anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
ROTARY, LIONS ve MASONLAR
Murat CEVAHİR

ROTARY, LIONS ve MASONLAR

Bu içerik 2533 kez okundu.
Önce Masonluğun tarifini yapalım: Bu konunun uzmanı Ali Uraz Bey masonluğu şöyle tarif ediyor: “ Masonluk esas itibarı ile Yahudi olmayan bir takım insanları bir gizli dernek çatısı altında toplayıp, eğiterek, onları her hangi bir sahada Yahudiliğe ve Yahudilik ideallerine hizmet eder hale getirmek için verilen bir tedris usulüdür.”der.
 
            Yahudiler bulundukları ülkelerde belli bir kuvvete eriştikten sonra, Yahudi olmayan insanları da Yahudilik emelleri doğrultusunda çalıştırmak istemişler, bu metodoloji masonluğun doğmasına sebep olmuştur. Öyle ki Yahudi olmayan insanlar bu teşkilatlar sayesinde kendi ırkı ve milletinden önce, Yahudi ırkı ve milletini düşünür hale gelmişlerdir.
 
            18. Asrın başlarında kurulan masonluk,  kuruluş amacı olarak belirlediğimiz “Yahudi olmayan insanları Yahudilik ve Yahudiler lehine çalışır hale getirmek” dediğimiz durumu toplumun daha geniş kesimlerine yayabilmek için, masonluğa bağlı olarak Rotary, Lions, Lioness ve benzeri alt kuruluşlarını da kullanarak, Siyonist hedeflerinin toplumun daha geniş kesiminde  söz sahibi ve hâkim olmasını istediklerinden esnaf, tüccar, ilim adamı ve siyaset adamı gibi toplumun her kesiminde etkili olabilecek kişiler üzerinde özenle çalışmışlardır.
 
            Siyonistler, Yahudilik kavramları ile birlikte Siyonizm in hedeflerinin insanları ilk planda ürküteceğini düşünerek, toplum içinde başarılı olmuş, meslek sahibi, zengin ve saygın kişilere “kardeşlik, dostluk ve barış” gibi insanlara sıcak gelen kavramlarla masonluk bünyesinde ve yine rotary, lionss, lioness gibi kulüpler aracılığı ile yaklaşırlar.
 
            Yahudilik ideallerine hizmet amacına yönelik masonluk ve masonik kulüplerin çalışmaları bu strateji ile uzun zamandır sürmektedir. Maalesef bu gün bu çalışmalar Türkiye’de ilçeler bazında rotary ve lions gibi kulüpler vasıtası ile yürütülmektedir.
 
            Öyle masum, öyle saf bir kamuflaj içindedirler ki, görenler bu kulüpleri birer prestij kulüpleri, saygınlık merkezleri, dostluk-kardeşlik dernekleri gibi düşünebilmektedirler. Ama unutmamak gerekir ki zehir teneke kutuda değil hep billur kaselerde sunulmuştur.
 
            Türkiye de masonlar ekonomiye hâkim olma yolundadırlar. Ayrıca ellerinde büyük basın ve yayın kuruluşları da vardır. İşte masonlar ellerindeki bu güçleri kullanarak hedeflerine doğru ilerlemek arzusundadırlar.
 
            Rotary ve lions kulüpleri bu yolda masonların yardımcısı, yani masonluğun ana okuludurlar.
 
Gazeteci yazar İlhami Soysal rotaryan  ve lionsların masonlarla ilişkisi konusunda Nermin Sungur’un sorusuna şöyle cevap veriyor
 
SORU: Sayın Soysal! Rotaryan ve lionsların masonlarla ilişkisi konusunda dayanaklarınız nelerdir?
 
CEVAP:  Rotary ve lions kulüpleri bir nevi  masonluğun  ana okuludurlar. Bu kulüpler tamamen masonluk ilkelerine göre çalışırlar. Rotary ve lions ların üst düzey yöneticileri hep masonlardan gelmektedir….
 
Farmasonluk (Masonluk)  mezhepler ve dinler üstü bir yapıya sahip, bir manada bir dinsizlik hareketidir. Dünya çapında meşhur mason müellif Berher Hutin: Masonluğun mukaddes dinler gibi bir din olmayıp, akıl ve zeka dini olduğunu belirtmiştir. Mason düşünür J. P. Mazaros: Farmasonluk dinler dinidir derken,  meşhur mason düşünür Albert Lantione: Müsbet dinlerin yerine yavaş yavaş masonluk geçmelidir diyerek menfur emellerini ortaya koymuştur.
 
BU KULÜPLERE, YANİ LİONS VE ROTARYEN'E ALINACAK ÜYELER İÇİN ŞU KURALLAR UYGULANIR:
 
SELECTION
 
ELECTION
 
INDUCTION
 
EDUCATION
 
ASSIMILIATION
 
BU KELİMELER ELEME, SEÇME, TANITMA, EĞİTME VE KENDİNE BENZETME DEMEKTİR. BUNLARIN HEPSİNİN AMACI ÖZEL BİR KULÜBE KABUL EDİLMENİN SARHOŞLUĞU İÇİNDE HER SÖYLENENE HEVESLE SARILAN KİŞİLERİ, DEJENERE BATI KÜLTÜRÜ İLE YOĞURMAK VE ONU KÖRÜ KÖRÜNE BATI'YA HİZMET EDECEK BİRİ HALİNE GETİRMEKTİR!..
 
1984'DE ROTARY INTERNATIONAL BAŞKANI SEÇİLEN ESKİ TÜRKİYE LION KLÜPLERİ BAŞKANI MÜNİP TARHAN: 
"LIONLARIN BİRBİRLERİNE KAN BAĞINDAN DAHA KUVVETLİ BAĞLARLA BAĞLI OLDUĞUNU" SÖYLÜYOR!..
 
DAHA AÇIK BİR İFADE İLE, TÜRKİYE'DEKİ ROTARY VE LIONS KULÜPLERİ TÜRK YASALARINA DEĞİL, ULUSLARARASI ROTARY VE LIONS YASALARINA BAĞLIDIRLAR!..
 
TÜRKLERE DEĞİL, YABANCI LIONS VE ROTARYENLERE DAHA YAKINDIRLAR!..
 
TÜRKLER İÇİN DEĞİL, YABANCILAR İÇİN ÇALIŞIRLAR!..
 
TÜRKİYE'DEKİ YARDIM FAALİYETLERİ İSE GÖSTERMELIK OLMAKTAN ÖTEYE GEÇMEZ!..
 
YABANCILAR TÜRKLER'E DÜŞMANDIRLAR, KIZARLAR... AMA TÜRK LIONS VE 
ROTARYENLERE, NE HİKMETSE BÜYÜK İLGİ GÖSTERİRLER!..
 
MESELA TEKİN AKMANSOY, ALMANYA'DA "TÜRK" OLARAK KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLARI, "ROTARY ROZETİYLE AŞTIĞINI" ÖVÜNEREK ANLATMAKTADIR!..
 
YANİ İTİBAR GÖRMEK İÇİN TÜRKLÜĞÜNDEN FEDAKARLIĞA HAZIRDIR!..
 
İŞİN EN KOMİK YANI NEDİR, BİLİYOR MUSUNUZ? 
KONU MENFAAT OLUNCA, SAĞCILIK, SOLCULUK, ATATÜRKÇÜLÜK, MİLLİYETÇİLİK, HATTA ŞERİATÇILIK ÖNEMİNİ KAYBEDER... NİCELERİNİN, ÇOCUĞUNU AMERİKA'YA 
GÖNDEREN BURSU GÖRÜNCE, CIVATALARI GEVŞER... BİR BAKARSINIZ, AĞIZ DEĞİŞTİRMİŞ, AMERİKA'YI ÖVÜYOR, SERBEST PİYASAYI SAVUNUYOR, HATTA MEHMET BARLAS GİBİ "BAĞIMSIZLIK TA NEYMIŞ? ARTIK HERKES KARŞILIKLI BAĞIMLI!" DİYE KONUŞUR OLMUŞ!..
 
AMERİKALILAR BOŞUNA DOLARIN ÜZERİNE "WE BELIEVE IN GOD- BIZ (PARANIN) TANRI OLDUĞUNA İNANIRIZ" YAZMAMIŞLAR!...
 
İŞTE LION VE ROTARYENLER BU TIYNETTE KİŞİLERE ROZET TAKARLAR!..
 
BU ONLARIN UŞAKLIĞA MÜSAİT OLDUĞUNUN DELİLİDİR...
 
SONRA NE OLUR?.. 
NE OLACAK??? 
UŞAKLIKTA SİVRİLENLERİ DE MASON LOCALARINA ALIRLAR!
 
 
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı
Kaçak kazı yapan 4 defineci yakalandı