GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2020 17:59   Güncelleme : 22-10-2020 18:11

Ölçek'e Tokat gibi cevap ; Rıdvan UZ sana on gömlek büyük gelir git kumda oyna...

İYİ Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığından İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz hakkında asılsız iftiralar atan AKP Merkez İlçe Başkanı Yıldray Ölçek’e tokat gibi cevap

Ölçek'e Tokat gibi cevap ; Rıdvan UZ sana on gömlek büyük gelir git kumda oyna...

İYİ Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığından İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz hakkında asılsız iftiralar atan AKP Merkez İlçe Başkanı Yıldray Ölçek’e tokat gibi cevap açıklama şöyle; 

Kendi sosyal medya hesaplarından, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ’a yapılan iftiralarla ilgili, “sözde” İlçe Başkanına cevabımızdır.

Demokrasi korkağı, kendi ilçe kongresinde karşısına aday bile çıkarttırılmayan, siyasi partisinin değil, kendi milletvekilinden aldığı talimatla sözcülüğünü yapan, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ’a yalan ve iftiralarla saldıran bu şahsın, kendisine yakışan bir. meziyet olduğu bellidir.

Partisinden bi haber olduğu gibi, Çanakkale’den de bi haber olan bu şahsa tavsiyemiz kumda oynamaya devam etsin, çünkü Rıdvan UZ’un kendisine on gömlek fazla geleceği aşikardır.

Haber okumaktan bi haber olan bu kişi, internet arama motorlarında FETÖ, BARZANİ, ŞİVAN PERVER gibi kelimeler yazarak görselleri incelesin. Fetö ve pkk destekçilerini daha net görecektir.

Yine son olarak kendisine tavsiyemiz, bunları destekleyeceği yerde, evine ekmek götüremeyen babalar, çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden analar, her geçen gün artan genç işsizler, kurucumuz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e saldıranlar hakkında açıklama yapabilmesidir.

Necati GAPRAN

İYİ PARTİ ÇANAKKALE

Merkez İlçe Başkanı