GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2022 01:48   Güncelleme : 12-06-2022 17:57

Korkunç olay!.. Anne ve babasını bıçakla katletti

Korkunç olay Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde yaşandı.

Korkunç olay!.. Anne ve babasını bıçakla katletti


Acı olay Çanakkale'ye bağlı Gelibolu ilçesinde yaşandı. Cinnet geçirdiği iddia edilen Mustafa Karakoloğlu (36), annesi Refika (66) ve babası Ali Karakoloğlu’nu (63) bıçaklayarak öldürdü.

Olay, saat Cumartesi saat 18.30 sıralarında Gelibolu'ya bağlı Ilgardere köyünde meydana geldi. Hayvancılıkla uğraşan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Mustafa Karakoloğlu, iddiaya göre evlerinde, annesi Refika ve babası Ali Karakoloğlu ile bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı çıkan tartışmanın ardından Mustafa Kuloğlu annesi ve babasını bıçaklayarak öldürdü. Katil zanlısı, cinayeti işledikten sonra, babası Ali Karakoloğlu'nun işlettiği köy kahvesine gidip, muhtar Süleyman Yalçın'a anne ve babasını öldürdüğünü anlattı. Muhtar Yalçın, durumu jandarmaya bildirdi. Köye gelen jandarma ekipleri, Mustafa Karakoloğlu'nu gözaltına aldı.Cesetler otopsi için Adli Tıp Morguna kaldırılırken, Karakoğlu'nun iki ay önce de 70'e yakın keçisini de merada keserek parçalara ayırdığı ve psikolojik sorunları olduğu ortaya çıktı.

qq

Yaşamını yitiren karı- kocanın cenazesi ise savcı ve jandarmanın olay yerindeki incelemesinin ardından Gelibolu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

 

Taner ARÇUKOĞLUTaner ARÇUKOĞLU