anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
”EVET” TERCİHİNİ KULLANACAKSANIZ  PAZAR GÜNÜ İLK ÖNCE BUNU YAPIN.
Temel SAĞIROĞLU

”EVET” TERCİHİNİ KULLANACAKSANIZ PAZAR GÜNÜ İLK ÖNCE BUNU YAPIN.

Bu içerik 10151 kez okundu.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce melek yüzlü yavrularınızın yüzüne bakın. Hatta onları koklayın ve öpün. Onlara son defa sıkı sıkıya sarılın. Çünkü Anayasanın değişmesi yönünde tercih kullanmaya karar verdiyseniz ve sandıktan EVET sonucu çıkacak olursa artık bu çocuklar sizin çocuklarınız değil, tek bir kişinin vereceği kararla çıkmış bir savaşın mezarsız ve isimsiz kahramanları olacaklardır. Tombik, hırsız, arsız, şımarık, asker kaçağı evlatların yerine can vereceklerdir. Yavrularınızın sizleri asla ve asla affetmeyeceğini bilecek ve bir daha o kadar masum bir şekilde koklayıp, öpüp sarılama şansına sahip olamayacaksınız.

16 nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce pencerenizi açın veya balkonunuza çıkın. Ciğerlerlerinizi dolduracak kadar derin bir nefes alın. Çünkü bu özgürce alacağınız son nefesiniz olacaktır.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce paranız varsa gizli bir cep diktirin. Ziynet eşyanız varsa saklayacak bir yer bulun. Antika eşyanız varsa nakde çevirin. Çünkü 16 Nisanda bunların kullanım hakkını tek bir kişiye devretmiş olacaksınız.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce alışverişe çıkın. Siyah bir çarşaf, ferace, şalvar, cübbe, seccade ve tespih satın alın. Çünkü tercihinizi sandığa attığınızda laik Türkiye Cumhuriyetini İslam devleti olmak için feda etmiş olacaksınız.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce eşinizin elinden tutarak sevgiyle yüzüne bakın. Ona sevdiğinizi söyleyin. Bırakın sevgi sözcükleriniz, son kez mideniz bulanmadan dudaklarınızdan dökülsün. Çünkü 16 Nisandan sonra eşinizi ve evinizi başka bir kadınla paylaşmak zorunda kalabilirsiniz.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce işyerindeki sicil amirinizi arayarak kendinizin ne kadar onurlu bir insan olduğunu hatırlatın. Çünkü 16 Nisandan sonra kaderiniz sicil amirinizin iki dudağı arasında olacağından onurunuzu ve gururunuzu ona rehin bırakmış olacaksınız.

16 Nisan sabahı oy vermeye gitmeden önce Yerel İdare Binalarına son kez bakın. Çünkü bu tarihten sonra sizi yönetenler bu binalarda görev yapan seçilmiş kişiler değil, Başkan tarafından atanmış Parti merkezinin il ve ilçe başkanları olacaktır.

Ama tüm bunları önemsemiyor ve yapmak istemiyorsanız; Lütfen ama lütfen. Elinizi, yüzünüzü yıkadıktan sonra son bir defa aynaya bakın. Orada onurlu, gururlu, vatansever tanıdık bir sima görüyorsanız evinizden dimdik bir şekilde çıkın ve gidin.

Gereği neyse onu yapın

Saygılarımla

DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Otobüs geri manevra yaparken muavini ezdi...
Otobüs geri manevra yaparken muavini ezdi...
Ağıldaki 3 ineğini boyunları kesilmiş halde buldu.
Ağıldaki 3 ineğini boyunları kesilmiş halde buldu.