GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2019 19:51

TEKİRDAĞ- Karısını isteyen adamı tüfekle öldürdü..

TEKİRDAĞ'da iddiaya göre eşini sürekli rahatsız eden ve boşan ben evleneceğim diyen adamı sokak ortasında av tüfeği ile vurarak öldürdü.

TEKİRDAĞ- Karısını isteyen adamı tüfekle öldürdü..

TEKİRDAĞ'da Rahman K. iddiaya göre eşini sürekli rahatsız eden Hasan Gündüz'ü sokak ortasında av tüfeği ile vurarak öldürdü. Hasan Gündüz'ün Rahman K.’ye ‘eşinden boşan onunla ben evleneceğim’ dediği ve cinayetin bu yüzden işlendiği öne sürüldü.

Olay, Çorlu İlçesi Şeyhsinan Mahallesi Çalıkuşu Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Hasan Gündüz Rahman K.’ye ‘eşinden boşan onunla ben evleneceğim’ diyerek sürekli tehdit ediyordu. 
Hasan Gündüz'ün tehditlerinden dolayı Rahman K. ve ailesi çareyi başka bir eve taşınmakta buldu. Hasan Gündüz'ün tacizlerinin devam etmesi üzerine Rahman K. 15 Aralık Pazar günü Cumhuriyet Polis Karakolu’na giderek şikayette bulundu.
Öğle saatlerinde evinin etrafında Hasan Gündüz'ün dolaştığını gören Rahman K. av tüfeğini alarak sokağa çıktı. 
 Rahman K., çuvalda taşıdığı pompalı tüfeği çıkarıp, sokak ortasında 2 el ateş etti. ve Hasan G.’yi göğsünden vurarak ağır yaraladı.
Rahman K., daha sonra "Namusuma kimse küfredemez" diye bağırarak, kaçtı. 
Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Kanlar içerisinde yere yığılan Hasan Gündüz sağlık ekiplerince tedavi edilmek üzere Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 
Tedavi altına alınan Hasan Gündüz yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.