anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
ERDOĞAN DİKTATÖR MÜ?
Rıfat SERDAROĞLU

ERDOĞAN DİKTATÖR MÜ?

Bu içerik 775 kez okundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Bülent Tezcan, Erdoğan için “Faşist Diktatör” dedi. Hem de şeddelisinden! Cumhurbaşkanının talimatıyla Cumhuriyet Savcılığı, Tezcan hakkında “soruşturma” başlattı. Erdoğan da Tezcan’a 50 bin liralık tazminat davası açtı…

Buraya kadar yaşananları sizler de biliyorsunuz. Suçlayan Ana Muhalefet Genel Başkan Yardımcısı, suçlanan Cumhurbaşkanı! Kim doğru kim yalan söylüyor, bilmiyorum ama Erdoğan’ın “ne olmadığını” net olarak biliyorum.

-Erdoğan, kayıtsız-şartsız itaat ister Demokrat değildir. -Erdoğan, “Bir insan hem Müslüman hem Lâik olamaz” dediği için Çağdaş değildir. -Erdoğan, “Ben İstanbul’un İmamıyım” dediği için Cumhuriyetçi değildir. -Erdoğan, yolsuzluk yapan rüşvet yiyen Bakanları koruduğu için Doğru değildir. -Erdoğan, “Türkçülük yapmak bölücülüktür” dediği için Milliyetçi değildir. -Erdoğan, dünyanın “Dolandırıcı” dediği adama, “Hayırsever” dediği için Adil değildir. -Erdoğan, aynı konuda farklı şeyler söylediği için Dürüst değildir.

Görüldüğü gibi Erdoğan, Demokrat-Çağdaş-Cumhuriyetçi-Doğru-Milliyetçi-Adil-Dürüst değildir! Peki, Erdoğan faşist bir diktatör müdür? Bence değildir!

Çünkü; -Diktatörün astığı astık, kestiği kestiktir! Bizde öylemi? -Diktatör, ülkesini tek başına yönetir! Bizde öylemi? -Diktatör, sabah yataktan kalkınca önüne arkasına bakmadan aklına gelen ilk işi yapar. Örneğin eğitim sistemini “değiştirdim” der ve kaldırır! Bizde öyle mi? -Diktatör, ülkesinin insanları fakirleşirken kendisi çok zenginleşir! Bizde öyle mi? -Diktatör kendi çocuklarını askere göndermez, vatandaşlarının çocuklarını gönderir! Bizde öyle mi? -Diktatör, göstermelik de olsa seçimle gelenleri görevden alır! Bizde öyle mi? -Diktatör, partisinde “tek liste” ile çakma seçim yapar! Bizde öyle mi? -Diktatör ’ün yönetiminde yapılan seçimlerde, her türlü oy hırsızlığı yapılır.

Açık oy, gizli tasnif yöntemi geçerlidir! Bizde öyle mi? -Diktatör ‘ün eşi ve çocukları da küçük birer diktatördürler. Devletin uçağını, olanaklarını kullanırlar, bağışlar toplarlar, kendilerini Valilere karşılatırlar! Bizde öyle mi?

Değerli Okurlar; Gördüğünüz gibi Türk Milleti olarak “Asrın Liderine” karşı “Asrın İftirası” ile karşı karşıyayız! Erdoğan, diktatörmüş ha? Üstelik hem faşist hem diktatörmüş ha? Bir de Şeddeli Diktatörmüş ha? Erdoğan diktatör olsa, sizler bunları söyleyebilir misiniz? Tencere tava, hep aynı hava! Geçin bunları kardeşim geçin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 03 Kasım 2017 Rifat Serdaroğlu

DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı