GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-07-2020 02:11   Güncelleme : 02-07-2020 02:12

İYİ Parti haftaya hızlı başladı!.. Merkez ilçe yönetim kuruluda toplandı

İYİ Parti Merkez İlçe yönetim kurulu Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Rıdvan Uz'unda katılımıyla toplandı .

İYİ Parti haftaya hızlı başladı!.. Merkez ilçe yönetim kuruluda toplandı

İYİ Parti Merkez İlçe yönetim kurulu Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Rıdvan Uz'unda katılımıyla toplandı Toplantıda yerel yönetimler ve gündemdeki konular masaya yatırıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Merkez ilçe başkanı Necati Gapran yaptı ve sözü  Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Rıdvan Uz'a bıraktı.Uz ''Yerel Yönetimlerle ilgili Genel Merkezin düşüncelerini ve gündemdeki konularla ilgili görüşlerini ilçe yönetimi ile paylaştı Ve Bu bağlamda yapılması gereken çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Uz Partimiz yapılan bir çok anket çalışmasında oy oranını ve üye sayısını her geçen gün yükselmektedir bunu görmekten çok mutluyuz ve gururluyuz bu kutlu yolda yürüyüşümüz hayırlı olsun diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıda yapılması gereken çalışmalar hakkında tek tek görüşler alındı.Toplantı çözüm önerileri izlenilmesi gereken yol ve eylemler hakkında görüş birliğine varılarak tamamlandı.