DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Murat CEVAHİR
Murat CEVAHİR
Giriş Tarihi : 12-10-2017 20:09

ANADOLUDA KAYBOLAN GAYRİTÜRKLER...!!

OSMANLI İMPARATORLUĞUNUN YIKILMA SÜRECİNDE VE 1.DÜNYA SAVAŞI İLE 1925 YILLARI ARASINDA 11 MİLYON NÜFUSLU ANADOLUDA 1.5 MİLYON KİŞİ BİRDENBİRE KAYBOLMUŞ SANKİ BUHAR OLMUŞTUR!EVET AYNEN BÖYLE OLMUŞTUR!ATALARIMIZIN DA ONLARA SOYKIRIM YAPMADIĞINI İYİ BİLDİĞİMİZDEN,YILLARCA KİMLİĞİNİ GİZLEMİŞ BU İNSANLAR 2010 YILINDA 73 MİLYONLUK ANADOLUDA ARTIK MİLYONLARCA ATATÜRK DÜŞMANI ÖZELLİKLE BÜROKRASİ OLMAK ÜZERE HERYERDE ANTİTÜRKÇÜ OLARAK TEKRAR ORTAYA ÇIKMIŞLARDIR!HOŞUMUZA  GİTMESEDE GERÇEK BUDUR!

Osmanlı imparatorluğunun gerileyişi,ve topraklarını kaybederek yıkılışının tarihsel süreci çok iyi bilinmektedir.Sonuçta 1.Dünya savaşında Türklerin tüm boyları bulundukları coğrafyalardan ricat ederek Anadoluya gelmişler ve bu son vatan toprağını yurt ve devlet edinmek için çabalamışlar ,1923 de ise yeni Türkiye Cumhuriyetini kurmuşlardır.Tarihi belgelere dayanarak 1915 ile 1923 yılları arasında Anadoludaki nüfusun tahmini 11 milyon kişi olduğu söylenebilmektedir.Nitekim 10.yıl marşında yani Cumhuriyetin kuruluşundan on yıl sonra yazılan marşta on yılda onbeş milyon insan ile ülkenin geldiği nokta anlatılmakta ve övünülmektedir.Bu 11 milyonun, 1.5 milyonu Ermeni,200 bini süryani,70 bini keldani-nasturi ve Kuzeydoğu Anadolu coğrafyasında da 80 bin Rum-çamlıhemşinli ve Gürcü olduğuna göre O TARİHTE ANADOLUDAKİ GAYRİTÜRKLERİN NÜFUSU 1.850.00 KİŞİDİR.YANİ % 17'sini Gayritürkler oluşturmuştur.TÜRK,KÜRT VE MÜSLÜMANLARIN SAYISI İSE 9.150.000 KİŞİ OLMALIDIR!BU NÜFUS DA GENEL ANADOLU NÜFUSUNUN yaklaşık % 80'ine gelmektedir.

Türk Kurtuluş savaşı bu % 80 müslüman nüfusun içindeki Türk unsurlar olan Türk boylarının %20 si ve Kürt Boylarının ise %1 inin katılımı ile gerçekleştirilmiştir!

Gayrısı hikayedir!

TÜRK KURTULUŞ SAVAŞI SADECE TÜRK BOYLARI İLE YAPILMIŞTIR!

YANİ KUVVA-İ MİLLİYE ORDUSU TAMAMİYLE TÜRKTÜR!

ARALARINDA % 2 ORANINDA İSE TÜRK ÜST ÇATISINI VE NE MUTLU TÜRKÜM ŞİARINI BENİMSEMİŞ MÜSLÜMAN ÇERKEZ,BALKANLI,BOŞNAK VE KÜRT BOYLARI DA BULUNMAKTADIR!

AZINLIKLARIN BİR KISMI ANZAVUR GİBİ HİLAFET ORDUSUNU KURUP KUVVA-İ MİLLİYE TÜRK ORDUSUNA YUNANLILARLA BERABER SALDIRMIŞ,BİR KISMI DA KUŞCUBAŞI VE ETHEM GİBİLERİ DE YUNAN GİZLİ SERVİSİNDE TÜRKLERE KARŞI ÇALIŞMIŞLARDIR!

KÜRTLERİN ÖNDE GELEN SEYYİD NUMARALARINA YATAN AŞİRETLERİ İSE İNGİLİZLERE ÇALIŞMIŞLAR ASLA VE ASLA TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA KATKI VERMEMİŞLERDİR!

ANCAK TATARLAR,BABATLAR,BALABANLAR VS.GİBİ GERÇEK KÜRT VE HORASAN AŞİRETLERİ TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA KATILMIŞ OLUP BUGÜN DE TARİHİN TEKERRÜRÜ OLARAK DEVLET YANINDA ASLAN VE YİĞİT GİBİ KORCU OLARAK PKK KATİLLERİNE KARŞI SAVAŞMAKTADIRLAR!

TÜRKLER BU DÖNEMDE  MEZHEP VE İNANÇ FARKI GÖZETMEKSİZİN SAVAŞA KATILMIŞLARDIR!

BUNLARIN İÇİNDE ALEVİ,BEKTAŞİ,MEVLEVİ,SÜNNİ TÜRKLER GİBİ,HİRİSTİYAN TÜRKLER DE BULUNMAKTAYDI.

ALEVİ BEKTAŞİ TÜRKMENLERİ HACIBEKTAŞ POSTNİŞİNİ ÇELEBİ ABDURRAHMAN EFENDİNİN BİR TEK PARMAK İŞARETİ İLE ASLANLAR GİBİ SAVAŞA KATILMIŞLARDIR!

DERSİMLİ ZAZA TÜRKMENLERİ DİYAP AĞANIN İZİNDE TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINDA YİĞİTCE YERLERİNİ ALMIŞLARDIR!

HIRİSTİYAN TÜRKLER İSE BUGÜN SİLİVRİYE NEDENSİZ TIKILAN SEVGİ ERENEROL HANIMIN DEDESİ YİĞİT İNSAN BABA EFTİM EFENDİNİN EMRİ İLE MİLLİ MÜCADELEDE YERLERİNİ KAHRAMANCA ALMIŞLARDIR!

SÜNNİ TÜRKLER ANKARA MÜFTÜSÜ MEHMET RIFAT EFENDİNİN FETVASI İLE YİĞİTCE MİLLİ MÜCADELEYE KATILMIŞLARDIR!

KÜRT BOYLARININ KENDİNİN TÜRKMEN OLDUĞUNU VE HORASANLI OLDUĞUNU BİLENLERİ BAŞTA DERSİMLİ ZAZA TÜRKMENLERİ OLMAK ÜZERE TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINA KATILMIŞLARDIR!

ATATÜRK VE MİLLİYETÇİLER MİLLİ MÜCADELEYİ KARAPAPAK,AHISKA VE TEREKEME GİBİ KAFKASYA TÜRKLERİNİN YOĞUN OLDUKLARI AMASYA,TOKAT,DERSİM,BAYBURT,TRABZON,GÜMÜŞHANE,SİVAS,ERZİNCAN,ERZURUM,KARS GİBİ YÖRELERİ ÖZELLİKLE SEÇEREK BAŞLATMIŞTIR!

BUNA KARŞIN SINIRIN KARŞI TARAFINDA BULUNAN KAFKASYA TÜRKLERİ  DE ATATÜRK ERZURUMA KONGRE İÇİN GELDİĞİNDE "HOŞ GELİŞLER OLA MUSTAFA KEMAL PAŞA" TÜRKÜSÜNÜ SÖYLEYEREK ONU KARŞILAMIŞLARDIR!

ATATÜRK VE ARKADAŞLARI DA BUNUN ÜZERİNE BAŞLARINDAKİ FESLERİ ATARAK KAFKASYA KARAPAPAK TÜRKLERİNİN MİLLİ ŞAPKASI OLAN KALPAK TAKMIŞLARDIR!

BÜTÜN BUNLAR OLURKEN;

KÜRT BOYLARI HAİNLİKLE İNGİLİZLERLE BİRLİKTE OLMUŞ BU ÜLKENİN KURULUŞUNA BIRAKIN KATILIM YAPMAYI,YIKMAK İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNİ YAPMIŞLARDIR!

HATTA DOĞUDA KENDİ MENFAATİ İÇİN ERMENİ KOMİTACI ARŞAK,MURADYAN VE ANTRANİK İLE İŞBİRLİĞİ YAPAN KÜRT AŞİRETLERİ BİLE BULUNMAKTAYDI!

YANİ KISACA AZ VE ÖZ OLARAK;

KÜRTLERİN VE DİĞER AZINLIKLARIN TÜRKİYEYİ BİRLİKTE KURDUK SAFSATALARI KESİN VE İSPATLI  VE DE KARGALARIN BİLE GÜLECEĞİ BÜYÜK BİR YALANDIR!

DUMLUPINARDA VE DİĞER ŞEHİT ABİDELERİNDE ŞEHİT ASKERLERİN DOĞUM YERLERİNİN KERKÜK,ERBİL,DİYARBAKIR OLMASI ONLARIN KÜRT OLMASINI DEĞİL,OSMANLI DÖNEMİNDE OLDUĞU GİBİ TÜRKMEN OLDUKLARINI GÖSTERİR!

KERKÜK VE KUZEY IRAK ŞEHİRLERİ MEZARINDA YAZILI OLAN ŞEHİTLERİN NEREDEYSE TAMAMI IRAK TÜRKMENİ,GÜNEYDOĞU YAZANLARIN NEREDEYSE TAMAMI İSE ARTUKLU TÜRK SOYU,AKKOYUNLU TÜRKMENLER VE GERÇEK EMMOĞLUMUZ OLAN TÜRKMENLİĞİNİ BİLEN KÜRT AŞİRETLERİDİRLER!

SURİYE ŞEHİRLERİ YAZANLAR DA AYNEN CELAYİRLİLERİN,TOLUNOĞULLARININ VE SURİYE SELÇUKLU TÜRKMENLERİNİN TORUNLARIDIRLAR!

YANİ SURİYELİ FELLAHLAR DEĞİL!

SURİYELİLER İNGİLİZ VE FRANSIZLARLA İŞBİRLİĞİ YAPMIŞLARDIR!

YANİ TÜRKİYEYİ TÜRKLER KURMUŞTUR!

PEKİ GAYRİTÜRKLER NE YAPMIŞTIR!

GAYRİTÜRKLER İŞGAL ORDULARI İLE İŞBİRLİĞİ YAPIP ÖZERK ERMENİSTAN,SÜRYANİSTAN VE KELDANİSTAN KURMAK İÇİN TÜRK,KÜRT VE MÜSLÜMANLARA SOYKIRIM YAPMIŞLARDIR!

DAHA SONRA RÜZGAR DÖNÜNCE VE 1918 EKİM DEVRİMİ İLE LENİN RUS ASKERLERİNİ ÇEKİP,FRANSIZLAR DA ÇUKUROVA VE MARAŞ DA SAVAŞI KAYBEDİNCE ERMENİLERİN BİR KISMI RUS ORDULARI İLE GÜNEY VE KUZEY KAFKASYAYA KAÇMIŞLARDIR.FRANSIZLARA KULLUK EDENLER İSE FRANSIZ ASKERİ GEMİLERİNE BİNEREK FRANSAYA KAÇMIŞLARDIR!

BUGÜNKÜ FRANSA ERMENİLERİ BU ŞEREFSİZ HAİN ERMENİLERİN TORUNLARIDIRLAR!

PEKİ YAKLAŞIK 1.5 MİLYON ERMENİ,SÜRYANİ,MECUSİ,YEZİDİ,KELDANİ,NASTURİ,GÜRCÜ YE NE OLDU DERSİNİZ!

İŞTE BU DÖNEMDE YANİ 1915 İLE 1925 YILLARI ARASINDA TÜM NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ ERMENİ KOMİTACI VE İŞGAL ASKERLERİNCE YAKILDIĞI İÇİN YENİDEN SAYIM YAPILDI VE KİŞİLERİN BEYANINA GÖRE İSİMLERİ ,DİNLERİ İLE ETNİK KÖKENLERİ TEKRAR YAZILDI!

BU DÖNEMDE YENİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE TÜM KALAN GAYRİTÜRKLER YANİ NÜFUSUN %18 İ KENDİSİNİ TÜRK VE MÜSLÜMAN OLARAK KAYIT ETTİRDİ!

NEDEN!

ÖLDÜRÜLME KORKUSU VE ÇEVRE BASKISINDAN YIRTMAK İÇİN!

BUNU PAPAZ A.ATEŞYAN DA DOĞRULUYOR!

TÜM ARAŞTIRMA BELGELERİ DE!

BUNLAR YANİ BİZİM 20 YILDIR DOĞRU TESPİT YAPARAK,KRİPTO DÖNMELER DEDİĞİMİZ GİZLİ ERMENİ VE RUMLAR TÜRK DEVRİMİNİN İLK YILLARINDA HİÇ SESLERİNİ ÇIKARMADILAR!

DIŞARDA MÜSLÜMANDILAR AMA ETNİK OLARAK EVLERİNDE ERMENİ!

TÜRK BAYRAĞINI HİÇ SEVMEDİLER!

ATATÜRK'Ü HİÇ BENİMSEMEDİLER!

BÜYÜK BİR SABIRLA BEKLEDİLER!

SAYILARI MİLYONLARA ULAŞTI!

ÖNCE 1950 YILINDA DEMOKRAT PARTİNİN İÇİNDE YER BULDULAR VE NEFRETLERİNİ UYGULAMAYA KOYDULAR!

SONRA KOMİNİST,SOSYALİST,MAOİST,GOŞİST TÜM PARTİ VE ÖRGÜTLERE SIZDILAR!

HATTA BUNLAR TANER AKÇAM,OHANNES BAKIRCIYAN GİBİLERİ SOL GENÇLİĞİN LİDERİ OLDULAR!

MÜSLÜMANLIĞI TAM BENİMSEYEN AMA SOY ERMENİLİĞİNİ UNUTMAMIŞ OLUP HATTA HACCA GİDENLER MİLLİ NİZAM PARTİSİ İLE MİLLİ SELAMET PARTİSİ İÇİNE DE SIZDILAR!

TÜRKLERDEN ÇOK MÜSLÜMAN VE ŞERİATÇI OLDULAR!

ÇÜNKÜ TÜRKLERE VE ATATÜRKE ANCAK KİNLERİNİ BURALARDA KUSABİLİYORLARDI!

1970 Lİ YILLAR KRİPTO DÖNME ERMENİLERİN EN BAŞARILI OLDUKLARI YILLAR OLDU!

KAH CANTÜRK,ÖZTÜRK VE HAKİKİ TÜRK KİSVESİNE BÜRÜNDÜLER,KAH KÜRT OLDULAR!

KAH KOMİNİST,DEVRİMCİ ,KAH ŞERİATÇI HİLAFETÇİ TARİKATÇI MÜSLÜMAN OLDULAR!

TÜM TARİKATLARA SIZDILAR!

HATTA TARİKAT LİDERİ BİLE OLDULAR!

O GÜNDEN BERİ TÜM İSLAMİ TARİKATLARA NEREDEYSE BUNLAR HAKİMLER!

GENELDE SÜNNİ VE ŞAFİ TARİKATLARA SIZDILAR!

NORŞİN YANİ ÖZ ERMENİCE OLAN BU GÜROYMAK ŞEYHLERİNİN ÇOĞUNLUĞU GİBİ;

SİİRT TİLLO ŞEYH VE ŞIHLARININ OLDUĞU GİBİ,

BEKTAŞİ ALEVİLERDE ONLARIN TÜRKLÜK YAPI TÖRELERİ VE DUA GÜLBENKLERİNİN TÜRKÇE  OLMASI SEBEBİYLE HEMEN HEMEN HİÇ YOKLAR. HEP BEKTAŞİ TÜRKMENLERDEN UZAK DURDULAR  VE HALEN UZAK DURUYORLAR!

ÇÜNKÜ BEKTAŞİLER TÜRKÇE KONUŞUYOR VE ÖZ TÜRK OLDUKLARI İÇİN ATATÜRK'Ü BAŞ TACI EDİYORLARDI VE BU DÖNMELERİN HİÇ HOŞUNA GİTMİYORDU!

BEKTAŞİ ALEVİLERİN İÇİNDE ATATÜRK DÜŞMANLIĞI YAPAMAYACAKLARINI ARTIK İYİ ANLADILAR!

YAŞAMLARI VE YAPTIKLARININ HEPSİ GERÇEK TİYATRO İDİ BUNLAR İÇİN!

TEK BİRŞEY DÜŞÜNÜYORLARDI HAYATTA,

O DA İNTİKAM!

TÜRKLERDEN İNTİKAM ALMAK!!!!

SADECE TÜRKLERDEN DEĞİL ONLARIN MİNORSKY'NİN ANILARINDA BELGELERİYLE ANLATTIĞI GİBİ,DİYARBAKIRDA,ŞIRNAK,SİİRT,SASON,ÇUKUROVA,HAKKARİ VE MARDİNDE EVLERİNİ ELLERİNDEN ALAN TARLA VE BAHÇELERİNE EL KOYDUKLARINA İNANDIKLARI VE KÜÇÜK KIZ ÇOCUKLARINI KAÇIRIP YOL KESİP KENDİLERİNE KARI YAPTIKLARINI BİLİP DUYDUKLARI KÜRTLERDEN DE ÖLÜMÜNE NEFRET EDİYORLARDI!

ANCAK KÜRTLERE NEFRETİ SAKLIYOR VE TÜRKLERİ ÖN PLANA ÇIKARIP AYNI ANDA İKİ DÜŞMANA KARŞI MÜCADELE ETMEMEK GİBİ BİR STRATEJİ İZLİYORLARDI VE HALEN DE İZLEMEKTEDİRLER!

1980 ÖNCESİ İLKİN YURTDIŞINDAKİ ERMENİLER İLE İRTİBATA GEÇTİLER!

ASALAYI DESTEKLEDİLER VE TÜRKLERE GÖZDAĞI VEREREK,ANKARANIN GÖBEĞİNDEKİ ESENBOĞA HAVAALANINI ERMENİ ASALA TERÖRİSTLERİNE BASTIRDILAR!

ESENEBOĞADA TÜRKLERE KAN KUSTURUP GÜÇLERİNİ VE GÖZÜKARALIKLARINI İSPAT ETMEYE ÇALIŞTILAR!

DAHA DA İLERİ GİTTİLER KENDİLERİNİN TÜRKİYE PİYASASINDA ALTIN VE TAŞ İŞİNİ ENGELLEMEYE ÇALIŞAN TÜRK VE KÜRTLERE GÖZDAĞI VERMEK İÇİN YİNE ASALA ERMENİ TERÖRİSTLERİNİ İSTANBULA GETİRİP KAPALIÇARŞIYI KAN GÖLÜNE ÇEVİRDİLER!

ALTIN İŞİ YAPAN TÜRK VE KÜRTLER HEMEN KORKTULAR, ONLARIN GÜCÜNÜ KABUL ETTİLER. HALEN DE TÜM ALTIN VE PIRLANTA İŞİ ERMENİLERİN ORGANİZESİNDE YAPILMAKTA,TÜRK VE KÜRT KUYUMCULAR ONLARIN PİYONU GİBİ ÇALIŞMAKTADIRLAR!

BUNA PARALEL OLARAK DÖVİZ PİYASASI DA ERMENİ PATRONLARDA ARTIK!

ERMENİLERİN ONAYI OLMADAN HİÇBİR TÜRK ANTWERPENDEN NE PIRLANTA NE ALTIN BORSASINDAN ALTIN ALAMAZ!

12 ÖYLÜL ÖNCESİ TÜM SOL VE SOSYALİST GRUPLARA TÜRK VE MÜSLÜMAN İSMİ İLE SIZDILAR!

MEŞHUR HRANT DİNK "FERHAT"KOD ADI İLE TİKKO YÖNETİMİNE GİRDİ VE TÜRK POLİSİ İLE TÜRK HALKINA KARŞI EYLEMLERDE BULUNDU!

AMA HER KÖR GİBİ ÖLDÜ VE BADEM GÖZLÜ OLDU!!!!

ONUN CENAZESİNDE ERMENİ DÖNMELERİ AÇIKÇA HEPSİNİN ERMENİ OLDUĞUNU MERTÇE İFADE ETTİLER!

TÜRK VE KÜRT GENÇLERİNİ ÖRGÜTLER İÇİNDE KANDIRIP ÖLÜME GÖNDERDİLER!

KENDİLERİ İSE TANER AKÇAM GİBİ YABANCI GİZLİ SERVİSLERE SIĞINDILAR!

12 EYLÜL SONRASINDA YİNE EYLEMLERİNE DEVAM ETTİLER!

MİT İÇİNDEKİ H.ABAS KADROLARI VE EFSANE YARBAY K.EKEN EKİBİ BUNLARI TÜM DÜNYADA YOK EDENE KADAR!

ASALA BİTİNCE BU TÜRKİYEDEKİ KRİPTO ERMENİLERİ  VE DİASPORA ERMENİLERİ KENDİ KOMUTALARINDA SURİYE VE LÜBNANDA YENİ ÖRGÜT YARATTILAR!

ASLINDA BÖYLE BİR ÖRGÜT VARDI VE ADI APOCULAR İDİ!

TÜRKİYEDEN KAÇMIŞ KARINLARINI BİLE ZOR DOYURUYORLARDI!

BUNLARI ALDILAR EĞİTTİLER,PARA VERDİLER,SİLAH VE LOJİSTİK DESTEK İLE TEKRAR 1984'TE TÜRKLERİN BAŞINA YENİ BİR BELA OLARAK ÇIKARDILAR!

SONRALARINI İYİ BİLİYORUZ!

ERMENİ KOMUTASINDAKİ PKK LI KATİLLER KÜRT VE TÜRKLERİ KATLETMEYE BAŞLADILAR!

ERMENİSTANDAKİ ASKER KADROLARI İLE ERİVANDAKİ YEZİDİ KÜRTLERİ PKK NIN EN İYİ ASKERLERİ OLDULAR!

İÇERDEN İSE HER MEVKİYE SIZMIŞ KRİPTO DÖNME ERMENİLER BUNLARA ÇANAK TUTTULAR!

2000 Lİ YILLARA GELENE DEK TÜM TÜRK AYDINLARININ,GAZETECİLERİNİN,POLİTİKACILARININ VE YAZARLARI İLE ATATÜRKÇÜ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN ÖLDÜRÜLMELERİNİN VE SUİKASTLERİNİN ARDINDA KRİPTO DÖNME ERMENİLERİN OLDUĞU KAÇINILMAZDIR!

HAÇLI AVRUPANIN GİZLİ ÖRGÜTLERİNİN VERDİĞİ STARTLA,ÖNCE HİRAM ABAS GİBİ SİLAHŞÖRLERİ KATLETTİRDİLER!SONRA YABANCI GİZLİ SERVİSLERE KARŞI MÜCADELE EDEN EŞREF BİTLİS PAŞAYI,AHMET CEM ERSEVERİ SONRA DA BUNLARIN BİLİMSEL KANITLARINI TOPLAYAN UĞUR MUMCU,AHMET TANER KIŞLALI VE NECİP HABLEMİTOĞLUNU ÖLDÜRTTÜLER!

RAHMETLİ HABLEMİTOĞLUNUN ÖLDÜRÜLMEDEN ÖNCE ANKARADA DEVLET YÖNETİMİNDE BULUNAN ÜST DÜZEYDEKİ 15 BİN KİŞİNİN YABANCI GİZLİ ÖRGÜTLERE ÇALIŞTIĞINI TESPİT ETMESİ VE SONRA ÖLDÜRÜLMESİ İLGİNÇTİR!BUNLARIN ARKASINDA DA KRİPTO ERMENİ DÖNMELERİ BULUNMAKTADIR!

SONRA TÜRKLERİN LİDERİ RAHMETLİ BAŞBUĞU BİR BARDAK ŞEFTALİ SUYU İLE ZEHİRLEYİP,B.ECEVİTİ DE ÖLDÜRMEK İSTEDİLER!ANCAK KARISININ AŞIRI TİTİZLİĞİ,DİKKATİ ECEVİTİ ÖLDÜRÜLMEKTEN KORUMUŞTUR!

SONRA ANİDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ORTAYA NAYLON TÜRK, İSLAMCI KÜRT KİMLİĞİ İÇİNE GİRMİŞ AMA ÖZÜNDE ATALARI ERMENİ,RUM,GÜRCÜLERDEN OLUŞAN BİR PARTİ ÇIKTI!

BÜTÜN OYLAR BU PARTİYE VERİLDİ!

KÜRT İSLAMCI VE ETNİK KÖKENİ BELİRSİZ BİR SALYA SÜMÜK AĞLAMA POZLARI VEREN BİR İNSANIN KURDUĞU İDDİA EDİLEN F-TİPİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜ SIZINTI DERGİSİ YAYINLAYARAK DEVLETE SIZDI!

TÜRKLER,ATATÜRKÇÜLER,TÜRK MİLLİYETÇİLERİ,TÜRKÇÜLER,KAHRAMAN VE YİĞİT ORDU MENSUPLARI HEPSİ AMA HEPSİ KRİPTO DÖNME ERMENİ VE BAŞKA GAYRİTÜRK UNSURLAR TARAFINDAN MESNETSİZ,DELİLSİZ VE DÜZMECE NAYLON SEBEPLERLE HAPİSLERE TIKILDILAR!

HİÇBİR TÜRK BUNU İYİ KAVRAYAMADI!BÜTÜN BU OLANLARI HUKUK VE ADALET SANDI!

HALBUKİ ADALET KÖTÜ YOLA DÜŞMÜŞ BENTDERESİNDE ÇALIŞMAKTAYDI!

KİMSE BUNA UYANAMADI!

ZATEN UYANDIRILMADILAR DA!

ERMENİ DÖNMELERİNİN EMRİNDEKİ TV LER VE BASIN KARA PROPAGANDA İLE MASUM İNSANLARI KANDIRDI VE DÜŞÜNMELERİNİ BİLE ENGELLEDİ!

YANİ TÜRK MİLLETİNE OPERASYON YAPILDI!

ANCAK TEŞHİS HİÇ DE ZOR DEĞİLDİ!

DÜNÜN %18 YANİ 1.850.000 KİŞİ OLAN KRİPTO DÖNME ERMENİ,RUM,GÜRCÜ,MECUSİ,KELDANİ GİBİ UNSURLARI,BUGÜNÜN 73 MİLYONLUK TÜRKİYESİNDE ARTIK 20 MİLYONA YAKLAŞMAKTAYDI!

İŞTE BEKLEDİLER VE ÜLKEYİ ELE GEÇİRDİLER!

ERMENİLER DOĞRU SÖYLÜYORLAR 1915 İLE 1925 YILLARI ARASINDA 1.5 MİLYON ERMENİ ANADOLUDA KAYBOLMUŞTUR AMA 2010 YILINDA MİLYONLARCA KADİM TÜRK DÜŞMANI OLARAK YENİDEN ORTAYA ÇIKMIŞTI!EVET YANLIŞ OKUMADINIZ BUGÜN TÜRKİYEDE,YANİ ARAMIZDA  MİLYONLARCA VE ÜLKENİN TÜM COĞRAFYALARINA YAYILMIŞ OLARAK KRİPTO DÖNME VAR!ÜSTELİK HEPSİ DE TÜRK DÜŞMANI!

HERYERDELER;

HER ŞEHİRDELER!

DEVLETTE EN ÜST YÖNETİMLERDE,MİLLETVEKİLİ,BÜROKRAT,MÜSTEŞAR VE GENEL MÜDÜR OLARAK!

VALİ,KAYMAKAM,EMNİYET MÜDÜRÜ VE POLİS OLARAK!

EN TEPEDEN EL ALTA KADAR HERYERDE!

MEDYADA SUNUCU,HABER PROGRAMCISI,KÖŞE YAZARI OLARAK!

TV LERDE YORUMCU OLARAK!

OKULLARDA ÖĞRETMEN,GÜNLÜK HAYATTA TÜCCAR,ESNAF VE FABRİKATÖR OLARAK!

PARTİ YÖNETİMLERİNDE,ÜNİVERSİTELERDE PROF,DOÇENT VE OKUTMAN OLARAK!

ÖZELLİKLE ÖZEL YETKİLİ HUKUKÇU,HAKİM,ÖZEL YETKİLİ SAVCI OLARAK!

ÖZEL YETKİLİ SAVCI VE HAKİMLERE ÖZELLİKLE DİKKAT EDİLMELİDİR!

ÖZELLİKLE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ MENSUPLARINI TUTUKLAMAK İÇİN CAN ATANLARA!

ÖNCELİKLE ;ADI DEMOKRATİK OLAN AVRUPA BİRLİĞİNDEN MADDİ YARDIM ALAN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDE,RABITA,D.FENERİ,İHD,TESEV ,MAZLUM-DER,ÖZGÜR-DER GİBİ LERDE YANİ!

SANAT,FİLM VE MÜZİK DÜNYASINDA,

ARTIK YÖNETİM ONLARDADIR!

TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİ HAPİSLERE TIKIYORLAR!

TÜRK ORDUSUNA POSTA KOYDULAR VE ONLARI SİNDİRDİLER!

TÜRK AYDINLARINI VE TÜRK DEVRİMCİLERİ OLAN TSK MENSUPLARINI,KEMALİST TÜRKÇÜLERİ HAPİSLERE KOYDULAR!

HATTA MEYDANI DÖNME KÜRT MAFYASINA BIRAKMAK VE BU RANTI ONLARA AKTARMAK İÇİN TÜRKLERİN YERALTI DÜNYASINDAKİ MAFYASINI BİLE ÖNCE BİRBİRİNE DÜŞÜRÜP KIRDIRDILAR SONRA DA HAPİSLERE TIKTILAR!

YERALTI DÜNYASINDA BİLE ETNİK DENGEYİ BOZDULAR!

GAYRİMEŞRUDA HER TÜRLÜ RANTI TÜRK DÜŞMANI PKK İŞBİRLİKÇİSİ DÖNME KÜRT MAFYASINA TESLİM EDEREK TÜRKLERİN BU DÜNYADAKİ TÜM SİLAH KULLANANLARINI İLERDE BAŞLARINA BELA OLMASINLAR DİYE TECRİT ETTİLER!

ŞİMDİ HERKES AMA HERKES ONLARDAN KORKUYOR!

TÜRK KİMLİĞİNİ REDDEDİYOR VE KENDİLERİNE TÜRKİYELİ DİYORLAR!

İLERDEKİ AŞAMALARDA İSE ESAS ETNİK KİMLİKLERİNİ KULLANACAKLAR!

ERMENİ,SÜRYANİ,NASTURİ,MECUSİ,KELDANİ,GÜRCÜ,MITRİBİ GİBİ...!!!

ARTIK BUNLARIN DESTEKÇİ SAYISI  SON REFERANDUMA GÖRE %58 E ULAŞTI!

KALAN GERÇEK TÜRK VE EMMOĞULUSU KÜRTLER İSE ARTIK AZINLIKLAR!

KRİPTO DÖNMELER ARTIK ASILLARINA DÖNÜYOR TÜRK VE MÜSLÜMAN İSİMLERİNİ İADE EDİYORLAR!

ÜSTELİK, AKDAMAR ADASINDAKİ KİLİSELERİNİ VE ANADOLUDAKİ TÜM KİLİSELERİNİ ALARAK!

BU ARADA;

VAN ŞEHRİNDE,AKDAMARDA YAPILAN KİLİSE AYİNİNE ERMENİSTANDAN GELECEK OLANLARA EVLERİNİ AÇIP MİSAFİR EDECEK 5000 AİLE BAŞVURU YAPMIŞ!

DÜŞÜNÜN BİR KERE!

BU AİLELER TÜRK VEYA GERÇEK KÜRT OLSALAR AKDAMARDA TECAVÜZ EDEREK TÜRK VE KÜRT KADINLARI ÖLDÜRMÜŞ KATİLLERİN TORUNLARINI EVLERİNE HİÇ SOKARLAR MI?

TABİKİ HAYIR!

O ZAMAN AKLA SADECE VAN ŞEHRİNDE NE KADAR KRİPTO ERMENİ AİLESİ VAR DİYE GELİYOR!!!!!

TÜRK KİMLİĞİNİ ORTADAN KALDIRIP TÜRKİYELİ KİMLİĞİNİ YEDİRMEYE ÇALIŞIYORLAR!

NE DEMELİ BÖYLE NERDEYSE YÜZYILLIK BİR İNTİKAMA!

YAZIKLAR OLSUN BİZ TÜRKLERE Kİ ;

UYUDUK!

UYUDUK!

UYUDUK!

ÇÜNKÜ;BİZE"ÖNCE "UYU UYU YAT UYU "DEDİLER!

BİZ DE KENDİ ÜLKEMİZDE AZINLIK DURUMA DÜŞTÜK!

HERKESE KRİPTO DÖNMELERİN YÖNETİMİ HAYIRLI OLSUN!

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

Murat CEVAHİR

Murat CEVAHİR

DİĞER YAZILARI Neoconların Minyatür Osmanlısı 05-03-2020 21:12 TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ DİN DİLİ 17-01-2018 15:18 KRALIN SOYTARILARI... 30-12-2017 11:04 Türk Eğitimine Vurulan Kilit 11-12-2017 14:50 TÜRK TANRI'YI KORUSUN...!!! 25-11-2017 18:33 Türk Geni Nedir? Türk Genleri Nelerdir? Türk Haplogrupları Nelerdir? (G, I, J1, J2, L, N, O, Q, R1a, R1b) 23-11-2017 15:17 DEVŞİRME ZİHNİYETİ DEVAM EDİYOR 18-11-2017 13:49 KİMLER MİLLİYETÇİ VE VATANSEVER OLAMAZLAR... 08-11-2017 18:39 TÜRKİYELİLER! 04-11-2017 21:54 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANISINA TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU M.KEMAL ATATÜRK ... 29-10-2017 00:27 Türkiye’nin Milli Para’sı yok 25-10-2017 20:42 ANADOLUDA KAYBOLAN GAYRİTÜRKLER...!! 12-10-2017 20:09 Ben Bir TÜRKÜM !... 11-10-2017 17:05 TÜRKLER NASIL MÜSLÜMAN OLDU... 30-09-2017 21:02 ÇOK ŞÜKÜR TÜRKİYE SÖMÜRGE OLMADI,YOKSA...!!! 27-09-2017 20:09 MEVLANA'NIN TÜRK DÜŞMANLIĞI ve BİAT KÜLTÜRÜ 24-09-2017 00:23 ROTARY, LIONS ve MASONLAR 18-09-2017 21:54 Anunnaki'ler (Anunnaku) 12-09-2017 19:41 DEVE BİR GİRERSE.. 11-09-2017 23:30 Laiklik Dinsizlik midir? 07-09-2017 23:36 YALAKA KOYUN, KASABIN KESKİN BIÇAĞINI ÖVERMİŞ. 05-09-2017 23:35 BİR ÜLKE İÇERDEKİ İŞBİRLİKÇİLERLE NASIL ÇÖKERTİLİR! 01-09-2017 08:53 Yeşeren Zehir: Osmanlıcılık 17-08-2017 23:34 İSLAMCILIK VE KÜRTÇÜLÜĞE KARŞI TÜRKÇÜLÜK 14-08-2017 21:09 TÜRK TARİHİNE BAKIŞIMIZ NASIL OLMALIDIR 07-08-2017 22:34 ACELE EDİN ve DEFOLUP GİDİN! 04-08-2017 21:33 ARAP/EMEVİ MİLLİYETÇİLERİ 30-07-2017 20:17 79 yıllık gaflet uykusu ve sorumluları 26-07-2017 20:22 Atatürk ve Mu - Maya Medeniyetleri 19-07-2017 18:59 15 TEMMUZ’U ANLAMAK! 17-07-2017 19:11 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 16-07-2017 18:37 15 TEMMUZ DARBESİ(!) SAÇMALIĞI 14-07-2017 23:43 MİLLİ SİYASET 13-07-2017 21:56 BİZ YENİ BİR ÜLKE KURACAĞIZ 11-07-2017 21:54 TEMEL SORUNUMUZ 10-07-2017 02:19 TÜRKİYE’ YE VE TÜRK ULUSUNA İHANET VE MELANET GÖSTERGELERİ 03-07-2017 21:44 TÜRKLER NEDEN İSLAM’A DİRENDİLER? 02-07-2017 21:04 BİZ, TÜRK’LER KENDİMİZİ TANIYORMUYUZ ? 28-06-2017 22:32 Siyaset meydanı’ndan siyaset pazarına… 16-06-2017 22:04 Gagauzlar: Gök Oğuz’dan Hristiyan Türkler 15-06-2017 01:27 Tengricilikte Oruç Tengricilikte Oruç İbadeti 10-06-2017 20:25 Milleti koruyan zırhlar yok ediliyor 09-06-2017 18:28 MODERN ZAMAN KÖLELİĞİ 06-06-2017 21:52 GÖK TANRI,KÖK TENGRİ,TENGRİCİLİK YADA TENGRİZM 30-05-2017 17:46 BEDENİMİZDEKİ HÜCRELERİ NASIL TESLİM ALDILAR? BİZ NASIL BU KADAR TEPKİSİZ TOPLUM OLDUK? YA DA NASIL VE NEDEN GENLERİMİZLE OYNUYORLAR? 25-05-2017 19:56 Kılavuzu emperyalizm olanın başı beladan kurtulmaz 23-05-2017 03:32 Tüm dünya alfabelerinin kökeni `TÜRK´ alfabesidir.! 19-05-2017 00:25 Göktürk Alfabesi 17-05-2017 00:01 SİZLER HANGİ İSLAM'A İNANIYORSUNUZ? 12-05-2017 17:44 TOPLUM PSİKOLOJİSİNİ YÖNLENDİRMEK 10-05-2017 12:19 AKP'nin TÜRKİYE'yi BÖLME PLANI... 09-05-2017 19:00 BESMELE,HAMDELE VE SALVELE İLE SIFIRLANAN TÜRKİYE VE İSLAM... 07-05-2017 22:02 ÜLKÜCÜLÜK VE TÜRKÇÜLÜK 04-05-2017 23:52 3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ 03-05-2017 18:17 Kayın Ağacının Türk Mitolojisindeki Yeri 02-05-2017 21:55 Biat Kültürü ve Günümüze Yansımaları 30-04-2017 23:16 Türk oğlu, Türk kızı Türklüğünü koru! 28-04-2017 16:10 Gök Tanrı'nın Özellikleri (Tengri) 26-04-2017 23:57 MİKROPLAR DEVLETİN TEPESİNE NASIL YERLEŞİR? 25-04-2017 23:54 Türkçülüğün Doğuşu 24-04-2017 21:18 Devlet; sen milletten aldığın bu vergiyi ne yaptın? 22-04-2017 23:42 SON YÜZYILIN EN BÜYÜK İTİRAFLARI 21-04-2017 15:46 ‘Hayır’ aklı temsil eden uygarlık, ‘Evet’ ise akılsızlığın sembolü biatçılıktır 17-04-2017 18:16 YÖRÜKLER - KÖKENİ VE TARİHÇESİ 14-04-2017 18:39 KÜRT ALEVİ YOKTUR ALEVİLER ÖZ BE ÖZ TÜRKTÜR... 12-04-2017 19:16 AKP ADINA İTİRAF: "TÜRK MİLLETİNİ TASFİYE EDİYORUZ!" 06-04-2017 21:06 BAŞKANLIK 05-04-2017 23:43 TÜRK KAVMİNE GÖNDERİLEN PEYGAMBER... 03-04-2017 01:00 Geçmişten Günümüze MÜTAREKE BASINI ve ALİ KEMAL’ler… 01-04-2017 11:48 TÜRKÇÜLÜK VE SİYASET 31-03-2017 10:17 Başkanlığa EVET(!) 30-03-2017 17:03 TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK (2) 28-03-2017 17:17 TÜRKLER ASİMİLE EDİLMEK İSTENİYOR 27-03-2017 17:24 TÜRKİYE'DE TÜRK OLMAK 25-03-2017 17:52 ÜMMETÇİ – KÜRTÇÜ DAYANIŞMASI 20-03-2017 23:30 Türkiye kendisine son formatı mı atıyor? 19-03-2017 20:03 Kokuşmuş Kapitalizmin ,Kokuşmuş Medyası 18-03-2017 20:02 Eski Türklerde Tanrı İnancı 17-03-2017 19:45 Evet şovu için Türkiye’yi aşağılatanlar! 16-03-2017 21:12 TÜRK IRKÇILIĞI 15-03-2017 18:38 TÜRKİYENİN İTİBARI SIFIRLANDI... 12-03-2017 11:52 TÜRKÇÜLERİ VE TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AŞAĞILAYAN ALÇAK KRİPTO DÖNME VE NAYLON ETNİK KİMLİKLİLER. 11-03-2017 19:10 Laiklik Fransız değil Türk icadı 10-03-2017 19:45 AMAZON KADINLARI TÜRKTÜ! 09-03-2017 18:30 SÜMERLER…Tarih Türklerde başlar 08-03-2017 21:40 TIKANDI BABA!.. 07-03-2017 00:21 TÜRKİYE ‘YUMUŞAK İŞGAL’ ALTINDA 05-03-2017 17:54 AYYAŞ 04-03-2017 10:50 CIA ve Türklerin genetik şifreleri! 03-03-2017 15:18 Tengricilikte Oruç 26-02-2017 19:52 Dinlerin Ortaya Çıkışına İlişkin Bir Tez: Kleptokrasi 25-02-2017 20:29 Gök Tanrı İnancında İbadetler (Tengricilik'te İbadetler) 23-02-2017 09:50 TÜRKİYE'Yİ KİM SATIN ALIYOR? 21-02-2017 10:56 Ayvacık Depreminden Ne Anlamalıyız? 20-02-2017 10:54 EKONOMİ ÇOK ZORDA 19-02-2017 10:29 DEVLET BİR MİLLETİN GENETİK MİRASIDIR 18-02-2017 10:07 HANGİ REFARANDUM? 17-02-2017 08:38 Son Asırların Acı Gerçeği: Ümmetçi Tuzakları 16-02-2017 10:56 NOSTALJİ... 15-02-2017 17:44 TENGRİCİ TÜRKİYE 14-02-2017 17:25 Atatürk sebataistmidir ? ve Atatürk Mason mudur? 10-02-2017 17:40 NURCULUK DENEN SAYIKLAMA 09-02-2017 16:07 Anadolu Türklerinin Orta Asya Türkleri ile Genetik Benzerlikleri 08-02-2017 10:47 'Türkler Yüzlerce Yıldır Kendinden Olmayanların Yönetiminde! Devlet Bizim,Ya İktidar?' 06-02-2017 14:52 Yecüc ve Mecüc Türklerdir 05-02-2017 16:37 TÜRK IRKI 31-01-2017 22:33 AK-BABALAR!!! 27-01-2017 17:15 Eski Türk İnancının Adlandırılması Sorunu 26-01-2017 17:31 SEMAVİ DİNLER ASLINDA TENGRİCİLİKTİR 24-01-2017 21:50 SEMAVİ DİNLERİN SÜMER MİTOLOJİSİ OLDUĞU GERÇEĞİ 23-01-2017 19:04 Bozkurt mu? Mankurt mu? 22-01-2017 08:41 Neoconların Minyatür Osmanlısı 16-01-2017 14:13 Osmanlı Türk'mü? 13-01-2017 16:23 Şamanizmden günümüze uzanan ve hala uygulanan Türk adetleri! 09-01-2017 14:07 KÜRESEL SALDIRI: ÖZELLEŞTİRME 28-12-2016 14:04 TÜRK TARİHİNİN BİLİNMEYEN GERÇEKLERİ 19-12-2016 09:46 BİLİNEN İLK TÜRK KİMDİR? 15-12-2016 18:04 ATATÜRK TÜRK TARİH TEZİNİN TASFİYESİ ve TÜRK İSLAM SENTEZCİLİĞİ 14-12-2016 23:34 ATATÜRK’ÜN HAYALİ; “BOZKURT BAŞLI GÖK BAYRAK”… 14-12-2016 12:00
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 • Süper LigOP
 • 1Trabzonspor2653
 • 2Başakşehir FK2653
 • 3Galatasaray2650
 • 4Sivasspor2649
 • 5Beşiktaş2644
 • 6Alanyaspor2643
 • 7Fenerbahçe2640
 • 8Göztepe2637
 • 9Gaziantep FK2632
 • 10Denizlispor2631
 • 11Antalyaspor2630
 • 12Gençlerbirliği2628
 • 13Kasımpaşa2626
 • 14Konyaspor2626
 • 15Yeni Malatyaspor2625
 • 16Çaykur Rizespor2625
 • 17MKE Ankaragücü2623
 • 18Kayserispor2622
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA