GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2019 23:15   Güncelleme : 28-03-2019 23:15

Ezine'de Göçmen Kaçakçılığı

Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti İle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Ezine İlçesi girişinde göçmenler yakalanmıştır.

Ezine'de Göçmen Kaçakçılığı

Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti İle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce araç 01.20 sıralarında Ezine İlçesi girişinde yakalanmıştır.İlgili kurumca yapılan açıklamada:

'' 26.03.2019 günü saat:00.30 sıralarında Fiat Ducato marka panelvan tarzı aracın Opel Ekşi uygulama noktasında dur ikazına uymayarak Ezine istikametine kaçması üzerine Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti İle Mücadele Şube Müdürlüğü ve Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce araç 01.20 sıralarında Ezine İlçesi girişinde yakalanmıştır.

Araçta yapılan kontrollerde (17) yetişkin, (17) çocuk olmak üzere toplam (34) Afganistan uyruklu şahıs ile (32) can yeleği ele geçirilmiştir.

Konu hakkında araçta bulunan şüpheliler N.Y. ve A.A. isimli şahıslar yakalanarak Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmıştır. N.Y. isimli şahsın Basit Yaralama, Tehdit ve Hakaret suçlarından ARANMASI olduğu tespit edilmiştir.

Afganistan uyruklu şahıslar Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerin akabinde Ayvacık Geri Gönderme Merkezine teslim edilmiştir.

34 GH 497 plaka sayılı araç yedi emin otoparkına çekilmiş ve (32) araç can yeleğine el konulmuştur.

N.Y. ve A.A. isimli şüpheliler 26.03.2019 günü sevk edildikleri Ezine Sulh Ceza Hakimliğince “Göçmen Kaçakçılığı Yapmak” suçundan TUTUKLANARAK cezaevine teslim edilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA