SİYASET
Giriş Tarihi : 23-02-2020 23:52

İYİ Parti Merkez ilçe kongresinde Gapran güven tazeledi

İYİ Parti Çanakkale Merkezi İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi, dün saat 13.00’da Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

İYİ Parti  Merkez ilçe kongresinde Gapran güven tazeledi

İYİ Parti Çanakkale Merkez ilçe 2’nci Olağan Kongre’sini, Pazar saat 13.00’da Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi Delegeler Merkez İlçe Başkanı’nı seçmek için oylarını kullandı seçim sonucunda Necati Gapran güven tazeledi ve yeniden Merkez İlçe Başkanı olarak seçildi.


Yeniden seçilen Gapran, bundan sonra da Çanakkale için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti ve  şöyle konuştu:

“Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde, kuruluşunun üzerinden bu kadar kısa zaman geçmesine rağmen böyle bir başarıya imza atan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir bir boşluğu doldurmuş, ürettiği politikalar ile takip eden değil takip edilen olmştur. Dik duruşlu ve dürüst siyaset anlayışıyla diğer partilere örnek olan iyilik harketi, her seçimden de yüzünün akıyla çıkmıştır. Çanakkale’de de partimizin kuruluş aşamsında zere kadar da olsa emeği geçen tüm iyi ve cesur insanlara tekrardan teşekkür ediyorum. Biz inanıyoruz ki Türkiye tarihinin bu en kötü dönemi bitmek üzeredir. Gün, Türk’ün yükselme günüdür. İYİ parti Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkmaya, ülkeyi hak ettiği refah seviyesine çıkarmaya kararlıdır.”

“Bizler, iyi insanlar, iyi bir Türkiye için bir araya geldik. Öncelikle İyi bir Çanakkale için yola çıktık. İyiliğin peşinden koştuk. İyilik bulaşıcıdır diyerek bundan tam 1 yıl önce Merkez İlçe Başkanlığı görevini devraldık. Bu sürede bir yerel seçim geçirip üye sayımızı ikiye katladık. Bundan sonra da farklılıklarımızı görüp ortak yanlarımızı öne çıkartmak, birlikte büyümek ve birlikte başarmak için, en önemlisi partimizdeki birlik ve beraberliğimizi daha da artırarak İYİ bir Çanakkale, İYİ bir Türkiye için tüm üyelerimiz ile birlikte hep beraber yürüyüp başaracağız. Allah yolumuzu açık etsin.”