GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-05-2022 15:14   Güncelleme : 14-05-2022 21:04

Tuzlada Cinayet !..Kayıp olarak aranan Eski damadını öldürüp varilin içine koymuş

İstanbul Tuzla’da 26 Nisan tarihinden beri kayıp olan Uğur Kahraman'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Tuzlada Cinayet !..Kayıp olarak aranan Eski damadını öldürüp varilin içine koymuş

İstanbul Tuzla’da 26 Nisan tarihinden beri kayıp olan Uğur Kahraman'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Uğur Kahraman'ın eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Adliyeye sevk edilen kayınpeder, "Cinayeti kızımın namusu için işledim" dedi.Tuzla’da 26 Nisan tarihinden beri kayıp olarak aranan Uğur Kahramanın cansız bedenine ulaşıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Hüseyin S., eski damadı Uğur Kahraman'ı öldürdüğünü itiraf etti.

Olay günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve otomobille almasını istediğini anlatan Hüseyin S. "Onu otomobille aldım. Birlikte Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan evime gittim. Orada aynı konulardan dolayı yine aramızda tartışma çıktı" dedi.

"CESEDİ VARİLE KOYDUM"
Tartışmanın büyümesi üzerine eski damadının satması için verdiği tabancayı aldığını söyleyen Hüseyin S. "Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. Daha sonra cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde bulunan müştemilata sakladım" dedi.

İÇİNDE CESET OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ
Cinayetin ardından eşinin fark etmemesi için evi temizlediğini, olayda kullandığı silahı parçalara ayırarak çeşitli yerlere attığını söyleyen Hüseyin S.'nin 5 gün sonra içinde ceset bulunan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendik'te bulunan kendi anne ve babasının evine götürdüğünü anlattığı öğrenildi. Burada varili hiç açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan şüphelinin normal hayatına geri döndüğünü söylediği belirtildi.

Polis şüphelinin ifadesi üzerine Pendik'te bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Ceset incelemelerinin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Hüseyin S., adliyeye sevk edildi.“Cinayeti kızımın namusunu korumak için işledim”Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan kayınpederin verdiği ifadede kızının namusunu temizlediği için cinayeti işlediği ileri sürüldü. Şahıs, gazetecilerin neden öldürdünüz sorusuna, “kızımı öldüren uyuşturucu ve fuhuşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu torunlarımın namusu için işledim” dedi.

Taner ARÇUKOĞLUTaner ARÇUKOĞLU