GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2019 20:48   Güncelleme : 25-10-2019 20:56

İYİ Parti 2’nci kuruluş yıldönümünü Çanakkale'de coşkuyla kutlandı

İYİ Parti hiçbir siyasi partinin devamı veya arka bahçesi değildir. Siyasette yeni bir soluktur, bütünleştirici yeni bir kimlik üstlenmiştir” ifadelerine yer verildi

İYİ Parti 2’nci kuruluş yıldönümünü Çanakkale'de coşkuyla kutlandı

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından, partinin kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda program düzenlendi. Vatandaşlara pilav ikramı yapıldığı etkinlikte, parti adına açıklamayı Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran yaptı. Gapran, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

Demokratik parlamenter sistemin vazgeçilemez unsurları olan siyasi partilerin en yenisi ve en İYİ si olan İYİ PARTİ’mizin 2. Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun.

Bütün baskı ve engellemelere karşı 'Medeniyet Yolunun Taşlarını Sadece Cesurlar Döşer' sözünden hareketle İYİ Parti cesur, yürekli, İYİ insanların çok büyük emek özveri ve mücadelesi sonucu karartılan salonlardan güneş gibi doğmuştur.

Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde, kuruluşunun üstünden bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin gereksinimleri doğrultusunda ürettiği politikalar ile “takip eden” değil “takip edilen” bir parti olmuştur.

Türk halkının bu teveccühünü boşa çıkarmayarak dik duruşu ve dürüst siyaset anlayışı ile diğer partilere de örnek olan bu “iyilik hareketi” kuruluşundan bu yana geçirdiği zorlu dönemde seçimler atlatmış ve hepsinden de yüzünün akı ile çıkmıştır.

‘İYİ’lik bulaşıcıdır. Biz inanıyoruz ki, Cumhuriyet tarihinin bu en kötü dönemi bitmek üzeredir. Gün, Türk’ün yükselme günüdür. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla İyi Parti devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır.

İYİ PARTİ Özgün bir partidir. İYİ Parti hiçbir siyasi partinin devamı veya arka bahçesi değildir. Siyasette yeni bir soluktur, bütünleştirici yeni bir kimlik üstlenmiştir.

İYİ PARTİNİN kapısı herkese açıktır. İYİ Parti merkez bir parti olup kapısı, dili, dini, ırkı, mezhebi, etnik kökeni ne olursa olsun bütün vatanseverlere açıktır. Önemli olan vatanseverlik paydasında birleşebilmek, ortak hareket edebilmektir. Demokrasiyi savunan, demokraside güçler ayrılığı ilkesini benimseyen bütün vatandaşlarımızı bu kutlu yolda bizimle yürümeye, partimize üye olmaya, görev almaya davet ediyoruz.

Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız bu yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin 2nci kuruluş yıldönümünün tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Necati GAPRAN

Merkez İlçe Başkanı

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA