Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2019 22:24   Güncelleme : 16-01-2019 22:30

Küçükkuyu 'da minibüs sürücüleri, kısıtlamaya kontak kapatarak tepki gösterdi.

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde minibüs sürücüleri, yolcu indirme noktalarına gelen kısıtlamaya kontak kapatarak tepki gösterdi.

Küçükkuyu 'da minibüs sürücüleri, kısıtlamaya kontak kapatarak tepki gösterdi.

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde minibüs sürücüleri, yolcu indirme noktalarına gelen kısıtlamaya kontak kapatarak tepki gösterdi. Minibüsçülere vatandaşlar da destek verdi.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı'nın, Edremit-Küçükkuyu arasındaki 36 kilometrelik mesafede sadece 3 noktada yolcu indirme kararı, Küçükkuyu beldesindeki minibüsçülerin tepkisini çekti. Karar öncesinde Küçükkuyu-Edremit arasında yolcunun istediği her durakta durabilen minibüsçüler, kontak kapatarak karara tepki gösterdi. Minibüsçülere vatandaşlar da destek verdi.
S.S. 24 No’lu Küçükkuyu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cengiz Bilgin, minibüsçülerle birlikte yaptığı açıklamada karara tepki göstererek, "Bu karar Küçükkuyu halkına yapılmış bir hakarettir. Minibüslere otobüs muamelesi yapılmaktadır. Küçükkuyu’dan minibüse binen bir yolcu Narlı altına gitmek isterse Narlı altında inemeyecek. Altınoluk terminalde inip başka bir minibüse binip tekrar Narlı'ya gelecek. Bu nasıl bir karar, bunun neresi adil. Olayın mantıklı bir şekilde çözülmesini istiyoruz. Biz yolcumuzu istediği yerde indirelim istiyoruz. Ayrıca Kadıköy yan yolunu kullanıp Erdemi girişindeki Akçay Caddesi üzerindeki okul ve kurumlara yolcumuzu bırakıp garaja girelim. Dönüşte de aynı güzergah üzerinden Küçükkuyu yolcusunu alarak vatandaşın ulaşımını sağlayalım istiyoruz" dedi.

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA