GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-06-2020 23:02   Güncelleme : 30-06-2020 23:07

İYİ Parti İl yönetimi toplantısında yerel yönetimler masaya yatırıldı..

İYİ Parti İl yönetim kurulu toplantısında yerel yönetimlerle ilgili konular ele alındı

İYİ Parti İl yönetimi toplantısında yerel yönetimler masaya yatırıldı..

Çanakkale İYİ Parti  İl Yönetim Kurulu , Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve GİK Üyesi Rıdvan Uz'unda katılımıyla toplandı .

Toplantının ana gündeminde yerel yönetimlerle ilgili konular vardı ve bu hususlarla  ilgili yaşanan sorunlar çözüm önerileri masaya yatırıldı ve enine boyuna tartışıldı.

Toplantının açılış konuşmasını İl Başkanı Selahattin Yıldızlar yaptı ve  sözü  Uz'a bıraktı.Uz yaptığı açıklamada ''Yerel Yönetimlerle ilgili Genel Merkezin görüşlerini , düşüncelerini kararlarını il yönetimi ile paylaştı Ve Bu bağlamda yapılması gereken çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.. Başta Çanakkale Yerel Yönetimleri olmak üzere Türkiye genelinde Yerel Yönetimlerin karşılaştığı sorunlar  ve çözüm önerileri dile getirdi.Konuşmasının devamında, ''Bu bir memleket meselesi" diyerek yerelden başlayacak millilik sevdası ile yerel siyaset ve   yerel yönetimlerle de örnek hizmet anlayışı ile  her bir kadına her bir erkeğe, her bir çocuğa ulaşacak bir yol bir amaç olan yürüyüşümüz hayırlı olsun diyerek sözünü tamamladı.Ve sözü Yönetim Kurulu Üyelerine bıraktı.

Toplantı da çözüm önerileri, ve yapılması gereken çalışmalar hakkında Her bir yönetim Kurulu Üyesinin tek tek görüşleri alındı.Toplantı çözüm önerileri izlenilmesi gereken yol ve eylemler hakkında görüş birliğine varılarak tamamlandı.