SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2019 21:24   Güncelleme : 18-02-2019 21:24

Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Çan İlçe Başkanı Av. Ümran Aydın’ın ofisine gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.

Güneşhan; Çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

CHP Çanakkale İl Başkanlığı CHP Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın’ın avukatlık ofisine gerçekleştirilen saldırı ardından bir basın açıklaması yayımladı.açıklama şöyle;

Cumhuriyet Halk Partisi Çan İlçe Başkanımız Av. Ümran Aydın’ın çalışma ofisine gerçekleştirilen çirkin saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

Çan ilçemizde, 17 Şubat Pazar gününü, 18 Şubat Pazartesi gününe bağlayan sabaha karşı, CHP Çan İlçe Başkanı’mız Avukat Ümran Aydın’ın çalışma ofisine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce girilmiştir. Gerçekleştirilen menfur saldırıda, çalışma ofisinde bulunan tüm dolap ve çekmecelerdeki dosyalar dağıtılmış, ilçe başkanımıza ait dizüstü bilgisayar ve taşınabilir bellekler çalınmıştır. An itibarıyla tespit çalışmaları sürdüğünden, dosya veya evrak kaybı var mı bilinmemektedir. Ancak; saldırıda para veya kredi kartlarına dokunulmaması düşündürücüdür. Saldırının siyasi bir amaç içermesi fikri dahi bize korkunç ve akıl almaz gelmektedir. Öncelikle böyle olduğuna asla inanmak istemiyoruz.

Menfur saldırıyla ilgili, Çanakkale Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Olay Yeri İnceleme ekipleri gerekli çalışmayı başlatmış ve titizlikle sürdürmektedir. Bu konuda Emniyet güçlerimize güvenimiz tamdır ve fail veya faillerin yakalanıp, çirkin saldırının en ince detaylarına kadar aydınlatılacağına dair kuşkumuz yoktur.

Bir olma, bir arada ve kardeşçe yaşama duygularımıza yakışmayan bu saldırının bir an önce aydınlatılması ve hiç olmamış gibi unutulması dileklerimizle üzüntümüzü, kamuoyunun bilgilerine arz ediyoruz. 18.02.2019

İsmet Güneşhan

CHP Çanakkale İl Başkanı

 

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA