GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-09-2019 15:05

Şehit kardeşinden Bahçeli'ye: ''Tez zamanda ölmeniz dileğiyle''

Dört yıl önce Şırnak’ta saldırıda yaşamını yitiren kardeşi Yüzbaşı Ali Alkan’ın cenazesinde gösterdiği tepkiyle gündeme gelen ve ordudan ihraç edilen eski Yarbay Mehmet Alkan, MHP liderine sert sözler

Şehit kardeşinden Bahçeli'ye: ''Tez zamanda ölmeniz dileğiyle''

Dört yıl önce Şırnak’ta düzenlenen saldırıda yaşamını yitiren kardeşi Yüzbaşı Ali Alkan’ın cenazesinde gösterdiği tepkiyle gündeme gelen ve sonrasında ordudan ihraç edilen eski Yarbay Mehmet Alkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hitaben sert bir mektup kaleme aldı.

Kardeşi Yüzbaşı Ali Alkan'ın cenazesinde "Düne kadar çözüm diyenler ne oldu da sonuna kadar savaş diyor. Saraylarda 30 tane korumayla gezip, zırhlı arabalara binip ‘Şehit olmak istiyorum’ diye bir şey yok" sözleriyle gündeme gelen ve sonrasında ordudan ihraç edilen eski Yarbay Mehmet Alkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hitaben bir mektup kaleme aldı.

"Akapenin kuyrugu Bahçeli: Randevu istedim, vermedi. Mektup yazdım, cevap vermedi. Açık mektup yazdım, belki görmemiştir diye kapalı mektup yazdım. Kapı duvar misali, boş tenekeden ses çıkıyor bundan cevap çıkmıyor..." diyen Alkan, "Velhasıl zalimlerle berabersiniz ve vebaliniz çok büyük, nefesim ve gücüm yettikçe (bu dünyada zor ama) inanıyorsanız öbür tarafta binlerce mağdurlarla elim yakanızda oalcaktır ve o gün sizin açınızdan gerçekten çetin olacaktır. Tez zamanda gerçeği görmeniz veya ölmeniz dileğiyle…” ifadesini kullandı.

sol haber

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA