anafartalar market çanakkale
anafartalar market çanakkale
Advert Advert
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki Hain Terör Saldırısını  Nefretle Kınıyoruz
Metin AKGÜN

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki Hain Terör Saldırısını Nefretle Kınıyoruz

Bu içerik 657 kez okundu.
Atatürk Havalimanı’ndaki hain terör saldırısı milletçe ciğerimizi dağladı.
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde meydana gelen Hain terör saldırısı sonucu 32 vatandaşımız hayatını kaybetti. 
Ramazan ayının son günlerine eriştiğimiz, Kadir Gecesini karşılama, layıkıyla idrak etme hassasiyetinde olunduğu bir süreçte; Küresel eşkıyaların tahrik ve tertibinde; kardeşin kardeşe hasım haline getirilmesine dönük yaşatılan terörün hedeflediği toplumsal yıkımın ve hasım haline getirilmek suretiyle bir kaos oluşturulması gayretlerini ibretle takip ediyoruz.
Milletçe yaşadığımız  hain terör saldırıları karşısında gerçek duygularını ifade etmede çekinik kalan kardeşlerimizin de duygularını daha yüksek sesle ifade etmeleri, teröre hayır deme cesaretini daha bir kararlılıkla göstermeleri için, devletin milletiyle aynı duyguları yaşadığı şuur içerisinde devlet adamlarımızı ve gözü yaşlı milletimizi "teröre karşı tek yürek" olmaya davet ediyoruz.
Milletçe "teröre karşı tek yürek" olduğumuz gün, inanıyoruz ki; küresel eşkıyaların kontrolünde olan bölücü eşkıyanın bütün faaliyetleri, geleceğimizi  karartmak için hazırladıkları senaryolarla birlikte tarihe gömecek irade,  bekamıza yönelik saldırılara karşı toplu çarpan sinelerimizden doğacaktır.
Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği ve Harput Sancak Haber Ailesi adına; hain terör saldırısında hayatını kaybeden meşum kardeşlerimize, aziz şehitlerimize;
 
Allah'tan (C.C.) rahmet, başta kederli ailesine, bütün yakınlarına, sevenlerine ve azizi milletimize başsağlığı ve ayeti kerimenin ışığında Sabr-ı cemil diliyoruz.
 
                                                                                        
 
Metin AKGÜN
Maarif Müfettişi
Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı
DİĞER YAZILAR
Yorum yazabilirsiniz...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Otobüs geri manevra yaparken muavini ezdi...
Otobüs geri manevra yaparken muavini ezdi...
Ağıldaki 3 ineğini boyunları kesilmiş halde buldu.
Ağıldaki 3 ineğini boyunları kesilmiş halde buldu.