Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2019 21:58   Güncelleme : 18-02-2019 22:11

Millet ittifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Arslan'dan gövde gösterisi..

Millet ittifakının (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Birol Arslan, dün Kepez Meydan’da düzenlediği mitingde projelerini açıklarken, belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı

Millet ittifakı Kepez Belediye Başkan Adayı Arslan'dan gövde gösterisi..

Millet ittifakının (CHP) Kepez Belediye Başkan Adayı Birol Arslan, dün Kepez Meydan’da düzenlediği mitingde projelerini açıklarken, belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı 

Kepez meydanında düzenlenen toplantı adeta miting havasında geçti  Toplantıya Millet ittifakı çerçevesinde İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, İYİ Parti il başkanı Selahattin Yıldızlar İYİ Parti İl Başkan yardımcıları İYİ Parti Kepez Belde başkanı CHP YDK Üyesi Serdar Soydan, CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, CHP İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve adayları, İlçe ve Belde Yöneticileri ile belediye meclis üyeleri katıldı.

Projelerini görsellerle Kepez halkına anlatan Başkan Adayı Birol Aslan yaptığı konuşmada, “Kol kola Kepez’i birlikte yöneteceğiz. Halkça paylaşan, hesap veren ve şeffaf bir Kepez Belediyesi vaat ediyorum” diye konuştu.

Genel Merkezlerin aldığı karar kapsamında İYİ Parti’nin de desteklediği Birol Arslan yeni dönemde birlikte çalışacağı belediye meclis üyesi adaylarını da Kepez halkına tanıttı.

Arslan, eşi ve kızı ile karanfil dağıtarak çıktığı sahnede sözlerine “Kepez’de tüm hayatımı geçirdim yani Kepez’in her tarafını biliyorum. Ağacını tanımadığın ormanı yönetemezsin. Ben Kepez’i biliyorum Kepezliler beni biliyor. Kısaca Kepez’in tüm sorunlarını biliyorum. Peki nasıl başaracağız? Hoşgörü ve barış içinde bir Kepez belediyesi yaratacağız. İlk işim Kepez’e barış getirmek olacak. İlk işim Kepez’e huzur getirmek olacak. Hakkımda çok iftiralar atıldı bugüne kadar hiç konuşamadım. Bugün ilk ve son defa konuşacağım; ‘Ben gelince belediye işçilerini çıkartacakmışım’. Böyle bir şeyi hiçbir zaman söylemedim. Emekçi işçi kardeşim benim hiçbir zaman sizin işinizde aşınızda asla gözüm yok. Bunu böyle bilesiniz. İnsan onuruna yakışır şekilde hep beraber çalışacağız. CHP’lisi, AKP’lisi, MHP’lisi, İyi Partilisi, HDP’lisi, Alevi’si, Sünni’si, Müslümanı, Hristiyanı kucaklaşacağız. Kol kola Kepez’i birlikte yöneteceğiz. Halkça paylaşan, hesap veren ve şeffaf bir Kepez Belediyesi vaat ediyorum.” dedi.

Birol Arslan’ın listesinden Kepez Belediye Meclisi için aday olan isimler ise şöyle: Abbas Bozkurt, Behçet Donat, Toprak Ertekin. Gülhanım Kırcı Barıkhan, Mustafa Kılıç, İsmail Özcan, Sevim Öztürk Aygören, Burçin Soysal, Hatice Şen. Ülkü Şimşek Tutuk, Necdet Uçar, Mehmet Yaman, Eda Yıldırım, Orhan Yüksel ve İYİ Parti’den Halil Uyanık ile Ruhi Akkoyun.

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA