Advert
KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 16-03-2019 13:40   Güncelleme : 16-03-2019 14:25

Çanakkale Eğitim Sen den bir ilk.

Eğirtim Sen Çanakkale'de bir ilki gerçekleştirecek. Geliri sendikaya bağışlanacak olan erkeklerin düzenlediği bir kermese katılma çağrısı yaptı.

Çanakkale Eğitim Sen den bir ilk.

EğitimSen Çanakkale Şubesi ERKEK KERMESİ Başvuru Formu
Sayın katılımcı, bu etkinliğimiz Türkiye'de ilk kez düzenlenecek bir etkinlik olup, sendikamız üyesi olan ya da olmayan (sadece!) tüm ERKEKLERE açıktır!
NE YAPACAKSINIZ?

Evinizde yemek yapıp (eşine yaptıranlar ya da satın alıp, gelenler kermese katılamazlar!) 6 Nisan 2019 (Cumartesi) tarihinde, Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri'nin önünde, EğitimSen'in size tahsis edeceği masalarda, EğitimSen mutfak önlüğü ve aşçı şapkasını takarak satacaksınız. Yemeklerinizin fiyatlarını siz belirleyeceksiniz. Yemek malzemesini siz alacaksınız, sendika kağıt tabak, çatal ve kaşık temin edecektir. Bol bol fotoğraf çektirmek isteyen olacaktır. Onlarla önlüğünüzü ve şapkanızı çıkarmadan fotoğraf çektirebilirsiniz. EğitimSen de o gün bol bol fotoğraf çekecektir. Fotoğraflarınızın sendika web sitesinde yayınlanmasını istemiyorsanız, lütfen bu etkinliğe katılmayınız. Yerel ve ulusal basına haber verilecektir. Lütfen bunu göz önünde bulundurunuz. Bu etkinlikten elde edeceğiniz geliri EğitimSen'e bağışlamanız beklenmektedir. 

Yemek yapmayı bilmiyorum ama bu etkinlikte yer almayı çok istiyorum mu diyorsunuz? Sizin için de bir çözüm önerimiz var (EğitimSen sorun çözer!) küçük tüpünüzü, yağınızı ve yumurtalarınızı getirip, sahanda yumurta yapıp, satabilirsiniz.

Sizi bilmeyiz ama biz çok eğleneceğiz! Mutlaka bekliyoruz. Lütfen gördüğünüz herkese duyurun!

Not: Sendikamız o gün için bir ambulansın ve sağlık ekibinin civarda park etmesini sağlayacaktır. (Şaka şaka!)

Yer: Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri
Tarih: 06 Nisan 2019, günboyu

Katılım formuna bu adresten ulaşabilirsiniz ...

http://www.canakkaleegitimsen.org/

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA