GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-02-2019 10:53   Güncelleme : 05-02-2019 11:08

En Acı Bekleyiş! Oğlunu Alan Çayın Başından Ayrılmıyor

Menderes Çayı Akköy geçidinde sulara kapılarak kaybolan araçta, 4 gençten 3'ünün cenazesi bulundu.Kayıp Barış Kurt'u arama çalışmaları sürerken babası çayın başından ayrılmıyor

En Acı Bekleyiş! Oğlunu Alan Çayın Başından Ayrılmıyor

 Ezine ilçesinde, Menderes Çayı Akköy geçidinde sulara kapılarak kaybolan araç çıkarıldı gençlerden 3'ünün cenazesi araç içinde bulundu.Olay yeri ekipleri ve savcının incelemesinin ardından araçtan çıkarılan cenazelerin tanıdıkları tarafından teşhisi yapıldı. Ezine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Barış Kurt  araç içinden çıkmadı. 

Yapılan teşhis sonucu cenazelerin Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Ferhat Çil (16), Ezine Celalettin Topçu Anadolu Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Batuhan Kızıl ile Çanakkale Sosyal Bilimler Lisesi 1'nci sınıf öğrencisi Mehmet Yalçın'a ait olduğu tespit edildi. Ardından cenazeler ambulanslarla Ezine Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Gençlerin cenazeleri daha sonra gerekli kontroller ve tetkiklerin yapılması için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Kayıp olan Ezine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Barış Kurt'un babası Sedat Kurt gece boyu bölgeden ayrılamayarak, acı bekleyişini sürdürdü.

Baba Kurt'un çaya bakarak acı bekleyişi yürekleri dağladı

 Bölgede bu gün yoğun sis etkili olduğu Sisin etkisini kaybetmesiyle Barış Kurt'u arama çalışmalarının başlaması bekleniyor.

Kaynak Son Dakika .com

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA