SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2019 21:42   Güncelleme : 03-05-2019 23:03

Başkan Gökhan'dan yalanlama : Hiçbir Belediye'de Çalışan Yeğenim Yok!

Başkan Gökhan, Benim Giresun belediyesi de dahil hiçbir belediye de bir yeğenimin çalışması söz konusu bile değildir. Açıklamasında bulundu.

Başkan Gökhan'dan yalanlama : Hiçbir Belediye'de Çalışan Yeğenim Yok!

Çanakkale Belediye Meclis toplantısında, kendisinin bir yeğeninin Giresun Belediyesinde "Bankamatik Memuru" olarak çalıştığı iddialarına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan yanıt verdi. Gökhan; "AK Partili Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, çok şenlikli bir açıklama da bulunmuş. Benim Giresun belediyesi de dahil hiçbir belediye de bir yeğenimin çalışması söz konusu bile değildir. insanlar bazen bir yere gelince ne oldum delisi oluyorlar, böyle garip garip işlere giriyorlar" dedi.

"GİRESUN BELEDİYESİ DAHİL HİÇBİR BELEDİYEDE ÇALIŞAN YEĞENİM YOKTUR"

Çanakkale Belediye Başkanı sosyal medyada ve Anadolu Ajansı'nda a geçen bir iddiayı meclis gündemine getirdi. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den seçilen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın yeğeni olduğunu öğrendiğini bir kişinin Giresun belediyesinde seçimlerden 2,5 ay önce işe başlatıldığını tespit ettiklerini ve iş akdinin fesih edildiğini açıklamıştı. AK Partili Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun iddialarıyla ilgili Ülgür Gökhan açıklamada bulundu.

"BENİ ARAYIP SORSAYDI DAHA ŞIK OLURDU"

Gökhan mecliste konuyla ilgili olarak; "Bir takım basında ve Anadolu Ajansında da haber olarak geçmiş. AK Partili Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, çok şenlikli bir açıklama da bulunmuş. Demiş ki CHP'li Çanakkale Belediye Başkanının yeğeni olduğunu öğrendiğim ve  2,5 ay önce başlayan bir kişinin iş akdinin sona erdirildiğini söyledi. Benim, üstelik bu kişinin bankamatik memuru olduğunu söylemiş. Benim Giresun belediyesi de dahil hiçbir belediye de bir yeğenimin çalışması söz konusu bile değildir. Kimden bahsettiklerini de öğrendim; ismini açıklamayacağım. Sayın belediye başkanı Alptekin Şenlikoğlu'nun lütfedip bana bir sorsaydı daha şık olurdu. Ben bunu kamuoyu ile paylaşmak durumundayım; benim Giresun belediyesinde çalışan, Çanakkaleli olabilir o şahıs ama benim böyle bir yeğenim yoktur. İşte insanlar bazen bir yere gelince ne oldum delisi oluyorlar, böyle garip garip işlere giriyorlar. Keşke daha düzgün başlasaydı ama hakkımı helal etmiyorum" dedi.

KAYNAK: Aynalı Pazar

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA