anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
EŞBAŞKANLIK NE OLDU?
Rıfat SERDAROĞLU

EŞBAŞKANLIK NE OLDU?

Bu içerik 820 kez okundu.

Dönemin Başbakanı Erdoğan; “Biz Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesinin Eşbaşkanıyız. Görevlerimiz var” demişti! Bunu TV canlı yayınlarından kaç defa söylemişti? Tam 31 defa! Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Eşbaşkanlık, ülkemin aleyhine bir işmiş, Eşbaşkanlığı bıraktım” diye bir sözü kaç defa söyledi? Sıfır!

Türkiye’de Genelkurmay Başkanlığı-Dışişleri Bakanlığı-MİT Müsteşarlığında görevli üst düzey devlet memurlarından, bu projenin en önemli hedefinin Ortadoğuda ikinci İsrail Devleti gibi çalışacak “Büyük Kürdistan Devletinin” kurulmasını gerçekleştirmek olduğunu bilmeyen kaç kişi var? Sıfır!

Türk Güvenlik Bürokrasisinin bu durumdan Başbakanı ve Cumhurbaşkanını yazılı-sözlü bilgilendirmemek ihtimali yüzde kaçtır? Sıfır!

2002 yılında Barzani denen eşkıyanın muhatap olabileceği en yüksek devlet memuru ve rütbeli subay derecesi ne idi? Kaymakam ve Jandarma Yüzbaşı!

2017 yılında Barzani denen eşkıyanın Türk Devletindeki muhatabı kim? Barzani’yi AKP kongresinin “Onur Konuğu” ilan eden ve “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye alkışlatan, havaalanına “Kürdistan Bayrağı” asılmasına izin veren, Diyarbakır Meydanında “Kürdistan” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan!

2002 yılında, Irak ve Suriye’nin kuzeyinde yani bizim sınırlarımızın dibinde, Büyük Kürdistan Devletinin temelleri sayılan “Kürt Kantonlarından” kaç tane vardı? Sıfır!

Türkmen kentlerini basıp, nüfus ve tapu kayıtlarını imha eden kim? Barzani! Barzani’nin devlet kurmasını açıkça destekleyen ülke hangisi? İsrail! Dönemin Başbakanı Erdoğan’a “BOP Eşbaşkanlığı” yolunu açan “Yahudi Cesaret Madalyasını veren kuruluşun adı neydi? Amerikan Yahudi Kongresi! Sultan Abdülmecit tarafından Selanik’e sürgün edilen Musul Hahamı Sallum Barzani kimdir? Barzani eşkıyasının aile büyüğü!

Terör Örgütü PYD’nin liderini Ankara’da kırmızı halılarda karşılayıp, devletin muhatabı yapan kim? AKP Hükümeti!

Suriye’de, yıllar boyu PKK uzantısı PYD-YPG örgütlenmesine sessiz kalan, Afrin-Kobani-Cizire Kürt Kantonlarının kurulması için Peşmergeleri uçakla taşıtıp, Türkiye’den silah ve araçlarıyla geçmelerine izin veren (29 Ekim Cumhuriyet Bayramı günü) kim? AKP Hükümeti!

15 yıldır, PKK’lı katiller kimin bölgesinden geçip Türk Askerini Türk Polisini Türk İnsanını öldürüyorlar? Barzani’nin bölgesinden!

Basit bir aşiret reisini 15 yılda, referandum yapıp bağımsızlık ilan edecek maddi güce ulaştıran kim? AKP Hükümeti!

Türk Devletinin beka sorunu için öncelikli tehlike hangisidir? Irak’taki yapılaşma mı, Suriye’deki yapılaşma mı? Tabii ki Irak’taki yapılaşma!

Türk Askerini Suriye bataklığına gönderen Erdoğan ve AKP Hükümeti, Kuzey Irak’ta Barzani önderliğinde yapılan referandum sonrası ne tedbir aldı? Sadece THY uçuşları durduruldu! O da şimdilik! Yani Barzani ve referandum, profesyonel bir algı operasyonuyla unutturuldu!

Değerli Okurlar; Türk Milleti olarak 2002 yılından beri gözümüzün önünde yaşanan olayları bir daha hatırlattım. Tablo o kadar açık, suçlular o kadar belli ki, hiçbir yalan hiçbir diktatör hiçbir haram medyası bu gerçekleri örtemez. Ne bitmez Eşbaşkanlıkmış be arkadaş, yazıklar olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 16 Ekim 2017 Rifat Serdaroğlu

DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı