GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-04-2020 18:59   Güncelleme : 10-04-2020 21:34

Duyarlı Davranış ;Uysal Market'ten vatandaşlara ve sağlık personeline destek

Koronavirüs belası ile uğraştığımız ve kararlılıkla mücadele ettiğimiz bu günlerde Uysal Market anlamlı bir hareketin altına imza attı.

Duyarlı Davranış ;Uysal Market'ten vatandaşlara ve sağlık personeline destek

Türkiye’de 11 Mart günü görülen ilk koronavirüs vakasının ardından, virüs belası etkisini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Vaka sayıları günden güne artarken, pandemi hastanelerinde tedavi gören vatandaşların sayısında da artış meydana geldi. Çanakkale’nin pandemi hastanesi olan ÇOMÜ Üniversite Hastanesi’nde vatandaşlar, sağlık personellerinin çabaları ile koronavirüs ile mücadele ediyorlar.

Uysal Market, elini taşın altına koyarak, pandemi hastanesinde tedavi gören yurttaşlarımız ve sağlık personellerimiz için yardım paketleri hazırladı. Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde, hazırlanan yardım paketleri tedavi gören vatandaşlara ve canla-başla çalışan sağlık personellerine Uysal Market personelleri tarafından ulaştırıldı.

Yardım paketlerinin içerisinde, tedavi gören vatandaşlar için kişisel temizlik malzemeleri, sağlık personelleri için ise sıcak ve soğuk içecek paketleri yer aldı.