK KİMLİKLİLER. 11-03-2017 19:10 Laiklik Fransız değil Türk icadı 10-03-2017 19:45 AMAZON KADINLARI TÜRKTÜ! 09-03-2017 18:30 SÜMERLER…Tarih Türklerde başlar 08-03-2017 21:40 TIKANDI BABA!.. 07-03-2017 00:21 TÜRKİYE ‘YUMUŞAK İŞGAL’ ALTINDA 05-03-2017 17:54 AYYAŞ 04-03-2017 10:50 CIA ve Türklerin genetik şifreleri! 03-03-2017 15:18 Tengricilikte Oruç 26-02-2017 19:52 Dinlerin Ortaya Çıkışına İlişkin Bir Tez: Kleptokrasi 25-02-2017 20:29 Gök Tanrı İnancında İbadetler (Tengricilik'te İbadetler) 23-02-2017 09:50 TÜRKİYE'Yİ KİM SATIN ALIYOR? 21-02-2017 10:56 Ayvacık Depreminden Ne Anlamalıyız? 20-02-2017 10:54 EKONOMİ ÇOK ZORDA 19-02-2017 10:29 DEVLET BİR MİLLETİN GENETİK MİRASIDIR 18-02-2017 10:07 HANGİ REFARANDUM? 17-02-2017 08:38 Son Asırların Acı Gerçeği: Ümmetçi Tuzakları 16-02-2017 10:56 NOSTALJİ... 15-02-2017 17:44 TENGRİCİ TÜRKİYE 14-02-2017 17:25 Atatürk sebataistmidir ? ve Atatürk Mason mudur? 10-02-2017 17:40 NURCULUK DENEN SAYIKLAMA 09-02-2017 16:07 Anadolu Türklerinin Orta Asya Türkleri ile Genetik Benzerlikleri 08-02-2017 10:47 'Türkler Yüzlerce Yıldır Kendinden Olmayanların Yönetiminde! Devlet Bizim,Ya İktidar?' 06-02-2017 14:52 Yecüc ve Mecüc Türklerdir 05-02-2017 16:37 TÜRK IRKI 31-01-2017 22:33 AK-BABALAR!!! 27-01-2017 17:15 Eski Türk İnancının Adlandırılması Sorunu 26-01-2017 17:31 SEMAVİ DİNLER ASLINDA TENGRİCİLİKTİR 24-01-2017 21:50 SEMAVİ DİNLERİN SÜMER MİTOLOJİSİ OLDUĞU GERÇEĞİ 23-01-2017 19:04 Bozkurt mu? Mankurt mu? 22-01-2017 08:41 Neoconların Minyatür Osmanlısı 16-01-2017 14:13 Osmanlı Türk'mü? 13-01-2017 16:23 Şamanizmden günümüze uzanan ve hala uygulanan Türk adetleri! 09-01-2017 14:07 KÜRESEL SALDIRI: ÖZELLEŞTİRME 28-12-2016 14:04 TÜRK TARİHİNİN BİLİNMEYEN GERÇEKLERİ 19-12-2016 09:46 BİLİNEN İLK TÜRK KİMDİR? 15-12-2016 18:04 ATATÜRK TÜRK TARİH TEZİNİN TASFİYESİ ve TÜRK İSLAM SENTEZCİLİĞİ 14-12-2016 23:34 ATATÜRK’ÜN HAYALİ; “BOZKURT BAŞLI GÖK BAYRAK”… 14-12-2016 12:00
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Trabzonspor2653
 • 2Başakşehir FK2653
 • 3Galatasaray2650
 • 4Sivasspor2649
 • 5Beşiktaş2644
 • 6Alanyaspor2643
 • 7Fenerbahçe2640
 • 8Göztepe2637
 • 9Gaziantep FK2632
 • 10Denizlispor2631
 • 11Antalyaspor2630
 • 12Gençlerbirliği2628
 • 13Kasımpaşa2626
 • 14Konyaspor2626
 • 15Yeni Malatyaspor2625
 • 16Çaykur Rizespor2625
 • 17MKE Ankaragücü2623
 • 18Kayserispor2622
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA