GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2019 00:46

Kilitbahir Çanakkale feribotunda bir kadın kendini denize attı

Akşam saatlerinde Kilitbahir Çanakkale seferini yapan feribotta hareketli anlar yaşandı. Çanakkale’ye yanaşan feribottan kendini denize atan 60 yaşındaki yolcu gemi personeli ve bir vatandaş tarafından kurtarıldı.

Kilitbahir Çanakkale feribotunda bir kadın kendini denize attı

Kilitbahir Çanakkale seferini yapan feribot Çanakkale iskeleyeye yanaşırken 60 yaşındaki kadın feribottan kendini denize atttı kadın gemi personeli ve bir vatandaş tarafından kurtarıldı

İsminin H.E. olduğu öğrenilen yolcu kurtarıldıktan sonra Ambulansla hastaneye kaldırıldı.kadının hayati tehlikesinin olmadığı Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu olayla ilgili GESTAŞ tarafından yapılan yazılı bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi: “1959 doğumlu H.E isimli bir kadın yolcu, Kilitbahir-Çanakkale seferini yapan feribotun Çanakkale İskelesi’ne yanaşacağı esnada denize atlamıştır. Durumu fark eden iskele personelimiz ve limanda bulunan bir başka şahıs, denize atlayarak ilk kurtarma müdahalesini gerçekleştirmiştir. Denizden çıkartılan H.E, ambulansla hastaneye kaldırılmıştır. Kadın yolcumuzun durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilmiştir.”