GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2018 02:11   Güncelleme : 24-12-2018 02:11

Türkiyenin MasterChef 'i Çanakkalel'li Uğur Kardaş...

Uğur Kardaş hem jüriden hem de farklı ustalardan puanları topladı. 100 bin liralık para ödülüne ve Dubai’de iş imkanına sahip oldu.

Türkiyenin MasterChef 'i Çanakkalel'li Uğur Kardaş...

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan MasterChef'te bu akşam final heyecanı yaşandı. Finalde son iki kişi kalan Kerem ve Uğur arasında birden fazla yarışma yapılarak farklı sistemde puanlamalar yapıldı. Türkiye'nin en ünlü şeflerinden puan alarak, finalde de imza yemeklerini yapan yarışmacılardan Çanakkale'li Uğur Kardaş fazla puan alarak  MasterChef birincisi ve büyük ödülün sahibi oldu

MASTERCHEF ŞAMPİYONU 

Puanlama sistemi üzerinden son ana kadar gelen yarışmacılardan Uğur ve Kerem, final etabında canlı yayında yemek pişirdiler. İmza yemeklerini pişiren yarışmacılar, son olarak Somer, Mehmet ve Hazer şef tarafından 10 üzerinden puanlamaya tabi tutuldu.

Yapılan puanlamanın ardından en yüksek puana sahip olan isim Uğur oldu ve MasterChef Türkiye'de hayallerine ulaşan ve şampiyon olan isim ünvanına erişti.


3 FARKLI ŞEFTEN PUANLAMA

MasterChef Türkiye'de Uğur ve Kerem arasında finale özel puanlama sistemi gerçekleşti. Türkiye'nin ünlü şeflerinin çalıştığı yerlere giden ve o mutfakta yemek pişiren yarışmacılar, 3 farklı şeften 10 üzerinden puan aldı. Oldukça teknik yemekler pişiren yarışmacılardan ilk etabı puanlama sistemine göre Kerem kazandı. 

BÜYÜK ÖDÜL 100 BİN TL!

MasterChef Türkiye'de bu akşam büyük bir sınav veren yarışmacılardan Uğur ve Kerem final etabında karşı karşıya geldi. Şefler tarafından verilen puanlamanın ardından MasterChef şampiyonu Uğur oldu ve büyük ödül olan 100 bin TL'yi kazandı.

FİNALİSTLERE BÜYÜK ÖDÜL

Yarışmanın finalistleri olan Kerem ve Uğur arasında bu akşam aslında bir kaybeden olmadı. Şefler tarafından verilen büyük sürpriz belli oldu ve yarışmacılara büyük bir iş fırsatı sunuldu. Yarışmayı kazanan isim Dubai'de harika bir restoranda çalışma fırsatı yakaladı. Yarışmanın ikincisi olan isim ise Somer Şef'in Avusturalya Sidney'de sahibi olduğu restoranda çalışacak.

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
23 Nisan 2018 Solo Türk Gösterisi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
İYİ Parti ÇTSO ve Esnaf Odaları Ziyareti
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA