GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2019 21:15   Güncelleme : 19-07-2019 22:21

Çanakkale'de toplam 9 hırsızlık olayı ile ilgili 4 kişi yakalandı , 3'ü tutuklandı.

Çanakkale'de , 9 hırsızlık olayı ile ilgili ihbar üzerine yapılan operasyonda 4 şüpheli yakalandı.

Çanakkale'de toplam 9 hırsızlık olayı ile ilgili 4 kişi yakalandı , 3'ü tutuklandı.

 Çanakkale'de toplam 9 hırsızlık olayına karışan ve ihbar edilen olaylar  üzerine   Emniyet müdürlüğünce yapılan operasyonda 4 şüpheli yakalandı.

Ezine ilçesinde 2, Cuma Pazarı'nda 6 ve Gelibolu'da 4 olmak üzere toplam 9 hırsızlık olayında Ali G. (23), Leyla G. (29), Sevim G. (23) ve Mehmet G. (21) yakalandı. Şahısların kamera görüntüsü incelemelerinde tespit edilen eşkallere uydukları öğrenildi. Şahısların Çanakkale'ye geldikleri ve PTS kayıtları incelendiği esnada aracın Balıkesir Burhaniye- Ayvalık arasında seyir halinde olduğu tespit edildi. Araç, Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine bilgi verilerek araç yakalandı.

Olayın şüphelileri oldukları tespit edilen Ali G'nin Tekirdağ'da 9 ayrı suçtan (yankesicilik, işyerinden hırsızlık, reşit olmayan bir kişi ile cinsel ilişki), Leyla G. isimli şahsın Tekirdağ, Edirne ve İstanbul'da 10 ayrı suçtan (yankesicilik, kasten yaralama, tehdit), Sevim G. isimli şahsın İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kocaeli, Balıkesir ve Kırklareli'nde toplamda 49 ayrı (yankesicilik, açıktan hırsızlık, işyerinden ve kurumdan hırsızlık) suçtan kaydının olduğu, Mehmet G. isimli şahsın ise herhangi bir suçtan kaydının olmadığı tespit edildi.

Zanlılar, Çanakkale Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince adliyeye sevk edildi. - ÇANAKKALE