GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2020 13:18

Boş Olan Gestaş Genel Müdürlüğüne atama yapıldı..

Volkan Uslu'nun istifasıyla boşalan GESTAŞ Genel Müdürlüğüne Mahir Sevinç atandı

Boş Olan Gestaş Genel Müdürlüğüne atama yapıldı..

03 Eylül 2019 tarihinde Volkan Uslu'nun istifasıyla boşalan GESTAŞ Genel Müdürlüğüne Mahir Sevinç atandı Mahir Sevinç’in yakın zamanda göreve başlaması bekleniyor.

MAHİR SEVİNÇ KİMDİR

1968 yılında Akhisar’da doğdu. İlk öğrenimimi Ticaret Borsası Altı Eylül ilk okulunda, orta öğrenimini Ali Şefik orta okulunda, lise öğrenimini Akhisar Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünü bitirdi.Çalışma hayatına Yol bulanlar Demir Çelik Gurubu’nda başladı. Farklı kademelerde yöneticilik yaptıktan sonra Kardemir Karabük Demir Çelik Fabrikaları A.Ş. de yönetim kurulu üyeliği yaptı Görevi proje geliştirme ve yatırım koordinatörlüğü.

Üniversite yıllarında siyasi partilerde çalışmaya başladı. İş hayatına başladıktan sonra belde başkanlığı, ilçe başkan yardımcılığı, SKM başkanlığı görevlerinde bulundu 2001 yılında AK Parti ile Kadıköy İlçe Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ve bir dönem  tanıtım medyadan sorumlu başkan yardımcılığı, bir dönem de ekonomik işler başkan yardımcılığı ve son  genel seçimlerde SKM Başkanlığı yaptı  Evli ve iki evlat sahibi