GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-07-2020 22:37   Güncelleme : 21-07-2020 22:53

İYİ Parti İl Başkanlığından ittifak açıklaması ve Merkez Belediye eleştirisi!..

CHP İl Başkanlığının İYİ Partiyi ziyaretinden sonra İYİ partiden ittifak açıklaması geldi

İYİ Parti İl Başkanlığından ittifak açıklaması ve Merkez Belediye eleştirisi!..

CHP İl Başkanlığının İYİ Partiyi ziyaretinden sonra İYİ partiden dikkat çekici Millet ittifak açıklaması geldi açıklama şöyle;

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi bugün partimizi ziyarette bulunmuş, yeni seçilen İl Yönetimimize tebrik ve temennilerini sunmuşlardır. Yapılan bu ziyarette Merkez Belediyesi ile yaşanan  sorunlar  da masaya yatırılmıştır.

Millet İttifakı’nın iki önemli unsuru olarak İYİ Parti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin birlik ve beraberliğinin neleri başardığı, Milletimiz ve Ülkemiz için büyük bir umut yarattığı ortadadır. Bu uyum ve birlikteliğe zarar verecek, Millet ittifakına gölge düşürecek davranışlar sergilenmesine İYİ Parti’nin de Cumhuriyet Halk Partisi’nin de hoşgörü göstermeyeceği konusunda mutabık kalınmıştır. Çanakkale Merkez Belediyesi’nde yaşanan ittifak ruhuna aykırı davranışların, antidemokratik uygulamaların sadece İYİ Parti’ye karşı bir tutum olmadığı, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi’nin savunduğu etik değerlere karşı da sergilendiği ve ittifaka zarar verilmesine asla müsaade edilmemesi gerektiği vurgulanmıştır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin de tıpkı İYİ Parti gibi zarar veren unsurlar ile mücadele edeceğinden şüphemiz yoktur. Çok yakın bir zamanda Sayın Ülgür Gökhan’ın da kendi İl Yönetiminin düşüncelerine paralel bir şekilde davranarak, problemleri çözüme kavuşturacağını ümit ediyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyoruz.
 


İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı