GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2020 23:02   Güncelleme : 12-06-2020 23:02

TEKİRDAĞ-Boşanma davası açan eşinin boğazını keserek öldürdü..

Boşanma davası açıp çocuklarıyla beraber evi terk eden kadın, eşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

TEKİRDAĞ-Boşanma davası açan eşinin boğazını keserek öldürdü..

Tekirdağ'a Bağlı Çerkezköy ilçesinde, 2 çocuk annesi39 yaşındaki  Nermin Yumuşak boşanma davası açtığı eşi İbrahim Yumuşak (41) tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Çerkezköy ilçesi Fevzipaşa Mahallesi Elif Sokak'ta,bulunan apartmanda meydana gelen olayda; Nermin Yumuşak, şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi İbrahim Yumuşak'a boşanma davası açtı ve 2 çocuğu ile evi terk etti.

Başka bir ev kiralayıp yaşamaya başlayan Yumuşak, pandemi sürecinde okullardaki eğitime ara verilince çocuklarını da alıp Kastamonu'daki ailesinin yanına gitti.

Normalleşme süreci ile birlikte Çerkezköy ilçesine geri dönen Nermin Yumuşak, 2 gün önce çocuklarını yeniden Kastamonu'daki ailesinin yanına gönderdi.

Eşinin yalnız olduğunu öğrenen İbrahim Yumuşak, cuma günü saat 09.00 sıralarında, Nermin Yumuşak'ın evine gitti. çift arasında bir müddet sonra tartışma çıktı tartışmanın büyümesi üzerine. İbrahim Yumuşak, yanında getirdiği bıçakla, eşini boğazını keserek öldürdü ve Çerkezköy Emniyet müdürlüğüne giderek teslim oldu
Adrese giden polis ekipleri, Nermin Yumuşak'ın haytını kaybettiğini tesbit etti. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından talihsiz kadının cansız bedeni, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.